Kalendarium

5 listopada
Kalendarium
Konferencja: 10:00 do 2019-11-07 15:00
Organizator:
Lentewenc Sp. z o.o.
Miejsce: EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14
Kontakt:
Imię i nazwisko: Anna Haczykowska
Telefon: 698054192
E-mail: marketing|translogistica.pl| |marketing|translogistica.pl

TransLogistica Poland 2019

Największe targi transportu i logistyki w Polsce
TransLogistica Poland to największe pod względem liczby wystawców międzynarodowe targi branży TSL w Europie Środkowo-Wschodniej.

Informacje ogólne

Siódme targi TransLogistica Poland to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie firm poszukujących i korzystających z usług transportowych, spedycyjnych, logistycznych (tzw. właścicieli ładunków i załadowców) oraz osób zawodowo związanych z branżą TSL. W związku z rozwojem targów, tegoroczna edycja odbędzie się w dwóch halach.

„Swoją ofertę zaprezentują zarówno nasi wieloletni wystawcy, przekonani do biznesowej formuły i jakości targów, jak i nowe firmy, które dopiero dojrzały do decyzji o uczestnictwie. Bardzo cieszy rosnąca liczba operatorów logistycznych, armatorów i portów, którzy sukcesywnie dołączają do grona wystawców. Tegoroczna edycja zapowiada się rekordowo!” - podsumowuje Paweł Konowałek, dyrektor targów TransLogistica Poland.  

Wśród tegorocznych wystawców reprezentujących sektor TSL spotkać będzie można m.in. AsstrA-Associated Traffic AG, DB Schenker, dls Logistics, DSV, Hegelmann Group, Raben Logistics Polska, Girteka Logistics oraz DACHSER.

Ubiegłoroczna edycja w opinii sektora transportowego

Jak co roku targi TransLogistica Poland były znakomitą okazją do spotkania z przewoźnikami oraz Klientami. Liczne grono odwiedzających oraz wiele odbytych spotkań świadczą o żywym zainteresowaniu ofertą usług AsstrA. Odnotowaliśmy duże zainteresowanie ze strony Partnerów z Unii Europejskiej oraz z krajów WNP, co potwierdza potencjał polskiego rynku TSL. – ocenił VI edycję targów Mariusz Borkowski, Country Manager dla regionu Polski w AsstrA.

To są najpoważniejsze, najbardziej znaczące targi logistyczno-transportowe w Polsce.– podsumowuje Marek Loos, Redaktor Naczelny magazynu „Transport Manager”.

W poprzedniej edycji udział wzięło 242 wystawców i ponad 7000 profesjonalistów z 58 państw.

Od 5 do 7 listopada 2019 r. w EXPO XXI Warszawa, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, swoje rozwiązania zaprezentują firmy działające w oparciu o zagadnienie transportu intermodalnego, firmy transportowe, spedycyjne, logistyczne, armatorzy, porty i terminale, operatorzy giełd ładunków, emitenci kart paliwowych, producenci systemów IT, telematycznych, monitorowania i rozliczania czasu pracy kierowców, systemów poboru opłat drogowych, myjni samochodowych, a także firmy oferujące usługi z zakresu obsługi celnej, doradztwa podatkowego, zwrotu VAT, ubezpieczeń i finansów.

TransLogistica Poland to niezmiennie największe pod względem liczby uczestniczących firm biznesowe targi branży TSL w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W trakcie wydarzenia odbywa się szereg imprez towarzyszących, m.in. konferencje tematyczne, targi pracy TransLogistica Jobs oraz wyłonienie zwycięzców plebiscytu Przyjazny Pracodawca Branży TSL.

Szczegółowy raport targów oraz kontakt z organizatorami dostępny jest na stronie internetowej: www.translogistica.pl

Rejestracja online: https://translogistica.pl/odwiedzajacy/rejestracja-online/ 

Warunki akredytacji

W celu otrzymania akredytacji na targi TransLogistica Poland, prosimy o kontakt: marketing@translogistica.pl