8 edycja targów TransLogistica Poland odbędzie się w dniach 3-5 listopada 2020!

Anna Haczykowska
Lentewenc Sp. z o.o.
Skwer Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 5/37
01-015 Warszawa
marketing|translogistica.pl| |marketing|translogistica.pl
698054192
https://translogistica.pl/
8 edycja targów TransLogistica Poland odbędzie się zgodnie z planem w dniach 3-5 listopada 2020!
Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów organizacja targów jest dozwolona. Oznacza to, ze największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targi branży TSL – TransLogistica Poland – odbędą się tradycyjnie w listopadzie w EXPO XXI Warszawa.
Targi TransLogistica Poland to wiodące spotkanie firm poszukujących i korzystających z usług transportowych, spedycyjnych, logistycznych (tzw. właścicieli ładunków, czyli producentów, dystrybutorów, przedsiębiorstw handlowych) oraz osób zawodowo związanych z branżą TSL.
„Choć do jesieni pozostało jeszcze sporo czasu, zainteresowanie jest ogromne. W tym roku targi ponownie odbędą się w dwóch halach. Stoiska rezerwują zarówno nasi wieloletni wystawcy, przekonani do biznesowej formuły i jakości targów, jak i nowe firmy, które dopiero dojrzały do decyzji o uczestnictwie. Bardzo cieszy rosnąca liczba operatorów logistycznych, armatorów i portów, którzy sukcesywnie dołączają do grona wystawców. Z radością mogę także potwierdzić 3 edycję największych w Polsce targów pracy branży TSL, która co roku cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wystawców, jak i odwiedzających” - podsumowuje Paweł Konowałek, dyrektor targów TransLogistica Poland.
Poprzednia, rekordowa edycja, zgromadziła aż 285 wystawców i ponad 8000 profesjonalistów z 61 państw.
Od 3 do 5 listopada 2020 r. w EXPO XXI Warszawa, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, swoje rozwiązania zaprezentują firmy działające w oparciu o zagadnienie transportu intermodalnego, firmy transportowe, spedycyjne, logistyczne, armatorzy, porty i terminale, operatorzy giełd ładunków, emitenci kart paliwowych, producenci systemów IT, telematycznych, monitorowania i rozliczania czasu pracy kierowców, systemów poboru opłat drogowych, myjni samochodowych, a także firmy oferujące usługi z zakresu obsługi celnej, doradztwa podatkowego, zwrotu VAT, ubezpieczeń i finansów. Tradycyjnie odbędzie się również VI edycja prestiżowego Plebiscytu Przyjazny Pracodawca TSL.
3-5 listopada 2020, EXPO XXI Warszawa - targi TransLogistica Poland to pozycja obowiązkowa na liście wydarzeń dedykowanych branży TSL!
Więcej informacji na stronie: https://translogistica.pl/

DPD Mobile z kolejnymi państwami na mapie Europy. Wysyłki międzynarodowe z aplikacji już do 20 państw

Przełomowe badanie. Polscy właściciele ciężarówek chcą elektryków

Polska produkcja rowerów wodorowych coraz bliżej - Groclin ogłasza plany
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Poziom wyszczepienia Ukraińców jest o 20 pp. niższy niż Polaków. Ukraińskie mamy w Polsce wskazują na szereg barier
Różnice w kalendarzu szczepień, bariery językowe, nieznajomość polskiego systemu szczepień oraz obawy przed skutkami ubocznymi szczepionek – to jedne z najczęstszych problemów, które prowadzą do tego, że poziom wyszczepienia Ukraińców w Polsce jest niższy niż Polaków. To może mieć wpływ na bezpieczeństwo zdrowotne w całym kraju. Fundacja Instytutu Matki i Dziecka podejmuje inicjatywę mającą budować postawy proszczepienne wśród imigrantów.
Polityka
J. Scheuring-Wielgus: Napięcia geopolityczne wymagają silniejszego zjednoczenia państw Europy. To lekcja z II wojny światowej

Parlament Europejski podczas specjalnej sesji w Strasburgu uczcił 80. rocznicę zakończenia II wojny światowej. – Jesteśmy zdeterminowani, by stanąć razem i powiedzieć jasno i stanowczo: nigdy więcej – podkreśliła przewodnicząca PE Roberta Metsola. Zarówno kombatanci, których obecność uświetniła uroczystość, jak i europosłowie podkreślali, że projekt utworzenia europejskiej wspólnoty był odpowiedzią na ówczesne zagrożenia dla pokoju, o który nieustannie trzeba wspólnie dbać.
Ochrona środowiska
Budownictwo modułowe coraz popularniejsze w samorządach. Teraz rozwój sektora jest napędzany przez KPO

Rozwój budownictwa modułowego jest coraz bardziej zauważalny w inwestycjach samorządowych. Wpływa na to przede wszystkim szybsze tempo prowadzonych prac w porównaniu z tymi, w których wykorzystywane są tradycyjne technologie budowlane. Istotną kwestią jest również spełnianie warunków środowiskowych, w tym wysoka efektywność energetyczna budynków, która ma wpływ na możliwość uzyskania dofinansowania z Krajowego Planu Odbudowy. Samorządowcy mają już niewiele czasu na finalizację dotowanych inwestycji. Termin upływa 31 sierpnia 2026 roku.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.