Wrocław: ostatnia szansa na mieszkanie w Słonecznym Zakątku
Inwestycja mieści się na Krzykach – rodzinnej i zielonej dzielnicy Wrocławia. W pobliżu znajdują się szkoły i przedszkola. Nie brakuje też terenów rekreacyjnych – osiedle mieści się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Klecińskiego. Obecnie na sprzedaż zostało już tylko 15 lokali.
To trzeci etap osiedla Słoneczny Zakątek. Obejmuje on dwa budynki liczące 5 kondygnacji naziemnych – łącznie 135 mieszkań o powierzchniach od 30 do 91 mkw. Na terenie inwestycji mieści się także wielostanowiskowy garaż podziemny, a także części wspólne dla mieszkańców.
Obecnie w sprzedaży jest jeszcze 15 mieszkań o powierzchniach od 41,15 mkw. do 56,98 mkw. Na sprzedaż są także dwa lokale użytkowe w budynku H, od strony ulicy Skarbowców.
– Przy trzecim etapie tej inwestycji zdecydowaliśmy się na nowy model sprzedaży, wciąż jeszcze mało popularny, a bardzo atrakcyjny dla przyszłych nabywców. Uruchomiliśmy sprzedaż dopiero w momencie, gdy mieszkania miały już pozwolenie na użytkowanie. Każdy zainteresowany mógł od razu zobaczyć lokum, nie musiał polegać wyłącznie na rzutach architektonicznych i wizualizacjach. Oznacza to także szybsze wprowadzenie się lub w przypadku zakupu inwestycyjnego, szybsze zyski z najmu – mówi Emil Basta z biura sprzedaży dewelopera WPBM „Mój Dom” S.A.
Słoneczny Zakątek mieści się przy ulicy Skarbowców i Babiego Lata. W pobliżu znajduje się Park Kleciński, a nieco dalej Park Południowy, oddalony o kwadrans pieszo.
Osiedle zostało zaprojektowane przez Biuro Architektoniczne Wojciech Madurowicz. Deweloperem jest WPBM „Mój Dom” S.A.
Centrum Marszałkowska z nowym najemcą
Grupa Murapol zaprasza na ostatni w 2024 roku Mieszkaniowy Dzień Otwarty
Aurec Home laureatem Symbolu Nowoczesnego Budownictwa 2024
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Infrastruktura
Rekordowy przelew dla Polski z KPO. Część pieniędzy trafi na termomodernizację domów i mieszkań
Przed świętami Bożego Narodzenia do Polski wpłynął największy jak dotąd przelew unijnych pieniędzy – nieco ponad 40 mld zł z Krajowego Planu Odbudowy. Zgodnie z celami UE ponad 44 proc. tych środków zostanie przeznaczona na transformację energetyczną, w tym m.in. termomodernizację domów i mieszkań czy wymianę źródeł ciepła. Od początku tego roku na ten cel trafiło 3,75 mld zł z KPO, które sfinansowały program Czyste Powietrze.
Prawo
W lutym zmiana na stanowisku Europejskiego Rzecznika Praw Obywatelskich. Co roku trafia do niego kilka tysięcy spraw związanych z instytucjami unijnymi
W ubiegłym tygodniu Parlament Europejski wybrał Portugalkę Teresę Anjinho na stanowisko Europejskiego Rzecznika Praw Obywatelskich. Ombudsman przyjmuje i rozpatruje skargi dotyczące przypadków niewłaściwego administrowania przez instytucje unijne lub inne organy UE. Tylko w 2023 roku pomógł ponad 17,5 tys. osobom i rozpatrzył niemal 2,4 tys. skarg.
Problemy społeczne
Przeciętny Polak spędza w sieci ponad trzy godziny dziennie. Tylko 11 proc. podejmuje próby ograniczenia tego czasu
Polacy średnio spędzają w internecie ponad trzy godziny dziennie. Jednocześnie, według badania na temat higieny cyfrowej, jedynie 14 proc. respondentów kontroluje swój czas ekranowy, a co piąty ogranicza liczbę powiadomień w telefonie czy komputerze. Nadmierne korzystanie z ekranów może wpływać na zaniedbywanie obowiązków i relacji z innymi, a także obniżenie nastroju i samooceny. Kampania Fundacji Orange „Nie przescrolluj życia” zwraca uwagę na potrzebę dbania o higienę cyfrową. Szczególnie okres świątecznego wypoczynku sprzyja takiej refleksji.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.