Komunikaty PR

PLANTRONICS MANAGER PRO v3.11 ROZSZERZONY O WERSJĘ NA URZĄDZENIA MOBILNE

2018-05-17  |  10:00
Biuro prasowe
Do pobrania PLT ( 0.04 MB )

Menadżerowie IT mogą teraz w jeszcze prostszy sposób monitorować, raportować i zarządzać systemem urządzeń do komunikacji, poprawiając doświadczenie użytkownika.

 

Plantronics, pionier w dziedzinie produktów audio i lider na rynku technologii komunikacyjnej, ogłosił rozszerzenie funkcjonalności swojego oprogramowania SaaS o wgląd w słuchawki Plantronics UC połączone z urządzeniami działającymi w oparciu o iOS i Androida w ramach usługi Plantronics Manager Pro v3.11. Dostęp jest możliwy dzięki aplikacji mobilnej Plantronics Hub. Daje to kierownikom działów IT możliwość monitorowania i zbierania cennych informacji na temat użytkowania całej linii biznesowych słuchawek Plantronics, niezależnie od tego, czy są podłączone do komputera, tabletu czy telefonu komórkowego.

„Ponad 53% organizacji wyraziło zainteresowanie diagnostyką, która umożliwi kierownikom IT poznanie perspektywy użytkownika sprzętu do komunikacji głosowej, a ponad 35% firm w coraz większym zakresie wdraża komunikację zunifikowaną (UC).” – powiedział Irwin Lazar, Vice President and Research Director w firmie Nemertes Research – „W tej sytuacji szczególnie ważne jest zapewnienie działom IT i kierownictwu rozwiązań, które pomogą im uzyskiwać potrzebne statystyki i aktywny wgląd w cały system komunikacji firmy.”

Plantronics Manager Pro to usługa SaaS stworzona do zarządzania urządzeniami do komunikacji marki Plantronics. Dzięki łatwym w użyciu narzędziom dostawcy usług IT oraz ich partnerzy mogą proaktywnie zarządzać wszystkimi słuchawkami Plantronics wykorzystywanymi w przedsiębiorstwie, zapewniając najlepsze możliwe doświadczenie użytkownika oraz aktywny wgląd. Plantronics Manager Pro jest dostępny u autoryzowanych resellerów Plantronics w większości krajów na całym świecie.

Plantronics Manager Pro v3.11 – nowe funkcje:

 

  • Możliwość monitorowania i wglądu w całą linię biznesowych urządzeń do komunikacji głosowej marki Plantronics, w tym wszystkich słuchawek podłączonych do komputerów z oprogramowaniem Mac OS i Windows oraz urządzeń mobilnych z systemem Android i iOS.
  • Dostęp przez interfejs Northbound API do bazy danych Plantronics Manager Pro. Oznacza to, że korzystanie z usługi jest teraz prostsze niż kiedykolwiek dla klientów, deweloperów i partnerów, którzy chcą osadzić dane w istniejącej firmowej aplikacji lub stworzyć nową usługę.
  • Usprawnione raporty. Moduł Asset Management and Adoption zawiera wszystkie raporty, które mogą być potrzebne profesjonalistom IT do zaplanowania, wdrożenia i utrzymania systemu komunikacji zunifikowanej.

 

„Dla działów IT możliwość pozyskania wartościowych informacji ze wszystkich wykorzystywanych w firmie urządzeń, również tych mobilnych połączonych ze słuchawkami Plantronics UC, to zupełnie nowa jakość” – powiedział Tom Wesselman, Vice President and General Manager, Software, Plantronics. – „Teraz dział IT uzyskuje pełny wgląd we wszystkie dane, co daje do ręki informacje, które pozwalają na podejmowanie znacznie bardziej świadomych decyzji opartych o pełną wiedzę”.

 

O Plantronics Manager Pro

Nowoczesne systemy do komunikacji i współpracy powstają w oparciu o otwarte systemy operacyjne i regularnie aktualizowane platformy softfonowe. Aby dostarczyć najwyższej jakość usługi należy aktualizować również ustawienia i oprogramowanie współpracujących z nimi urządzeń. Przy setkach a nawet tysiącach słuchawek czuwanie nad aktualizacjami ustawień zaczyna już stanowić wyzwanie. Zaniedbanie tej kwestii może jednak prowadzić do obniżenia jakości. Plantronics Manager Pro to usługa SaaS dostępna w formie subskrypcji, która pozwala działom IT lub dostawcom usług na konfigurację ustawień, aktualizację oprogramowania i oprogramowania sprzętowego urządzeń do komunikacji głosowej, analizę jakości połączeń oraz utrzymanie odpowiednich standardów.

Architektura chmurowa wykorzystuje oprogramowanie Plantronics Hub na urządzeniu jako przekaźnik. Do chmury klienta można dostać się z przeglądarki internetowej. Umożliwia to kierownikom IT i ich partnerom zarządzanie bazą słuchawek z poziomu jednego interfejsu.

Manager Pro oferuje narzędzia do raportowania w formie trzech modułów analitycznych. Należą do nich:

 

  • Asset Management and Adoption – do zarządzania posiadanymi słuchawkami, aktualizowania oprogramowania sprzętowego, planowania i wdrażania zunifikowanej komunikacji i współpracy (UCC)
  • Call Quality and Analytics – do poprawiania jakości rozmów i rozwiązywania problemów
  • Health and Safety – do utrzymywania natężenia dźwięku na dopuszczalnym poziomie i monitorowania go

Ceny i dostępność

Usługa Plantronics Manager Pro jest dostępna w 143 krajach w formie abonamentu na rok lub na 3 lata dostarczanego przez autoryzowanych resellerów Plantronics.

Więcej informacji na: plantronics.com/us/services/plantronics-manager-pro/

Lista autoryzowanych resellerów Plantronics Manager Pro znajduje się na: plantronics.com/us/en/where-to-buy.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Telekomunikacja Pobierz jedną z trzech aplikacji z Huawei AppGallery i odbierz atrakcyjne bonusy Biuro prasowe
2020-02-13 | 13:30

Pobierz jedną z trzech aplikacji z Huawei AppGallery i odbierz atrakcyjne bonusy

Huawei przygotował atrakcyjne promocje za pobranie jednej z trzech aplikacji z Huawei AppGallery. Każdy, kto zainstaluje na swoim urządzeniu aplikację Legimi, otrzyma kod na darmowego e-booka
Telekomunikacja Pobierz jedną z trzech aplikacji z Huawei AppGallery i odbierz atrakcyjne bonusy
2020-02-13 | 13:30

Pobierz jedną z trzech aplikacji z Huawei AppGallery i odbierz atrakcyjne bonusy

Huawei przygotował atrakcyjne promocje za pobranie jednej z trzech aplikacji z Huawei AppGallery. Każdy, kto zainstaluje na swoim urządzeniu aplikację Legimi, otrzyma kod na darmowego e-booka
Telekomunikacja BRAK ZDJĘCIA
2020-02-13 | 13:00

Podziel się opinią o aplikacji w Huawei AppGallery i wygraj bezprzewodowe słuch

Huawei zaprasza do udziału w konkursie „Skomentuj i wygraj”, w którym użytkownicy sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery mogą otrzymać Punkty Huawei, a także wygrać bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 3. By

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Infrastruktura

Nad firmami z branży utrzymania czystości zbierają się czarne chmury. Rosną koszty działalności i brakuje rąk do pracy

Brak pracowników oraz dobrze przygotowanych do pracy zespołów – to najpoważniejsze wyzwania, które stoją przed branżą utrzymania czystości. Dziś zatrudnia ona ok. 700 tys. osób, również takich, które do tej pory z różnych względów nie pracowały. Rozwiązanie tych bolączek umożliwiłoby przyjmowanie większej liczby zleceń i dalszy dynamiczny rozwój sektora. Jednym z pomysłów jest włączenie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji certyfikatu dla osób sprzątających.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Transport

Przewozy w regionach wracają na właściwe tory. W tym roku spółka Polregio zamierza rozpocząć unowocześnianie pociągów i przewieźć 91 mln pasażerów

Komisja Europejska wciąż prowadzi formalne postępowanie dotyczące pomocy publicznej dla spółki Przewozy Regionalne, która od miesiąca funkcjonuje pod nazwą Polregio. To oznacza, że przewoźnik wciąż nie może korzystać z unijnych grantów, ale realizuje plany inwestycyjne we własnym zakresie. W tym roku rozpocznie obliczony na kilka lat program modernizacji swojego taboru. Czteroletnia restrukturyzacja spółki zaowocowała też systematycznym przyrostem liczby pasażerów – na koniec tego roku Polregio chce ich mieć już ponad 91 mln.

Firma

15 tys. hoteli na świecie i 600 w Polsce. Następca Neckermann Polska startuje z ofertą wyjazdową

Na polskim rynku rozpoczyna działalność Nekera, nowy touroperator, który jest niejako następcą Neckermanna, bo tworzony przez ten sam zespół. –  Upadek polskiego oddziału nie miał nic wspólnego z jego kondycją ekonomiczną, był to efekt bankructwa całej grupy Thomas Cook – mówi założyciel nowego biura Maciej Nykiel. Nekera startuje z ofertą wyjazdową do 15 tys. hoteli na całym świecie, zarówno w najpopularniejszych kurortach, jak i egzotycznych krajach. Będzie też mocno rozwijać wycieczki z dojazdem własnym oraz turystykę krajową. W ofercie ma ponad 600 hoteli w Polsce.

 
 

Konsument

Branżę kosmetyczną czeka rewolucja opakowaniowa. Producenci będą odchodzić od plastiku

Producenci kosmetyków stopniowo zmieniają swoje podejście do opakowań. Coraz częściej zamieniają stosowany plastik na w pełni przetwarzalny lub na tekturę, drewno lub szkło. Starają się „odchudzać” opakowania, żeby były mniej kłopotliwe w transporcie. Takie działania to przede wszystkim efekt troski o środowisko, ale wymuszają je także unijne zmiany prawne oraz proekologiczne oczekiwania konsumentów. Zdecydowana większość z nich, kupując kosmetyki, zwraca uwagę na to, czy opakowanie jest przyjazne dla środowiska – wynika z raportu „Strategia Plastikowa i Kosmetyki” przygotowanego przez Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego i Deloitte Advisory.