Komunikaty PR

Wyjątkowe wyróżnienia dla produktów Kieleckich

2021-06-14  |  11:00
Biuro prasowe
Kontakt
Best Brands PR
Best Brands PR

Słomińskiego
00-195 Warszawa
bestbrandspr|bestbrandspr.pl| |bestbrandspr|bestbrandspr.pl
0-22 251 66 86
www.bestbrandspr.pl

11. edycja konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich 2021” organizowanego przez wydawcę prasy branżowej Fischer Trading Group zakończyła się ogromnym sukcesem Wytwórczej Spółdzielni Pracy „Społem”. Aż trzy nagrody w plebiscycie otrzymały produkty firmy – Majonez Kielecki 310 ml, Ketchup Kielecki łagodny oraz Musztarda Kielecka sarepska.   

Do tegorocznego konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich 2021” zgłoszono blisko 400 produktów w 65 kategoriach. Zwycięzcy wyłonieni zostali na podstawie badań opinii sprzedawców. Czytelnicy miesięcznika „Hurt & Detal” – kupcy, czyli właściciele i kierownicy sklepów spożywczych – głosowali za pomocą ankiety na najlepiej sprzedające się ich zdaniem produkty z branży FMCG. Na podstawie uzyskanych wyników, nagrodę „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich 2021” w kategorii majonezy otrzymał Majonez Kielecki Wytwórczej Spółdzielni Pracy „Społem”. Dodatkowo Ketchup Kielecki łagodny i Musztarda Kielecka sarepska zostały wyróżnione w swoich kategoriach.

„Bardzo się cieszymy z otrzymanych nagród i wyróżnień. Jest do dla nas szczególnie ważne, ponieważ konkurs „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich 2021” to prestiżowy i ważny plebiscyt na rynku polskim. Docenienie naszych produktów przez detalistów jest potwierdzeniem, że prowadzone przez nas działania oraz koncepcja naszych produktów są cenione na rynku. To dla nas szczególny powód do dumy i potwierdzenie wysokiej pozycji na rynku majonezów i sosów z Kielc” – mówi Zbigniew Mojecki, z-ca prezesa ds. handlowych WSP „Społem”.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Best Brands PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Firma Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania Biuro prasowe
2025-04-01 | 11:30

Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania

Organizacja przestrzeni w garażu to wyzwanie, z którym zmaga się wielu właścicieli domów. Wąskie regały metalowe stanowią idealne rozwiązanie tego problemu,
Firma Obowiązkowa deratyzacja
2025-03-06 | 10:30

Sanepid a deratyzacja – obowiązkowe akcje eliminacji szkodników

Szkodniki mogą pojawić się wszędzie – od pięciogwiazdkowych hoteli i eleganckich restauracji po domy jednorodzinne i miejskie parki. Wielu ludzi bagatelizuje problem gryzoni,
Firma Costa Coffee startuje z franczyzą. Pierwszy lokal to współpraca z Klubem Fikołki
2025-02-27 | 15:00

Costa Coffee startuje z franczyzą. Pierwszy lokal to współpraca z Klubem Fikołki

Lagardère Travel Retail w Polsce rozpoczyna ekspansję sieci Costa Coffee w nowym modelu biznesowym. Pierwsza kawiarnia działająca na zasadach franczyzy została uruchomiona

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Szkolenie Online IMM

Prawo

Problemy społeczne

Duża zmiana w organizacji pracy w firmach. Elastyczność wśród najważniejszych oczekiwań pracowników

Dotychczasowe modele organizacji pracy w firmach nie zawsze odpowiadają na wyzwania przyszłości. Ostatnie lata zmieniły zasady gry na rynku pracy i teraz elastyczność liczy się na nim bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Elastyczny model pracy staje się jednym z bardziej oczekiwanych benefitów, a dla firm jest to sposób na przyciągnięcie talentów. Kolejnym jest wykorzystanie innowacyjnych narzędzi technologicznych. To jednak wymaga zarówno od pracowników, jak i od pracodawców zaangażowania w ciągłe podnoszenie kompetencji.

Motoryzacja

Pożary pojazdów elektrycznych są rzadsze niż spalinowych. W powszechnym przekonaniu jest odwrotnie, bo brakuje edukacji

Trzydzieści pożarów aut elektrycznych i niemal 9,5 tys. pożarów aut spalinowych – to statystyki za ubiegły rok. Jak podkreślają eksperci, statystycznie pojazdy elektryczne płoną rzadziej niż spalinowe. W przeliczeniu na tysiąc zarejestrowanych pojazdów wskaźnik pożarów w przypadku elektryków wynosi 0,372, a w przypadku aut spalinowych 0,424. Specjaliści są zgodni co do tego, że w powszechnym obiegu brakuje rzetelnej wiedzy na temat samochodów elektrycznych i ich bezpieczeństwa pożarowego.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.