5 inteligentnych funkcji FreeBuds Studio,z których będziesz korzystać codziennie
Huawei wprowadza na rynek nowe, bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds Studio, pierwsze nauszne słuchawki marki, których inteligentne funkcje sprawią, że codzienna praca stanie się łatwiejsza, a relaks możliwy w niemal każdych warunkach.
Słuchawki FreeBuds Studio były jedną z nowości (obok wyróżnionego przez DxO Mark smartfona Mate 40 Pro) zaprezentowanych przez Richarda Yu – dyrektora zarządzającego w Huawei CBG Huawei podczas globalnej premiery flagowych smartfonów z serii Huawei Mate 40.
Pierwsze słuchawki nauszne od Huawei są nie tylko otwarciem marki na nową sferę produktów, ale przede wszystkim gwarantują jakość i komfort, który będzie odczuwalny na co dzień.
1. Bezkompromisowa jakość dźwięku
Freebuds Studio zapewniają najwyższej jakości transmisję dźwięku nawet w miejscach z wysokim natężeniem hałasu. Najnowsze słuchawki Huawei skutecznie ograniczają słyszalność dźwięków zewnętrznych nawet do 40 dB za pomocą zastowanej w nich wiodącej na rynku technologii aktywnej redukcji szumów (ANC) oraz innowacyjnej struktury izolacji akustycznej „TAT”. Słuchawki identyfikują rodzaj szumów otoczenia, po czym inteligetnie dostosowują tryb pracy do panujących dookoła warunków.
2. Rozmowy bez zakłóceń
Zastosowane w urządzeniu rozwiązania pozwalają także na prowadzenie rozmów telefonicznych czy połączeń wideo w każdych warunkach. Sześciomikrofonowy system redukcji szumów podczas połączeń pozwala wychwytywać głos kierunkowo i skutecznie skupiać słowa, maksymalnie wyciszając przeszkadzające w odbiorze dźwięki z otoczenia.
Ponadto, dzięki wbudowanej w Huawei Freebuds Studio podwójnej antenie, która pozwala na 360-stopniowy odbiór sygnału – korzystanie z urządzenia jest możliwe nawet w miejscach o silnych zakłóceniach sygnału (takich jak lotniska).Urządzenie automatycznie przełącza się na antenę z silniejszym sygnałem pozwalając na komfortową pracę, czy nieprzerwane korzystanie z rozrywki.
3. Wielozadaniowość
Dodatkowo słuchawki obsługują tryb „świadomość”, który pozwala użytkownikowi prowadzić rozmowy z innymi bez konieczności zdejmowania słuchawek. Po jego włączeniu słuchawki kontynuują działanie (odtwarzanie muzyki, odbiór podcastu, webinaru etc.) jednocześnie przepuszczając głosy z otoczenia. W taki sposób użytkownik może jednocześnie funkcjonować w świecie wirtualnym (z którym łączą go FreeBuds Studio) i kontrolować to, co dzieje się w najbliższym otoczeniu.
4. Podwójne połączenie
Jeszcze jednym atutem podnoszącym funkcjonalność najnowszych słuchawek Huawei jest możliwość połączenia z dwoma urządzeniami jednocześnie. Dzięki temu użytkownik może na stałe sparować słuchawki np. z komputerem i telefonem – urządzenie będzie towarzyszyć mu, niezależnie od charakteru zadań i wykorzystywanego wdanej chwili urządzenia – w pracy i podczas korzystania z rozrywki. To rozwiązanie, które zapewnia nie tylko komfort użytkowania, ale pomaga także oszczędzać czas.
Słuchawki FreeBuds Studio bez problemu łączą się nie tylko z urządzeniami Huawei, ale również innymi z systemem Android, iOS oraz Windows.
5. Wysoka wydajność i długi czas pracy
Długi czas pracy baterii sprawia, że urządzenie jest idealnym rozwiązaniem do dłuższego korzystania, nawet podczas wyjazdów czy podróży.
W pełni naładowanie słuchawki pozwalają na nieprzerwane odtwarzanie muzyki, z użyciem ANC do 20 godzin lub do 24 godzin przy wyłączonym ANC. Co ważne, już 10 minut ładowania pozwala na dodatkowe 5 godzin pracy z włączonym ANC lub nawet 8 godzin – bez ANC. W natłoku codziennych spraw nie trzeba się więc martwić o odpowiednie przygotowanie sprzętu – FreeBuds Studio już w kilka minut będą gotowe, by towarzyszyć w pracy czy rozrywce przez cały dzień.
Elektro-Koncept Kraków poszerza ofertę o system smart home Loxone
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Prawo
Unijne przepisy zwiększą bezpieczeństwo inwestycji w kryptowaluty. Nowe regulacje mają uporządkować rynek
Wprowadzona przez Unię Europejską regulacja Markets in Crypto-Assets (MiCA) to pierwsza na świecie duża próba regulacyjna, która ma wprowadzić standaryzację i bezpieczeństwo do branży kryptowalut. Według założeń nowe przepisy mają uporządkować rynek i stanowić pierwszy krok do dogonienia Stanów Zjednoczonych. Nie brakuje jednak przeciwników takiej próby, którzy ostrzegają, że regulacje nie tylko nie spełnią swojej funkcji, ale mogą de facto zahamować rozwój kryptowalut w Europie.
Edukacja
Kompetencje STEM wchodzą szerzej do edukacji. Inicjatywa edukacyjna Amazon objęła już pół miliona dzieci w Polsce
Na warszawskiej Pradze Północ otwarto właśnie pierwszą STEM Kindlotekę, czyli przestrzeń edukacyjną dla dzieci i młodzieży, która stawia na rozwój kompetencji w obszarze nauki, technologii, inżynierii i matematyki. To inicjatywa Amazon i stowarzyszenia Cyfrowy Dialog rozwijana od 2019 roku, w ramach której funkcjonuje ponad 100 takich placówek, a z prowadzonych w nich zajęć skorzystało już pół miliona dzieci. STEM uważane są za kompetencje przyszłości, a badania wskazują, że można je rozwijać już u najmłodszych uczniów.
Prawo
Zmieni się definicja mobbingu. Nowe prawo da skuteczniejsze narzędzia ochrony nękanym pracownikom
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce uprościć prawną definicję mobbingu. Dodatkowo opracowywana nowelizacja przepisów ma nałożyć nowe obowiązki na pracodawców, których celem będzie określenie zasad przeciwdziałania mobbingowi i to na poziomie regulaminu pracy lub innych wewnętrznych regulacji. Dzięki któremu podwładni będą bardziej świadomi swoich praw i będą mogli lepiej reagować na przypadki ich łamania.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.