Trójka z Panattoni w 900-kilometrowym tourze „Vélothon Paris-MIPIM”
Konkret PR
ul. Konduktorska 4 lok. 9
00-775 Warszawa
e.ciuchta|konkretpr.pl| |e.ciuchta|konkretpr.pl
508 338 267
www.konkretpr.pl
Najważniejszy kolarski tour branży nieruchomości – ponad 900 - kilometrowy „Paris – MIPIM Cannes” odbędzie się już 4 rok z rzędu, tym razem od 5 do 10 marca. We wspaniałej inicjatywie na francuskich szosach udział weźmie trzech muszkieterów z Panattoni – Artur Mokrzycki, Kamil Kuleta i Marek Dobrzycki. Swoim zaangażowaniem będą inspirować nas do wsparcia Instytutu Curie, działającego od ponad stu lat ośrodka badawczego i leczniczego chorób nowotworowych. Nasi przedstawiciele ruszą rama w ramę w 60-cio osobowym peletonie cyklistów nieruchomościowej rodziny z całej Europy, by dotrzeć na najważniejsze wydarzenia branży – MIPIM. Pokonując w 5 dni zawrotny dystans ponad 900 kilometrów, kolarze będą wspierać wybrane przez siebie organizacje charytatywne. Bardzo mocno trzymamy kciuki za całą ekipę i przekazujemy im wszystkim wirtualną, żółtą koszulkę lidera, ponieważ każdy z nich w naszych oczach jest najlepszy. Naszym bohaterom życzymy powodzenia. Niech im sprzyja pogoda, atmosfera oraz kondycja. A Was prosimy serdecznie o wsparcie i dotacje! Więcej informacji i bieżących relacji na LinkedIn.
Artur Mokrzycki – związany z Panattoni blisko 10 lat. Jako Head of Capital Markets na Europę odpowiedzialny jest za zarządzanie relacjami inwestorskimi, w tym pozyskiwanie i strukturyzację kapitału dla projektów inwestycyjnych całej grupy Panattoni w Europie. Od niemal 30 lat obecny jest w branży nieruchomości, pomagając w jej stałym rozwoju. Człowiek o niebywałej inteligencji i niemal nieskończonej energii. Na rowerze nie ma dla niego dystansu, którego by nie pokonał, dlatego nie zastanawiał się długo i kolejny rok z rzędu wesprze niezwykle szczytny cel, jakim jest Vélothon Paris – MIPIM. Aby wesprzeć Artura w zbiórce na Instytut Curie zapraszamy na stronę Fundraising Artur.
Kamil Kuleta – związany z naszą firmą od 6 lat. Jako Director Capital Markets Europe odpowiedzialny jest za zarządzanie relacjami inwestorskimi w Europie. Przed rozpoczęciem współpracy z Panattoni był związany z branżą finansową. Człowiek o niezwykłej błyskotliwości i inteligencji, ale przede wszystkim wielkim sercu i żelaznych płucach. Kiedy miłość do rowerowych wycieczek Kamila spotka się z jego otwarciem na ludzi, musi powstać coś wielkiego i stąd kolejny jego udział w Paris – MIPIM. Nasz zawodnik wystartuje w tourze drugi rok z rzędu by wesprzeć bardzo szczytny cel, jakim jest zebranie środków dla Instytutu Curie. Aby wspomóc Kamila zapraszamy na stronę Fundraising Kamil.
Marek Dobrzycki – jeden z filarów Panattoni w Europie. Związany z firmą od niemal 13 lat jako Managing Director dołożył nie jedną cegłę, a cały stos do zbudowania obecnej pozycji naszej firmy. Jako Dyrektor Zarządzający odpowiedzialny jest za rozwój inwestycji magazynowych i magazynowo-produkcyjnych w Polsce, zwłaszcza na głównych rynkach. Marek to człowiek błyskotliwy, a przy tym skromny i zawsze uśmiechnięty, który nie usiedzi w miejscu. Mówi się, że jego drugie imię to „aktywność”, choć inna wersja głosi, że „energia”. Zagorzały biegacz i żeglarz, nie stroni również od rowerów. Aby wspomóc naszego muszkietera w chlubnej inicjatywie zapraszamy na stronę Fundraising Marek.
Nasi reprezentacji ruszają w ważnym celu. Nowotwory różnego rodzaju dotyczą ponad 150 mln na świecie, czyli więcej niż 0,2 % globalnej populacji (dane na 2018 rok), a co roku tragiczną diagnozę słyszy ok. 18 mln. Ponadto Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ostrzega, że jeśli utrzymają się obecne trendy, w ciągu najbliższych dwóch dekad będziemy obserwować wzrost zachorowań na raka na poziomie ok. 60 procent, a w krajach mało i średnio rozwiniętych nawet ponad 80 procent. Koniecznym jest więc wspierane takich organizacji jak Insytut Curie, który zajmuje się badaniami i leczeniem raka.
Instytut Curie, wspierany przez Artura, Kamila i Marka działa już 100 lat. Został założony przez polską dwukrotną noblistkę – Marię Skłodowską – Curie. Jego najważniejszym celem jest walka z rakiem na wielu płaszczyznach. Zajmuje się zarówno diagnostyką, obserwacją i opieką nad chorymi, jak i rozwojem badań nad nowotworami. Organizacja działa także na płaszczyźnie edukacyjnej, zwiększając świadomość ludzi o chorobie. Wiedzę o nowotworach i ich leczeniu poszerza przez działania dydaktyczne i muzealne. W nowoczesnym ośrodku badawczym Instytutu Curie pracuje obecnie 1100 naukowców www.institut-curie.org

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?

Rośnie przekonanie, że ceny nieruchomości mogą spadać. Przynajmniej te ofertowe

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Kwestie bezpieczeństwa priorytetem UE. Polska prezydencja ma w tym swój udział
– Polska prezydencja skierowała oczy Europy na obronność – przekonuje Magdalena Sobkowiak-Czarnecka z KPRM. Większość europejskich państw jest zgodna, że najważniejszą kwestią jest obecnie finansowanie bezpieczeństwa i obronności. Jednym z priorytetów białej księgi w sprawie obronności europejskiej będzie Tarcza Wschód, która obejmuje umocnienia wzdłuż wschodniej i północnej granicy Polski.
Problemy społeczne
Duża zmiana w organizacji pracy w firmach. Elastyczność wśród najważniejszych oczekiwań pracowników

Dotychczasowe modele organizacji pracy w firmach nie zawsze odpowiadają na wyzwania przyszłości. Ostatnie lata zmieniły zasady gry na rynku pracy i teraz elastyczność liczy się na nim bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Elastyczny model pracy staje się jednym z bardziej oczekiwanych benefitów, a dla firm jest to sposób na przyciągnięcie talentów. Kolejnym jest wykorzystanie innowacyjnych narzędzi technologicznych. To jednak wymaga zarówno od pracowników, jak i od pracodawców zaangażowania w ciągłe podnoszenie kompetencji.
Motoryzacja
Pożary pojazdów elektrycznych są rzadsze niż spalinowych. W powszechnym przekonaniu jest odwrotnie, bo brakuje edukacji

Trzydzieści pożarów aut elektrycznych i niemal 9,5 tys. pożarów aut spalinowych – to statystyki za ubiegły rok. Jak podkreślają eksperci, statystycznie pojazdy elektryczne płoną rzadziej niż spalinowe. W przeliczeniu na tysiąc zarejestrowanych pojazdów wskaźnik pożarów w przypadku elektryków wynosi 0,372, a w przypadku aut spalinowych 0,424. Specjaliści są zgodni co do tego, że w powszechnym obiegu brakuje rzetelnej wiedzy na temat samochodów elektrycznych i ich bezpieczeństwa pożarowego.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.