Getin Bank z nową Lokatą Mobilną Na Start
Getin Bank wystartował z nową propozycją – Lokatą Mobilną Na Start z oprocentowaniem 1,5% w skali roku. Lokata przeznaczona jest dla nowych klientów Bankowości Mobilnej. Okres trwania promocyjnego oprocentowania wynosi dwa miesiące, a maksymalna kwota, którą można ulokować, to 10 000 zł. Klienci, którzy już są aktywnymi użytkownikami, mogą skorzystać z Lokaty Mobilnej z oprocentowaniem 0,4% w skali roku.
– Obecna sytuacja związana z epidemią COVID-19 pokazała, jak ważną funkcję pełni bankowość mobilna. Często staje się ona głównym kanałem kontaktu Klienta z Bankiem. Wciąż pozostaje jednak grupa osób, która jeszcze z tego rozwiązania nie korzysta. To właśnie do niej kierujemy Lokatę Mobilną Na Start. Wyższym oprocentowaniem chcemy zachęcić tę część Klientów do zapoznania się z naszą aplikacją. Chcemy pokazać, że to bezpieczny sposób bankowania, którego jakość i poziom obsługi Klienta w niczym nie odbiegają od tradycyjnej bankowości – mówi Marek Ubysz, Dyrektor Biura Depozytów Detalicznych i Produktów Oszczędnościowych w Getin Noble Banku.
Lokatę Mobilną Na Start można założyć w trzech prostych krokach, całkowicie online, bez konieczności wychodzenia z domu. Pierwszy krok to pobranie aplikacji Getin Mobile i aktywacja pierwszego profilu w Bankowości Mobilnej. Następnie należy wybrać z menu pozycję Lokaty i znaleźć w niej Lokatę Mobilną Na Start. Ostatnim krokiem jest rutynowe korzystanie z wygodnej aplikacji Getin Mobile i oszczędzanie mobilne.
Minimalna kwota, którą można zdeponować na lokacie, wynosi 500zł. Lokatę można założyć tylko raz w ciągu 30 dni od dnia aktywacji Bankowości Mobilnej. Klient może wybrać, czy lokata będzie odnawialna czy nieodnawialna. Warunkiem skorzystania z oferty Lokaty Mobilnej Na Start jest udzielenie Bankowi wymaganych zgód marketingowych.
Black Friday: polując na okazje, nie daj się złowić oszustom
Black Week: Polacy polują na produkty, które wcześniej odłożyli na półkę
VeloBank otworzył nową placówkę partnerską w Turku
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Infrastruktura
Budowa sieci szybkiej łączności dla polskiej energetyki wchodzi w kolejny etap. Czas usuwania awarii będzie krótszy
Spółka PGE Dystrybucja podpisała z firmą Ericsson umowę na dostawę blisko 600 systemów zasilania dla radiowych stacji bazowych i transmisyjnych węzłów agregacyjnych w ramach Programu LTE450. Jest to już ostatni kontrakt na dostawę kluczowych składników sprzętu telekomunikacyjnego sieci LTE450. Jego realizacja ma umożliwić budowę sieci o kluczowym znaczeniu dla sektora energetycznego, co przyspieszy jego cyfryzację.
Ochrona środowiska
Wzmocniona ochrona ponad 1,2 mln ha lasów. Część zostanie wyłączona z pozyskiwania drewna
Lasy Państwowe przedstawiły plan zwiększenia ochrony dla 17 proc. terenów leśnych, którymi zarządzają. To w sumie ponad 1,2 mln hektarów, z których 0,5 mln ha ma być całkowicie wyłączone z pozyskania drewna. Dodatkowa ochrona obejmie najcenniejsze przyrodniczo lasy w Polsce, w tym m.in. nadleśnictwa Puszczy Białowieskiej i najstarsze lasy w Polsce. Przedstawiciele LP podkreślają, że propozycja jest bezpieczna gospodarczo, ponieważ uwzględnia potrzeby przemysłu drzewnego i lokalnych mieszkańców.
Telekomunikacja
M. Wąsik: Potrzeba twardej reakcji UE na uszkodzenie kabli na Bałtyku. To element wojny hybrydowej
– Nie pohukiwanie w Parlamencie Europejskim, ale twarde sankcje, które Komisja powinna jak najszybciej zaproponować – mówi Maciej Wąsik, europoseł z PiS, zapytany o potrzebną reakcję państw Unii Europejskiej na uszkodzenie kabli biegnących na dnie Morza Bałtyckiego. Jak podkreśla, nikt nie ma wątpliwości, że to element wojny hybrydowej prowadzonej przez Rosję. Dlatego potrzebna jest jednolita i silna odpowiedź UE oraz większe wsparcie dla Ukrainy.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.