Apartamenty inwestycyjne od Grupy Murapol z gwarancją przychodu z wynajmu
Grupa Murapol przygotowała kolejną godną uwagi akcję z myślą o inwestorach, którzy szukają atrakcyjnej opcji do ulokowania kapitału w nieruchomościach bez obawiania się trudności związanych z wynajmem lokalu. Deweloper postawił do ich dyspozycji produkt dedykowany celom inwestycyjnym w nieruchomości z gwarancją najmu w Gdańsku, Toruniu i Wrocławiu. W przypadku braku najemcy, właściciele nabytych apartamentów inwestycyjnych mogą liczyć na regularne wpłaty od Grupy Murapol przez okres 12 miesięcy oraz wsparcie w poszukiwaniu lokatora.
Akcją specjalną została objęta szeroka oferta apartamentów inwestycyjnych w projektach Murapol Portovo przy ul. Mostek i Murapol Stoczniova przy ul. Twardej w Gdańsku, Murapol Aviator przy ul. Grudziądzkiej w Toruniu oraz Murapol Motivo przy ul. Fabrycznej we Wrocławiu. Jeśli mimo ogłoszeń, w ciągu co najmniej pierwszych trzech miesięcy od wykończenia lokalu właściciel nie znajdzie na niego najemcy, otrzyma od Grupy Murapol gwarancję stabilnego przychodu w postaci regularnych wpłat na konto przez 12 miesięcy. Łączna kwota wsparcia wyniesie 10% ceny netto zakupionego apartamentu inwestycyjnego. Oprócz tego, deweloper oferuje właścicielom lokali również pomoc w znalezieniu odpowiedniego najemcy.
- Zakup apartamentu inwestycyjnego z oferty Grupy Murapol to świetna lokata kapitału i dobry sposób na zabezpieczenie swoich środków przede wszystkim z uwagi na nowoczesność naszych projektów i ich prestiżową lokalizację w jednych z największych ośrodków turystycznych, biznesowych i akademickich w kraju. Aktualna promocja to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zainwestować w nieruchomość i zacząć zarabiać na wynajmie, ale wstrzymują się z decyzją zakupową, gdyż nie są do końca pewne, czy uda im się znaleźć najemcę do lokalu. To właśnie z myślą o tego typu obawach przygotowaliśmy nasz program. By z niego skorzystać wystarczy wybrać dowolny lokal z naszej oferty kompaktowych 1-, 2- i 3-pokojowych apartamentów inwestycyjnych o zróżnicowanych metrażach już od 25 mkw., a następnie zająć się jego wykończeniem i przygotowaniem do wynajmu. W przypadku braku chętnych do wynajęcia lokalu należy wysyłać odpowiedni wniosek o skorzystanie z bonusu, a potem cieszyć się stabilnym 10% przychodem bez martwienia się o najemcę w pierwszym roku – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.
Murapol Stoczniova została zaprojektowana na dawnych terenach Stoczni Gdańskiej, na prężnie rozwijającym się Młodym Mieście, zaledwie 5 minut od Europejskiego Centrum Solidarności, nieopodal Politechniki Gdańskiej, jak i plaży w Brzeźnie. Ten jeden z najnowszych projektów Grupy Murapol oferuje szeroki przekrój apartamentów inwestycyjnych o zróżnicowanych metrażach od 25 do 53 mkw. z tarasami z zielonymi ogródkami lub balkonami czy przestronnymi tarasami na piętrach.
Murapol Portovo powstaje przy ul. Mostek w gdańskim Śródmieściu, zaledwie 5 minut autem od Głównego Miasta i jedynie 10 minut od Zatoki Gdańskiej. To doskonała propozycja dla osób pragnących ulokować swój kapitał w sercu Trójmiasta, tuż nad Motławą. Centrum miejskiego życia, czyli Długi Targ wraz z fontanną Neptuna znajduje się w odległości jedynie 20-minutowej przechadzki. Na terenie inwestycji zaprojektowano stację ładowania aut elektrycznych, a na dachach budynków panele fotowoltaiczne.
Murapol Aviator realizowany jest przy ul. Grudziądzkiej w Toruniu, skąd już w zaledwie 5 minut jazdy samochodem można dostać się do niezwykle malowniczej starówki. Inwestycja położona jest w zielonej okolicy ogrodów działkowych, jednocześnie blisko ważnej arterii w rejonie pl. Ugrechelidze, skąd można sprawnie przemieszczać się po Toruniu, jak i z niego wyjechać. Kameralna architektura, funkcjonalne układy pomieszczeń oraz nowoczesne rozwiązania zapewnią wysoki potencjał najemców z obszaru turystyki, biznesu czy środowiska akademickiego.
Murapol Motivo usytuowano przy ul. Fabrycznej, jedyne 10 minut od wrocławskiego Rynku. 7-piętrowa bryła budynku została zaprojektowana w rejonie Wrocławskiego Parku Przemysłowego oraz Technologicznego. W pobliżu znajduje się także szereg uczelni i wydziałów uniwersyteckich. Co ważne, w ramach inwestycji deweloper oferuje apartamenty inwestycyjne w standardzie pod klucz (zgodnie ze specyfikacją dostępną w biurze sprzedaży wrocławskiego projektu).
Warto dodać, że wszystkie lokale w inwestycjach Grupy Murapol są wyposażone w standardzie w pakiet antysmogowy, zapewniający czyste powietrze we wnętrzach oraz możliwość korzystania z najnowocześniejszych urządzeń smart home.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Sukces gospodarczy Polski może zachęcić do powrotów Polaków mieszkających za granicą. Nowa rządowa strategia ma w tym pomóc
Polska coraz mocniej stawia na powroty swoich obywateli z zagranicy. Rządowa strategia współpracy z Polonią na najbliższe lata zakłada system zachęt dla osób powracających, ale też ułatwienia w uznawaniu wykształcenia i kwalifikacji, podejmowaniu studiów czy staży zawodowych. To w obliczu rosnących wyzwań demograficznych i zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowaną kadrę szansa na wzmocnienie rynku pracy. Napływ wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem zdobytym za granicą może pomóc w modernizacji krajowej gospodarki.
Prawo
ZPP: Działania administracji narażają na szwank wysiłek deregulacyjny. Niektóre niosą znamiona dyskryminacji i nękania przedsiębiorców

Choć rząd zgodnie z zapowiedziami realizuje szeroko zakrojone zmiany deregulacyjne, przedsiębiorcy alarmują, że brakuje w nich spójności, przewidywalności i realnej poprawy, zwłaszcza w kontaktach z administracją. Jako przykład ZPP podaje przypadek firmy British American Tobacco (BAT) i jej zatrzymanego przez izbę celno-skarbową zamówienia 200 tys. kartridży do e-papierosów. Dotknięte tą decyzją spółki liczą straty.
Konsument
Branża piwowarska dodaje do polskiej gospodarki ponad 20,5 mld zł rocznie. Spadki sprzedaży i produkcji piwa uderzają również w inne sektory

Branża piwowarska pozostaje ważnym ogniwem polskiej gospodarki. Nowy raport CASE wskazuje, że generuje ona 3 proc. dochodów budżetowych i 85 tys. miejsc pracy w samych browarach i innych powiązanych sektorach. Dlatego kurczący się rynek piwa może mieć poważne reperkusje – już dziś nadwyżka mocy produkcyjnych przekracza 10 mln hl. Spadki są spowodowane m.in. znaczącym wzrostem kosztów działalności, spadkiem konsumpcji, a także uderzającymi w browarników zmianami regulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.