Kalendarium

11 kwietnia
Kalendarium
Konferencja: 14:30 do 23:59
Instytucja: Agencja Komunikacji Medialnej multiAN s.c.
Organizator:
ACCA, Euler Hermes, CIGE
Miejsce: Hotel Sheraton, ul. Powiśle 7, Kraków
Kontakt:
Imię i nazwisko: Maciej Sitarski
Funkcja: Konsultant PR
Firma: multiAN
Telefon: 511414178
E-mail: maciej.sitarski|multian.pl| |maciej.sitarski|multian.pl

Kongres Dyrektorów Finansowych we Krakowie

CFO 4.0 – Cyfrowa rewolucja w biznesie
Inicjatywa Dyrektor Finansowy Roku to największy i najdłużej organizowany w Polsce projekt dedykowany społeczności osób zarządzających finansami przedsiębiorstw.

Informacje ogólne

W Karkowie odbędzie się kolejny (tuż po Sopocie i Poznaniu) kongres CFO w ramach cyklu ogólnopolskich kongresów dyrektorów finansowych, który w następnej kolejności zawita do Wrocławia. Finałowy kongres odbędzie się 25 września w Warszawie, gdzie w trakcie uroczystej Gali poznamy laureatów XIV edycji konkursu Dyrektor Finansowy Roku. Po raz drugi organizatorzy wręczą również specjalne wyróżnienia Digital Finance Award. Tematem przewodnim tegorocznych spotkań jest cyfryzacja i robotyzacja biznesu z punktu widzenia CFO.

Ogólnopolski cykl Kongresów Dyrektorów Finansowych jest przedsięwzięciem niekomercyjnym, organizowanym z inicjatywy Grupy Euler Hermes we współpracy z Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) oraz Centrum Idei Gospodarczo-Ekonomicznych. Nadrzędnym założeniem największego w kraju projektu dla dyrektorów finansowych jest tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz dyskusji merytorycznych.

Wezmą udział

W trakcie prezentacji i paneli dyskusyjnych, wybitni eksperci wraz z przedstawicielami biznesu będą analizować wyzwania, jakie firmy muszą podejmować w codziennej pracy oraz podzielą się swoimi spostrzeżeniami, które przedstawią w następujących tematach: Eksperyment fiskalny w czasach globalnej dekoniunktury / Skoro jest tak dobrze, to czemu jest tak źle? Realia polskiego biznesu / Diabeł ubiera się u Prady, finanse ubierają się w Trade Finance! Jak innowacyjnie i bezpiecznie finansować biznes / Dotacje i ulga na B+R, czyli miliardy, po które się nie zgłaszamy / Kamienie milowe na drodze do PPK w firmie / odpowiedzialność merytoryczna i społeczna CFO przy budowaniu bezpieczeństwa finansowego pracowników / Jak przyspieszyć wzrost w MSP – czyli co łączy dyrektora finansowego i kierowcę rajdowego. Głównym tematem przewodnim całego projektu DFR jest cyfryzacja oraz robotyzacja biznesu z punktu widzenia tzw. CFO 4.0.

Gościem specjalnym spotkań regionalnych będzie Vadym Melnyk – CEO & Founder Cervi Robotics zajmującej się tworzeniem i produkcją robotów oraz dronów, m.in. dla Europejskiej Agencji Kosmicznej, największych korporacji oraz startupów z całego świata. W swoim wystąpieniu „Will Robots Take My Job?” zaprezentuje mechanizmy inwestowania w nowe technologie oraz podpowie, jak budować przewagę konkurencyjną, m.in.: Digital Transformation, Blue Ocean i From Zero to One.

Warunki akredytacji

Udział w kongresach jest bezpłatny dla dyrektorów finansowych oraz osób nadzorujących finanse firm. Rejestracji można dokonać na oficjalnej stronie internetowej projektu: www.dyrektorfinansowyroku.pl