Kalendarium

25 października
Kalendarium
Konferencja: do 2023-10-26
Organizator:
Esri Polska
Miejsce: XIX-wieczna Cukrownia Żnin
Kontakt:
Imię i nazwisko: Justyna Biczyk
Telefon: 505580656
E-mail: justyna.biczyk|dfusion.pl| |justyna.biczyk|dfusion.pl

Kongres GIS powraca – ponownie na żywo!

Największe spotkanie specjalistów technologii GIS 2023
Kongres GIS to największe w Polsce wydarzenie poświęcone tematyce analizy danych przestrzennych – która rokrocznie potwierdza swoją rolę w dążeniu firm do sukcesu. Duża popularność konferencji to efekt popularyzacji i większej łatwości użytkowania rozwiązań GIS.

Informacje ogólne

Po ogromnym sukcesie minionych edycji firma Esri Polska po raz kolejny zaprasza zainteresowanych zgłębieniem tajników analityki przestrzennej na Kongres GIS – tym razem w swojej oryginalnej i cenionej formule na żywo. Tegoroczne spotkanie ekspertów rozpocznie się 25 października i potrwa 2 dni. O najciekawszych przykładach wykorzystania GIS w różnych obszarach gospodarki i administracji publicznej opowiedzą przedstawiciele firmy i zaproszeni goście. Rejestracja rusza już dziś!

Kongres GIS to największe w Polsce wydarzenie poświęcone tematyce analizy danych przestrzennych – która rokrocznie potwierdza swoją rolę w dążeniu firm do sukcesu. Duża popularność konferencji to efekt popularyzacji i większej łatwości użytkowania rozwiązań GIS. Coraz częściej wykorzystywane są one przez działy marketingu, sprzedaży i osoby decyzyjne, potrzebujące dostępu do czytelnych, zrozumiałych analiz, wzbogaconych o wizualizację w formie cyfrowych map.

Dla wielu przedsiębiorstw dane geoprzestrzenne stały się kluczowymi informacjami, umożliwiającymi nawigowanie firm i instytucji w miesiącach, które obarczone były trudnymi warunkami ekonomicznymi, częstymi zmianami oraz nowymi wymaganiami klientów. Miało to też wpływ na agendę tegorocznej edycji Kongresu GIS. Tematykę wydarzenia dostosowano tak, by każdy mógł znaleźć coś wartościowego, niezależnie od obszaru funkcjonowania organizacji lub firmy. To okazja, by dowiedzieć się więcej m.in. o:

trendach, rozwiązaniach i narzędziach w świecie GIS,

dobrych praktykach związanych z wdrożeniem i unowocześnieniem procesów,

sposobach wykorzystania potencjału informacji przestrzennej dla ułatwienia decyzji.  

W tym roku spotkanie powraca do swojej oryginalnej formuły i odbędzie się na żywo, w wyjątkowym miejscu, na które wybrano Cukrownię Żnin. To również z tego powodu event zapowiada się niezwykle ciekawie. Ta XIX-wieczna budowla pozwala na dotknięcie historii i odkrycie nowych smaków. Dzięki niej Kongres GIS będzie dla tegorocznych uczestników prawdziwą przygodą i nowym doświadczeniem, które połączy odkrywanie historii dawnej fabryki z dawką wiedzy na temat cyfrowych map.

„Wydarzenie tworzy idealną okazję do wymiany doświadczeń pomiędzy specjalistami z różnych branż, takich jak infrastruktura, administracja publiczna, retail czy obronność. GIS to technologia, która będzie nieustannie budziła większe zainteresowanie przedsiębiorstw w Polsce – w końcu wszyscy dążymy do automatyzacji, większej wygody i łatwości operacji” – komentuje Agnieszka Nosal, dyrektor zarządzająca Esri Polska.

Organizatorzy wkrótce podzielą się z zainteresowanymi większą ilością informacji, a już dziś zapraszają do rejestracji na wydarzenie. 

Więcej informacji na stronie https://kongres.esri.pl/