Zamieszkać wysoko, w wieżowcu Bliska Wola Tower
Drawbridge Media
ul. Nowogrodzka 10 lok. 6
00-511 Warszawa
k.zarska|drawbridge.pl| |k.zarska|drawbridge.pl
601 888 957
www.jwc.pl
Zamieszkać wysoko, w wieżowcu Bliska Wola Tower
Różnorodność dostępnych na warszawskim rynku mieszkań pozwala na dopasowanie lokum do własnych potrzeb. Potrzebę mieszkania wysoko, w mieszkaniu o większym metrażu z widokiem na centrum Warszawy, w dobrej lokalizacji z bogatą infrastrukturą rekreacyjną, można w niedługim czasie zaspokoić kupując mieszkanie w inwestycji Bliska Wola Tower.
Wieżowiec powstaje u zbiegu ulic Kasprzaka i Al. Prymasa Tysiąclecia, w pobliżu stacji metra. Będzie gotowy pod koniec 2021 roku. To ostatni fragment osiedla budowanego od 2014 roku, które w większej części jest już zamieszkałe. Osiedle Bliska Wola powstało w miejscu dobrze skomunikowanym, blisko przystanków komunikacji miejskiej, w niedużej odległości od sklepów, przychodni i aptek, restauracji, przedszkoli i szkół oraz parków. Niedaleko stąd do renomowanych placówek szkolnych, które odznaczają się wysokim poziomem, m.in. wolskiego Dwujęzycznego Liceum im. Mikołaja Kopernika i liceów śródmiejskich. To typowo miejska lokalizacja.
Bogato rozbudowana część rekreacyjna osiedla zachęca do aktywnego spędzania czasu: to co lubią najbardziej dzieci – place zabaw; i to co cieszy starszych aktywnych mieszkańców – osiedlowa siłownia na wolnym powietrzu, boiska do siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej, piłki nożnej, badmintona czy tenisa stołowego. Deweloper zadbał też o osiedlowe ścieżki rowerowe, które łączą się z utworzonym wzdłuż ulic Wolska-Połczyńska-Kasprzaka, ponad pięciokilometrowym, korytarzem rowerowym wschód-zachód, od granicy miasta aż do centrum. Jest też park fontann dla spragnionych odpoczynku i ochłody.
Nowoczesne budynki z zielonymi tarasami na części dachów, zapewniają komfort mieszkania, są przyjazne zarówno mieszkańcom jak i środowisku. Proekologiczne rozwiązania przyczyniają się tu do znacznego zmniejszenia opłat czynszowych: gromadzona deszczówka służy pielęgnacji zieleni, co powoduje zmniejszenie opłat za wodę.
W budowanym wieżowcu ponad połowę z 480 mieszkań stanowią te większe, o metrażach od 62 do 97 m kw. Położone są na wyższych piętrach, mają panoramiczne przeszklenia i zabudowane loggie, co w przypadku tak wysokich budynków jest rzadko spotykanym rozwiązaniem. Mieszkania są funkcjonalne, wygodne i przestronne, wysokie na prawie 3 metry, każde wyposażone będzie w centralną klimatyzację i wideodomofon. Oprócz mieszkań powstanie 27 lokali usługowych i 380 biur. Dzięki bogatej infrastrukturze wewnętrznej można tu będzie zaopatrzyć się w podstawowe produkty i skorzystać z niezbędnych usług.
- Trzy pokoje, 68 m kw. na 21 piętrze z loggią 10 m kw., skąd roztacza się spektakularny widok na centrum Warszawy? Jestem pewna, że to idealne mieszkanie dla rodziny z dwójką dzieci czy osób potrzebujących dodatkowej przestrzeni do pracy. Na najwyższych piętrach są jeszcze większe mieszkania, o metrażu do 97 m kw. Na Woli przybywa wieżowców. Ponad 20 już stoi, ale są to przeważnie biurowce, kilka jest w realizacji, ponad 20 ma już zgodę na budowę lub czeka na zatwierdzenie. Wieżowiec Bliska Wola Tower zostanie ukończony w tym roku. To idealna oferta dla osób, które chcą mieszkać wysoko i mieć z okien panoramę na Warszawę - mówi Małgorzata Ostrowska, Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction.

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?

Rośnie przekonanie, że ceny nieruchomości mogą spadać. Przynajmniej te ofertowe
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Niepewna sytuacja zwracanych do Skarbu Państwa gruntów dzierżawnych. To może się wiązać z likwidacją infrastruktury rolniczej i miejsc pracy
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa wciąż nie przedstawił spójnego planu zagospodarowania gruntów zwracanych do Zasobów Skarbu Państwa. W efekcie setki hektarów gruntów leżą odłogiem, a strategiczna infrastruktura rolnicza jest demontowana. Spółka Top Farms od dawna wnioskowała do KOWR-u o utworzenie ośrodków produkcji rolniczej (OPR) lub podjęcie jakichkolwiek decyzji, które umożliwiłyby dalsze funkcjonowanie wielu takich obiektów rolniczych. Brak decyzji skutkuje trwałą utratą potencjału produkcyjnego, a tym samym może osłabić pozycję konkurencyjną polskiego rolnictwa.
Transport
Europejskie miasta planują wzrost inwestycji w infrastrukturę społeczną. Wydatki na niskoemisyjny transport wciąż są niewystarczające [DEPESZA]

W ciągu najbliższych trzech lat 56 proc. gmin miejskich w UE planuje zwiększyć nakłady na redukcję emisji gazów cieplarnianych, a 53 proc. – na infrastrukturę społeczną – wynika z badania EBI. Dotacje krajowe i unijne pozostają głównym źródłem finansowania inwestycji, choć samorządy szukają także innych form finansowania. O potrzebach w tym obszarze eksperci i samorządowcy rozmawiali w trakcie panelu „Fundusze unijne w rozwoju miast i regionów”, który odbył się w ramach EKG w Katowicach.
Farmacja
Właściciele psów i kotów szczególnie narażeni na choroby odkleszczowe. Nie decydują się jednak na profilaktyczne szczepienia

Eksperci ostrzegają, że Polska znajduje się w czołówce krajów Europy Środkowej pod względem liczby zachorowań na kleszczowe zapalenie mózgu, a mimo to poziom zaszczepienia przeciwko tej chorobie pozostaje dramatycznie niski. Tymczasem zmiany klimatyczne, coraz wyższe temperatury, migracje kleszczy i zanik sezonowości ich aktywności powodują, że ryzyko zakażenia jest coraz większe – nie tylko w lesie, ale i w mieście, parku czy ogrodzie, a nawet w domu, szczególnie tam, gdzie mieszkają zwierzęta.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.