ADP po raz 10 z tytułem Lidera według Everest Group
ADP, globalna firma technologiczna, dostarczająca rozwiązania w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim, po raz 10 z rzędu otrzymała wyróżnienie Lidera w ocenie Multi-Process Human Resources Outsourcing (MPHRO) PEAK Matrix® Assessment (ocena międzynarodowych rozwiązań w zakresie listy płac) przygotowanej przez Everest Group. Firmę doceniono między innymi za wdrażanie rozwiązań BPO (business processing outsourcing), a także narzędzi ADP Global Payroll, ADP GlobalView Payroll oraz ADP Celergo. Jako Lider, firma ADP została doceniana za konsekwentne rozszerzanie oferowanych narzędzi oraz zapewnianie szybkiej i bezproblemowej obsługi.
ADP zostało wyróżnione m.in. za szeroką i specjalistyczną wiedzę w dziedzinie HR, rozbudowane możliwości technologiczne, wdrażanie innowacyjnych modeli zaangażowania i doświadczenie w zakresie transformacji cyfrowej. W ocenie wskazano, że firma jest liderem w zakresie wykorzystania RPA (Robotic Process Automation) i sztucznej inteligencji (AI). Jako argument wskazano również integracje z innymi firmami oraz wysiłki na rzecz ulepszenia aplikacji mobilnej. ADP wyróżniono również za rozszerzenie globalnego zasięgu swojego narzędzia analitycznego ADP® DataCloud, które wykorzystuje analizy predykcyjne do dostarczania danych porównawczych.
PEAK Matrix to ramowy system odniesienia, który dostarcza obiektywną, opartą na danych oraz porównywalną ocenę usługodawców, w oparciu o ich powodzenie rynkowe. Everest Group w ramach przeprowadzanej oceny analizuje między innymi wpływ firm na rynek oraz wizję i zdolność do wprowadzania zmian każdego usługodawcy. Firma w swoim rankingu przyznaje 3 rodzaje wyróżnień: dla Liderów, Pretendentów oraz Podmiotów Aspirujących.
– Sukcesy ADP wynikają z nastawienia firmy na innowacyjność i inwestycje w nowe usługi. Rozbudowane narzędzia w obszarze przetwarzania danych i ich analizy pozwalają klientom osiągnąć wymierne rezultaty. Co więcej, ekosystem platform ADP otwiera klientom możliwość rozszerzenia podstawowych usług o szeroki zakres rozwiązań w takich obszarach jak świadczenia zdrowotne i pozapłacowe. To umożliwia jeszcze bardziej wszechstronne podejście do kwestii zaangażowania i rozwoju pracowników – powiedział Anil Vijayan, wiceprezes Everest Group.
– Jesteśmy zaszczyceni, że Everest Group zauważa i stale docenia nasze rozwiązania outsourcingowe dla biznesu i globalne usługi w zakresie procesów płacowych. Długoletnia pozycja lidera jest świadectwem naszej innowacyjności. Chcąc kształtować nowoczesny HR jako przewagę konkurencyjną, rozszerzyliśmy ofertę o takie rozwiązania jak ADP® DataCloud i ADP® Marketplace, które bazują na sztucznej inteligencji i chatbotach. W związku z tym, że rola działów HR wciąż się zmienia, ADP proponuje nowoczesne rozwiązania i zapewnia wsparcie firmom, które chcą wytaczać indywidualne ścieżki rozwoju – powiedział Don McGuire, prezes Employer Services International ADP, odpowiadający w globalnych strukturach ADP za usługi międzynarodowe.

Mercer Total Remuneration Survey (TRS) – kluczowe wnioski i obserwacje

Dyskusje o pokoleniu Z na rynku pracy, Women on boards i migracjach. Zakończyło się EFNI Wiosna w Warszawie

Zaskocz swoich pracowników: 500 zł na karcie Pluxee, które działa jak 560 zł!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Trwają prace nad szczegółowymi wytycznymi dla schronów. Prowadzona jest też inwentaryzacja i ocena stanu istniejących obiektów
W MSWiA trwają prace nad rozporządzeniem, które określi m.in., jakie warunki powinny spełniać miejsca schronienia, oraz wprowadzi spójne standardy dotyczące ich organizacji i wyposażenia. Ich opracowanie wymagane jest przez ustawę o ochronie ludności i obronie cywilnej, która weszła w życie 1 stycznia br. Trwa także inwentaryzacja istniejących obiektów zbiorowej ochrony, w tym schronów. Jak podkreślają eksperci, mamy w tym obszarze wiele zaległości do nadrobienia. Problemem jest niedobór specjalistów od budowli schronowych, którzy mogliby ten proces wesprzeć i przyspieszyć.
Handel
Nowy rozdział we współpracy Wielka Brytania – Unia Europejska. Bezpieczeństwo jedną z kluczowych kwestii

19 maja odbędzie się w Londynie pierwszy od brexitu na tak wysokim szczeblu szczyt brytyjskich i unijnych przywódców. Zdaniem polskich europosłów obydwie strony dojrzały do ponownego zacieśnienia stosunków i są dla siebie kluczowymi partnerami. Rozmowy dotyczyć mają przede wszystkim zagadnień związanych z obronnością, ale także możliwości swobodnego przemieszczania się młodych ludzi. Wyzwaniem we wzajemnych relacjach wciąż są kwestie handlowe.
Transport
W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.