Getin Bank ponownie doceniony za jakość obsługi w projekcie Instytucja Roku
Getin Bank, po dwóch falach badania projektu Instytucja Roku organizowanego przez portal mojebankowanie.pl, uplasował się na pierwszym miejscu w zestawieniu banków z najlepszą jakością obsługi w kanałach zdalnych. Znalazł się także na drugim miejscu w kategorii najlepsza jakość obsługi w placówce.
– Bardzo ważne jest dla nas, aby każdy kontakt klienta z bankiem był satysfakcjonujący
i skutkował załatwieniem wszystkich spraw, niezależnie od wybranego kanału kontaktu. Rozumiemy, że klienci mają różne preferencje, dlatego dbamy o to, by bankowanie było proste i przyjemne zarówno dla tych, którzy wolą bankowość mobilną, jak i zwolenników tradycyjnej wizyty w placówce. Stawiamy na stały rozwój i doskonalenie jakości obsługi, dlatego każde kolejne wyróżnienie to dla nas powód do dumy. To także potwierdzenie, że opracowane przez nas rozwiązania są skuteczne – mówi Żaneta Zugaj, Dyrektor Zarządzająca Obszarem Jakości w Getin Noble Banku.
W ramach 2. fali badania przeprowadzonej w sierpniu i wrześniu eksperci projektu Instytucja Roku sprawdzali jakość obsługi klienta zainteresowanego ofertą rachunku osobistego pod kątem swobodnego korzystania z konta za granicą. W tym celu odwiedzili 130 placówek należących do 13 banków oraz łącznie ponad 330 razy skontaktowali się z bankami telefonicznie, za pośrednictwem e-maila, czatu lub połączenia wideo. Getin Bank okazał się bezkonkurencyjny w kategorii kanały zdalne. Pierwsze miejsce zapewniły docenione przez ekspertów: komunikacja za pomocą czatu, komunikacja e-mail oraz rozmowa przez infolinię. Z kolei w kategorii obsługa w placówce bank przekroczył próg średniej oceny na poziomie 80%. Zajął 4 miejsce, co zapewniło mu miejsce w pierwszej lidze banków.
Od lat wysoka jakość obsługi w Getin Banku jest regularnie doceniana w wielu niezależnych rankingach. Świadczą o tym liczne prestiżowe nagrody i wyróżnienia. Zarówno bankowość tradycyjna, jak i bankowość cyfrowa, cyklicznie znajdują się na podium branżowych konkursów. Eksperci potwierdzają, że profesjonalizm obsługi i oferta dostosowana do oczekiwań Klientów to wyróżniki Getin Banku.

Grudziądz z placówką VeloBanku. Na mieszkańców czeka atrakcyjny kredyt gotówkowy

Już połowa Polaków pomaga potrzebującym w święta

Klienci VeloBanku z garścią prezentów w bankowości mobilnej i internetowej
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Unijne mechanizmy ułatwiają zwiększenie wydatków na obronność przez europejskie kraje NATO. Ważnym aspektem infrastruktura podwójnego zastosowania
Wydatki na obronność w krajach NATO mają wzrosnąć do 2035 roku do 5 proc. PKB. W dużej mierze będzie to możliwe dzięki Unii Europejskiej, która stworzyła ramy umożliwiające krajom członkowskim realizację celów NATO w zakresie obronności, nie tylko poprzez finansowanie i inwestycje, ale także poprzez elastyczność budżetową. – To pełna synergia, można powiedzieć, że Unia Europejska współfinansuje razem z państwami członkowskimi cele zdolnościowe NATO – ocenia Paweł Zalewski, sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej.
Ochrona środowiska
Rusza budowa lądowej infrastruktury dla projektów Bałtyk 2 i Bałtyk 3. Prąd z tych farm wiatrowych popłynie w 2027 roku

Ruszyła budowa lądowej infrastruktury dla morskich farm wiatrowych Bałtyk 2 i Bałtyk 3 rozwijanych przez Equinor i Grupę Polenergia. To przede wszystkim baza serwisowa w Łebie i dwie stacje elektroenergetyczne. Jednocześnie trwają przygotowania do rozpoczęcia prac na morzu. Pierwszy prąd z obu projektów popłynie w 2027 roku, a w kolejce czeka morska farma wiatrowa Bałtyk 1 – największy i najbardziej zaawansowany projekt II fazy rozwoju offshore.
Edukacja
Uczelnie zaczynają wspólnie walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji. Ruszają badania nad skalą problemu

Szkoły wyższe chcą aktywniej walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji zarówno wobec pracowników, jak i studentów. W ramach projektu Bezpieczna Uczelnia będą się wymieniać dobrymi praktykami w zakresie polityki antymobbingowej. Zostaną przeprowadzone także badania na temat obecnej sytuacji w środowisku akademickim. Dotychczasowe badania prowadzone przez Fundację Science Watch Polska wskazują, że mobbing to dość powszechne zjawisko na uczelniach, które przybiera charakterystyczne dla środowiska formy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.