Kalendarium

2 lutego
Kalendarium
Konferencja: 10:00 do 11:00
Instytucja: Luneos Sp. z o.o.
Organizator:
Luneos Sp. z o.o.
Miejsce: Online
Kontakt:
Imię i nazwisko: Marta Kornet-Sodoma
Telefon: 503 186 855
E-mail: marta.kornet|mplusg.com.pl| |marta.kornet|mplusg.com.pl

Webinar Kawki z prądem 7

Dowiedz się czy zielonej energii wystarczy na każdego
WEBINAR ALERT! Już 2 lutego o 10:00 - dowiesz się czy zielonej energii wystarczy dla każdego? Bo nie, nie jest to takie oczywiste.

Informacje ogólne

Ostatnie miesiące pokazały jak zmienny i złożony jest rynek energii, zarówno w naszym kraju, jak i w Europie oraz na świecie. Wielu zastanawia się, czy dotychczasowe koncepcje ulegną zmianie i jak będzie kształtować się polityka energetyczna w najbliższych latach. Interesujące są zawłaszcza zagadnienia dotyczące tzw. zielonej energii, produkowanej z OZE. Dla przedsiębiorców ważne jest, aby poznać jakie zagadnienia dotyczą ich bezpośrednio, i w jaki sposób mogą uchronić swoją firmę przed kryzysem. 

Zapisz się tu: https://lnkd.in/dMgXxVQZ

Poza odpowiedziami na te zagadnienia w najnowszej 'Kawce z prądem" poruszymy także kwestie:
- Handel uprawnieniami do emisji CO2 – obecna i przyszła sytuacja w UE.
- Jak przedsiębiorca może zarządzać sytuacją energetyczną w firmie?
- Taksonomia i ESG.
- Krajowe potrzeby inwestycji energetycznych.
- Bezpieczeństwo energetyczne firm.
 
Na WEBINAR zapraszają:

Krzysztof Hrywniak
Managing Director LUNEOS ENERGIA
Związany z hurtowym rynkiem energii od 2002 roku. Zebrał zarówno solidne podstawy operacyjne, jak również tworzył strategie handlowe i biznesowe dla poszczególnych departamentów i całych organizacji. Jako konsultant doradzał przedsiębiorcom w optymalizacji strategii handlowej na rynkach energii czy gazu, jak również w powołaniu do życia spółki obrotu. Świadomy zarówno bieżących fundamentów rynku energii, jak i kierunków i konsekwencji nadchodzących zmian. Absolwent Wydziału Elektrotechniki Politechniki Gdańskiej oraz studiów MBA na GFKM &Rotterdam School of Management. 
 
Agnieszka Sontowska
Product Manager LUNEOS ENERGIA
Doświadczenie zdobywała w spółkach Grupy Energa, zajmując się między innymi efektywnością energetyczną i rynkiem mocy w obszarach takich jak zarządzanie projektami czy rozwój sprzedaży. Posiada wiedzę techniczną z zakresu elektroenergetyki, a także praktyczny background inżyniera elektroenergetyki. Absolwentka kierunku Energetyka na Politechnice Gdańskiej oraz kierunku Menedżerskiego w Szkole Głównej Handlowej.