Wykonawcy stawiają na markę Soudal
Best Brands PR
Słomińskiego
00-195 Warszawa
bestbrandspr|bestbrandspr.pl| |bestbrandspr|bestbrandspr.pl
0-22 251 66 86
www.bestbrandspr.pl
Wyniki rankingu Budowlana Marka Roku 2021 nie pozostawiają żadnych wątpliwości - co trzeci polski fachowiec używa na co dzień piany montażowej firmy Soudal, a co piąty poleca kleje montażowe i silikony z jej portfolio. Tegoroczne badania przeprowadzone przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku potwierdzają preferencje wykonawców. Od 2016 roku produkty Soudal wskazywane są regularnie przez profesjonalistów jako najchętniej wybierana marka w kategorii chemii budowlanej.
Firma Soudal osiągnęła bezapelacyjny sukces w trzech kategoriach asortymentowych: „kleje montażowe w kartuszach”, „masy uszczelniające/silikony” oraz „piany montażowe”. Co istotne, Soudal był najczęściej wskazywaną przez respondentów marką we wszystkich kategoriach rankingowych, tzn. jako marka najczęściej stosowana przez fachowców, jako marka o najwyższej jakości oraz jako marka o najlepszej relacji ceny do jakości. Jest to już szóste wyróżnienie dla produktów Soudal, wskazywane są one jako polecane przez wykonawców regularnie od 2016 roku. „Tytuły Budowlana Marka Roku 2021 oraz Złoty Champion Roku 2021, jakie otrzymał Soudal aż w trzech segmentach produktowych, potwierdzają silną i stabilną pozycję naszej firmy w sektorze budowlanym w Polsce. Jeszcze więcej satysfakcji daje fakt, że klasyfikacja ta tworzona jest w oparciu o niezależne kryterium, czyli opinie samych wykonawców” – mówi Andrzej Kaczor, Dyrektor Zarządzający Soudal Sp. z o.o.
Ranking Budowlana Marka Roku, realizowany cyklicznie przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, ma wyjątkowy charakter: klasyfikacja powstaje na podstawie opinii fachowców. Badanie prowadzone jest przy użyciu techniki ilościowej na reprezentatywnej próbie firm. Korzystając ze specjalnego skryptu komputerowego, ankieter zadaje respondentowi pytania otwarte, w rezultacie czego wykonawcy samodzielnie wskazują nazwy marek materiałów budowlanych, które ich zdaniem są najlepsze. W tym roku w celu wyłonienia Laureatów Rankingu firma ASM przeprowadziła 2 576 wywiadów z wykonawcami. Oceniali oni produkty z poszczególnych segmentów materiałów budowlanych pod względem częstotliwości stosowania marki, najwyższej jakości oraz najlepszej relacji ceny do jakości.

Gospodarka przyszłości zaczyna się dziś. Liderzy odpowiedzialnego biznesu na Sustainable Economy Summit już 27-28 maja

Rada Przedsiębiorców apeluje o podpisanie ustawy o składce zdrowotnej

Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.