ADP po raz 10 z tytułem Lidera według Everest Group
ADP, globalna firma technologiczna, dostarczająca rozwiązania w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim, po raz 10 z rzędu otrzymała wyróżnienie Lidera w ocenie Multi-Process Human Resources Outsourcing (MPHRO) PEAK Matrix® Assessment (ocena międzynarodowych rozwiązań w zakresie listy płac) przygotowanej przez Everest Group. Firmę doceniono między innymi za wdrażanie rozwiązań BPO (business processing outsourcing), a także narzędzi ADP Global Payroll, ADP GlobalView Payroll oraz ADP Celergo. Jako Lider, firma ADP została doceniana za konsekwentne rozszerzanie oferowanych narzędzi oraz zapewnianie szybkiej i bezproblemowej obsługi.
ADP zostało wyróżnione m.in. za szeroką i specjalistyczną wiedzę w dziedzinie HR, rozbudowane możliwości technologiczne, wdrażanie innowacyjnych modeli zaangażowania i doświadczenie w zakresie transformacji cyfrowej. W ocenie wskazano, że firma jest liderem w zakresie wykorzystania RPA (Robotic Process Automation) i sztucznej inteligencji (AI). Jako argument wskazano również integracje z innymi firmami oraz wysiłki na rzecz ulepszenia aplikacji mobilnej. ADP wyróżniono również za rozszerzenie globalnego zasięgu swojego narzędzia analitycznego ADP® DataCloud, które wykorzystuje analizy predykcyjne do dostarczania danych porównawczych.
PEAK Matrix to ramowy system odniesienia, który dostarcza obiektywną, opartą na danych oraz porównywalną ocenę usługodawców, w oparciu o ich powodzenie rynkowe. Everest Group w ramach przeprowadzanej oceny analizuje między innymi wpływ firm na rynek oraz wizję i zdolność do wprowadzania zmian każdego usługodawcy. Firma w swoim rankingu przyznaje 3 rodzaje wyróżnień: dla Liderów, Pretendentów oraz Podmiotów Aspirujących.
– Sukcesy ADP wynikają z nastawienia firmy na innowacyjność i inwestycje w nowe usługi. Rozbudowane narzędzia w obszarze przetwarzania danych i ich analizy pozwalają klientom osiągnąć wymierne rezultaty. Co więcej, ekosystem platform ADP otwiera klientom możliwość rozszerzenia podstawowych usług o szeroki zakres rozwiązań w takich obszarach jak świadczenia zdrowotne i pozapłacowe. To umożliwia jeszcze bardziej wszechstronne podejście do kwestii zaangażowania i rozwoju pracowników – powiedział Anil Vijayan, wiceprezes Everest Group.
– Jesteśmy zaszczyceni, że Everest Group zauważa i stale docenia nasze rozwiązania outsourcingowe dla biznesu i globalne usługi w zakresie procesów płacowych. Długoletnia pozycja lidera jest świadectwem naszej innowacyjności. Chcąc kształtować nowoczesny HR jako przewagę konkurencyjną, rozszerzyliśmy ofertę o takie rozwiązania jak ADP® DataCloud i ADP® Marketplace, które bazują na sztucznej inteligencji i chatbotach. W związku z tym, że rola działów HR wciąż się zmienia, ADP proponuje nowoczesne rozwiązania i zapewnia wsparcie firmom, które chcą wytaczać indywidualne ścieżki rozwoju – powiedział Don McGuire, prezes Employer Services International ADP, odpowiadający w globalnych strukturach ADP za usługi międzynarodowe.

Zawody, które wracają do łask – przegląd niszowych, ale potrzebnych profesji

Zaproszenie do Sejmu RP na uroczyste otwarcie wystawy „Każdy talent na wagę złota – Inkluzywni w zatrudnianiu”

Nie ma wakacji od prac sezonowych – trwają cały rok. Jacy pracownicy są najbardziej poszukiwani?
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Proces deregulacji nie dotyczy branży tytoniowej. Jest propozycja kolejnej ustawy w ciągu kilku miesięcy
Najpierw wprowadzenie podatku akcyzowego na saszetki nikotynowe, potem propozycja przepisów, które zmierzają do wycofania tych produktów z rynku – przedstawiciele środowisk biznesowych podkreślają, że przygotowywane przez resort zdrowia przepisy wprowadzają chaos legislacyjny w branży tytoniowej. To tym bardziej dziwi przedsiębiorców, że stoi w opozycji do prowadzonego przez rząd procesu deregulacji w gospodarce. W dodatku może mieć negatywne skutki dla budżetu państwa i doprowadzić do skokowego wzrostu szarej strefy.
Bankowość
Grzyby rozkładające tekstylia nagrodzone w konkursie ING. 1 mln zł trafi na innowacyjne projekty dla zrównoważonych miast

Firma Myco Renew, która opracowała technologię rozkładającą tekstylia za pomocą grzybów, została laureatem siódmej edycji Programu Grantowego ING. Motywem przewodnim konkursu skierowanego do start-upów i młodych naukowców był tym razem zrównoważony rozwój miast i społeczności. Łącznie na nagrodzone innowacyjne projekty trafił 1 mln zł. Wśród nich są także bezzałogowe statki powietrzne dostarczające defibrylatory czy system do zbierania deszczówki w blokach.
Prawo
Trwają próby wzmocnienia dialogu społecznego. Niespokojne czasy wymuszają większe zaangażowanie społeczeństwa w podejmowanie decyzji

Według zapowiedzi szefowej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen głos partnerów społecznych i dialog społeczny będą stały w centrum procesu decyzyjnego w Europie. Taki jest cel podpisanego w marcu Paktu na rzecz europejskiego dialogu społecznego. Potrzeba wzmocnienia głosu społeczeństwa jest również podkreślana na forum krajowym. Rząd planuje reformę Rady Dialogu Społecznego, by usprawnić pracę tej instytucji, a przedsiębiorcy wzywają do rzetelnego konsultowania ze stroną społeczną ustaw, które wychodzą z rządu.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.