Kalendarium

30 maja
Kalendarium
Konferencja: 10:00 do 11:00
Miejsce: online

Świat analizy danych w czasie rzeczywistym

Webinar
Poszukujesz sposobu na wykorzystanie danych w czasie rzeczywistym w swojej firmie, ale nie wiesz, jak to osiągnąć? Zastanawiasz się, jakie narzędzia mogą Ci w tym pomóc?

Informacje ogólne

Zapraszamy Cię na nasz nadchodzący webinar, który odbędzie się 30 maja o godz. 10.00. Podczas tego wydarzenia przedstawimy innowacyjne technologie Oracle GoldenGate oraz Oracle Stream Analytics, które umożliwią wprowadzenie nowoczesnej analityki w czasie rzeczywistym do Twojej firmy.

W trakcie naszego webinaru omówimy, jak za pomocą tych narzędzi w czasie rzeczywistym można skorzystać z zaawansowanej integracji systemów uczenia maszynowego oraz analizy predykcyjnej. Dowiesz się, jak tworzyć zaawansowane modele prognozowe, wykorzystując dane historyczne do przewidywania przyszłych zdarzeń, trendów i wyników! To idealne rozwiązanie, aby usprawnić procesy decyzyjne i optymalizować działania w firmie.

Dołącz do webinaru i odkryj nowe możliwości, jakie przynosi analityka w czasie rzeczywistym dla rozwoju Twojej firmy! Zarejestruj się już dziś, korzystając z poniższego linku. Pozwól swojej firmie stać się liderem w wykorzystywaniu danych!

Warunki akredytacji