Kalendarium

21 kwietnia
Kalendarium
Konferencja:
Instytucja: Business Centre Club
Organizator:
Business Centre Club, 4 Business & People
Miejsce: Stadion warszawskiej Legii, Łazienkowska 3, 00-449 Warszawa
Kontakt:
Imię i nazwisko: Agnieszka Henclik
Funkcja: Project Manager Konkursu
Firma: 4 Business & People
Telefon: + 48 690 894 318
E-mail: pracownikroku|bcc.org.pl| |pracownikroku|bcc.org.pl

III edycja Konkursu „Pracownik Roku”

Trwa nabór do kolejnej edycji
Już po raz trzeci organizatorzy ogólnopolskiego Konkursu „Pracownik Roku”, Business Centre Club i 4 Business & People, będą wyróżniać najlepszych pracowników. W ręce pracodawców oddajemy narzędzie, które pozwoli im docenić swoich pracowników – mówią organizatorzy.

Informacje ogólne

Konkurs „Pracownik Roku” jest odpowiedzią na jedno z kluczowych wyzwań polskiej gospodarki w nadchodzącej przyszłości: utrzymanie pracownika, odpowiednie motywowanie, rozwój, tworzenie wzorców, kultura pracy.

Każdy pracodawca może podziękować swoim pracownikom za wkład, jaki wnoszą do organizacji, zgłaszając ich do udziału w Konkursie w każdej z sześciu kategorii:

  • Długodystansowiec
  • Filar Organizacji
  • Inicjator
  • Mentor
  • Menedżer
  • Zespół

Zasady Konkursu, nie ulegają zmianie. System zgłoszeń oraz laudacji po raz kolejny zdał egzamin i dostarczył wszystkim mocy pozytywnych wrażeń. Uproszczony jednak został sposób naboru, a doświadczenia z ubiegłych lat ułatwią wypełnianie kwestionariuszy oraz przygotowanie laudacji – mówią organizatorzy Konkursu.

Docenić moc doświadczeń

Tegorocznej edycji Konkursu towarzyszy kampania społeczna „Docenić moc doświadczeń”, której patronuje Rada Dialogu Społecznego. Organizatorzy chcą zwrócić szczególną uwagę na globalny problem jakim już niedługo będzie brak pracowników. Specjaliści uważają, że w obliczu takiego zagrożenia dobrym pomysłem będzie skłonienie przedsiębiorców do zatrudniania osób powyżej 50. roku życia oraz wdrożenie procedur i programów motywacyjnych, które przyczynią się do rozwoju i utrzymania pracowników. Doświadczeni, doskonale wykwalifikowani pracownicy 50+ mogą stać się siłą napędową rozwoju polskiej gospodarki w perspektywie najbliższych 5 lat.

Wezmą udział

Marek Goliszewski – prezes BCC, członek honorowy kapituły Konkursu

Wiktor Legowicz  – dziennikarz Programu III Polskiego Radia, członek kapituły Konkursu

Katarzyna Lorenc  przewodnicząca kapituły Konkursu, ekspertka BCC ds. rynku pracy oraz zarządzania i efektywności pracy

Maciej Owczarek – wiceprezes BCC, członek kapituły Konkursu

 

 

Warunki akredytacji

Nabór w Konkursie już ruszył i potrwa do końca lutego 2020. Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się podczas gali finałowej 21 kwietnia 2020 na Stadionie warszawskiej Legii.