ADP drugi rok z rzędu wygrywa prestiżową nagrodę GPA
ADP, światowy lider w dziedzinie kadr i płac, drugi rok z rzędu wygrywa renomowaną nagrodę „Światowego Dostawcy Roku” w konkursie organizowanym przez Global Payroll Association Awards 2023. Po raz kolejny rozwiązania ADP w zakresie naliczania płac i administracji personalnej zostały docenione i uznane na arenie międzynarodowej przez GPA.
Global Payroll Association (GPA), wiodąca organizacja wspierająca specjalistów ds. płac na całym świecie, co roku wyróżnia wybitne osiągnięcia firm zajmujących się tematyką kadrowo-płacową. W tegorocznej edycji konkursu, firma ADP została nagrodzona za niezawodne dostarczanie usług, niezależnie od liczby pracowników, kraju, czy regionu, w którym znajdują one zastosowanie. Programy ADP nie mają sobie równych, zwłaszcza tam, gdzie łączą się kadry, płace, talenty, czas, podatki, świadczenia i dokładność. To bowiem dokładność w dopilnowywaniu, aby rozwiązania ADP były zgodne z przepisami danego kraju, była jednym z czynników, które pozwoliły na zdobycie tego wyróżnienia. Jury doceniło także relacje, jakie ADP utrzymuje z klientami, czego dowiodły przedstawione przez nich pochlebne referencje, składane w procesie zgłoszeń kandydatów. Te przychylne opinie nie mogą dziwić, ADP – globalny dostawca, rozwiązań kadrowo-płacowych przechowywanych w chmurze – jest niekwestionowanym liderem outsourcingu biznesowego i analiz, które cenione są na całym świecie. Doświadczenie, dogłębna analiza i najnowocześniejsza technologia firmy ADP przekształciły paski płac z funkcji jedynie administracyjnej w strategiczną przewagę biznesową. Dzięki ekspansywnemu globalnemu zasięgowi, ADP obsługując klientów w ponad 140 krajach, wyróżnia się na tle konkurencji wyjątkową zdolnością obsługi klientów w wielu regionach, utrzymując ten sam poziom rzetelności usług. Przy czym należy zaznaczyć, że firma przywiązuje szczególną wagę, by zapewniać swoim klientom najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa danych, gwarantując ich 100 proc. zgodność.
– Jesteśmy zaszczyceni, że drugi rok z rzędu zostaliśmy docenieni przez tak szanowaną organizację jak GPA. Jako firma nieustannie staramy się zapewniać naszym klientom najlepszą obsługę, spełniając różne standardy rynkowe i zachowywać zgodność naszych rozwiązań z przepisami na całym świecie. Ta nagroda jest potwierdzeniem naszego rozwoju – komentuje Virginia Magliulo, prezes Employer Services International, w ADP.

Mercer Total Remuneration Survey (TRS) – kluczowe wnioski i obserwacje

Dyskusje o pokoleniu Z na rynku pracy, Women on boards i migracjach. Zakończyło się EFNI Wiosna w Warszawie

Zaskocz swoich pracowników: 500 zł na karcie Pluxee, które działa jak 560 zł!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

PE przedstawił swoje priorytety budżetowe po 2027 roku. Wydatki na obronność kluczowe, ale nie kosztem polityki spójności
Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu rezolucję w sprawie priorytetów budżetu UE na lata 2028–2034. Europosłowie są zgodni co do tego, że obecny pułap wydatków w wysokości 1 proc. dochodu narodowego brutto UE-27 nie wystarczy do sprostania rosnącej liczbie wyzwań, przed którymi stoi Europa. Mowa między innymi o wojnie w Ukrainie, trudnych warunkach gospodarczych i społecznych oraz pogłębiającym się kryzysie klimatycznym. Eurodeputowani zwracają też uwagę na ogólnoświatową niestabilność, w tym wycofywanie się Stanów Zjednoczonych ze swojej globalnej roli.
Infrastruktura
Odbudowa Ukrainy pochłonie setki miliardów euro. Polskie firmy już teraz powinny szukać partnerów, nie tylko w kraju, ale i w samej Ukrainie

Według stanu na koniec 2024 roku odbudowa Ukrainy wymagać będzie zaangażowania ponad pół biliona euro, a Rosja wciąż powoduje kolejne straty. Najwięcej środków pochłoną sektory mieszkaniowy i transportowy, ale duże są także potrzeby energetyki, handlu czy przemysłu. Polski biznes wykazuje wysokie zaangażowanie w Ukrainie, jednak może ono być jeszcze wyższe w procesie odbudowy. Zdaniem wiceprezesa działającego w tym kraju Kredobanku należącego do Grupy PKO BP firmy powinny szukać partnerów do udziału w odbudowie i w Polsce, i w Ukrainie.
Polityka
Europoseł PiS zapowiada walkę o reparacje wojenne dla Polski na forum UE. Niemiecki rząd uznaje temat za zamknięty

Nowy kanclerz Niemiec Friedrich Merz podczas konferencji prasowej w Polsce ocenił, że temat reparacji wojennych w relacjach polsko-niemieckich jest prawnie zakończony. Nie zgadza się z tym europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk, który chce do tego tematu wrócić na forum UE. Przygotowana za rządów PiS publikacja „Raport o stratach poniesionych przez Polskę w wyniku agresji i okupacji niemieckiej w czasie II wojny światowej” szacuje straty na ponad 6,2 bln zł.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.