Kalendarium

26 października
Kalendarium
Konferencja: 08:30 do 21:30
Miejsce: InterContinental Hotel, Warszawa

7. doroczne CEE Investment and Green Building Awards


Nagrody EuropaProperty w dziedzinie inwestycji i nagród ekologicznych to jedyna ceremonia wręczenia nagród, która uznaje i honoruje doskonałość w sektorze inwestycyjnym w regionie CEE. Zostaną one wręczone firmom i osobom, które wykazały najlepsze wyniki, dokonały najlepszych transakcji inwestycyjnych oraz przedstawiały wzrost i rozwój w ciągu ostatniego roku.

Informacje ogólne

Europa Środkowo-Wschodnia pozostaje zrównoważonym miejscem przeznaczenia na inwestycje w nieruchomości, rozwijającą się gospodarką i niskimi cenami lokalowymi, które przyciągają nabywców, z których wiele to nowi inwestorzy z USA, Azji i innych części świata.

Nagrody EuropaProperty w dziedzinie inwestycji i nagród ekologicznych to jedyna ceremonia wręczenia nagród, która uznaje i honoruje doskonałość w sektorze inwestycyjnym w regionie CEE. Zostaną one wręczone firmom i osobom, które wykazały najlepsze wyniki, dokonały najlepszych transakcji inwestycyjnych oraz przedstawiały wzrost i rozwój w ciągu ostatniego roku.

Uroczystość uznawana jest za jedno z najważniejszych wydarzeń w branży w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

Tegoroczna uroczystość odbędzie się 26 października w Hotelu Intercontinental w Warszawie. Tego dnia spotka się ponad 400 liderów działających w regionie CEE.

awards

Więcej informacji na stronie http://www.ceeinvestmentawards.com/