Adrian Bojczuk dołącza do zespołu TFG Asset Management
Adrian Bojczuk dołącza do zespołu TFG Asset Management
Z nowym rokiem do zespołu TFG Asset Management dołącza Adrian Bojczuk. Obejmie stanowisko Leasing Directora, a pod jego opieką znajdą się obiekty biurowe z portfolio spółki w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku.
Adrian Bojczuk dotychczas pracował w strukturach JLL, gdzie doradzał klientom i reprezentował ich w procesach wynajmu. Następnie związany był z BNP Paribas Real Estate, gdzie pełnił funkcję Associate Director, Head of Landlord Representation. W kolejnych latach obejmował funkcję dyrektora zarządzającego w Polskim Holdingu Nieruchomości i był odpowiedzialny za wynajem oraz zarządzanie ponad 140 nieruchomościami w całej Polsce. Nadzorował także działania związane z projektowaniem i aranżacją powierzchni w ramach zarządzanego portfela nieruchomości. Do TFG przeniósł się z w polskiego oddziału Tétris, gdzie pełnił funkcję EMEA Investors and Landlords Client Development Director.
Cieszymy się, że Adrian Bojczuk wesprze nasz zespół leasingowy. Jego wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych, zarówno jako lider zespołu i manager, jak i pośrednik w transakcjach jest dla nas ogromną wartością. W TFG stawiamy na wiedzę, zaangażowanie i praktykę, a także dobre relacje, entuzjazm i kreatywność. Adrian idealnie wpisuję się w naszą kulturę organizacyjną dzięki swojemu doświadczeniu w negocjacjach, zarządzaniu aktywami, ekonomii i marketingu nieruchomości, budowaniu zespołów i zarządzaniu ludźmi. Wierzymy, że ta współpraca pozwoli naszej firmie jeszcze efektywniej realizować wyznaczone cele – komentuje Anna Fijałkowska, CEO TFG Asset Management.
TFG Asset Management to spółka wywodząca się z irlandzkiej grupy kapitałowej, posiadającej w swoim portfolio wysokiej klasy nieruchomości w sektorze biurowym oraz handlowych położone w atrakcyjnych lokalizacjach w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Poznań czy Gdańsk.
Kontakt dla mediów:
Magdalena Dymek
SENIOR PR MANAGER
+48 601 542 502
magdalena.dymek@triplepr.pl
www.triplepr.pl

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Coraz mniej kredytów bankowych płynie do polskiej gospodarki. Przed sektorem duże wyzwania związane z finansowaniem strategicznych projektów
Polskie przedsiębiorstwa w coraz mniejszym stopniu finansują się kredytem bankowym, zwłaszcza w porównaniu z rosnącym PKB. Powoduje to wysoką nadpłynność sektora bankowego. Deregulacja mogłaby pomóc w skróceniu drogi firm do finansowania bankowego, zwłaszcza że Polskę czekają ogromne wydatki na transformację energetyczną i obronność. Sektor ma bardzo dobre wyniki finansowe, co powoduje, że politycy patrzą w stronę jego zysków. Ryzyko prawne, jakim wciąż są kredyty frankowe, pociąga za sobą brak zainteresowania ze strony zagranicznych inwestorów.
Firma
Bezrobocie może zacząć rosnąć. Ochłodzenie odczuwane szczególnie w branży budowlanej i automotive

W Polsce od kilku lat stopa bezrobocia utrzymuje się poniżej 6 proc., a według metodologii unijnej jest o połowę niższa i jedna z najniższych w Unii. Pracownicy przywykli już, że sytuacja na rynku pracy jest dla nich korzystna. Jednak zaczynają się pojawiać pierwsze niepokojące sygnały zwiastujące możliwą zmianę trendu. Część branż ucierpiała np. z powodu spowolnienia w Niemczech, inne rozważają wybór innej niż Polska lokalizacji ze względu na wysokie koszty pracy czy energii. Na razie ogromnym wyzwaniem pozostaje aktywizacja osób biernych zawodowo.
Ochrona środowiska
Rozwój sztucznej inteligencji drastycznie zwiększa zapotrzebowanie na energię. Rozwiązaniem są zrównoważone centra danych

Centra danych to jeden z dynamicznie rozwijających się, ale przy tym energochłonnych sektorów gospodarki. Prognozy PMR wskazują, że do 2030 roku operatorzy w Polsce będą dysponować centrami danych o mocy przekraczającej 500 MW, co oznacza, że wzrośnie ona ponad trzykrotnie względem 2024 roku. Przyspieszona cyfryzacja i dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji sprawiają, że w ciągu kilku następnych lat zużycie energii elektrycznej w centrach danych tylko w Europie wzrośnie o 66 proc. Dlatego coraz więcej firm sięga po zrównoważone rozwiązania i energię pochodzącą ze źródeł odnawialnych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.