Komunikaty PR

Kredyt gotówkowy od Ikano Banku jedynie w Grupie ANG

2020-12-08  |  16:00
Biuro prasowe
Kontakt
Edyta Miszczuk
Grupa ANG

Dziekońskiego 1
00-728 Warszawa
edyta.miszczuk|grupaang.pl| |edyta.miszczuk|grupaang.pl
660128428
grupaang.pl

 

W listopadzie oferta produktów Ikano Banku została rozszerzona o kredyt gotówkowy na cele konsumpcyjne. Proces kredytowy jest w pełni zdalny, a umowa podpisywana cyfrowo. Jedyną firmą pośredniczącą, która go oferuje jest Grupa ANG S.A.

Kredyt od Ikano Banku idealnie trafia w potrzeby współczesnego świata i ma ułatwiać codzienne życie. Proces kredytowy jest wygodny dla klienta, ponieważ nie ma konieczności wysyłania i podpisywania dokumentów w wersji papierowej.

„Zdalny proces jest odpowiedzią na potrzebę uzyskania kredytu ograniczając do minimum kontakt
z drugim człowiekiem. Podpis cyfrowy eliminuje pobyt w oddziale banku, wystarczy tylko raz spotkać się z ekspertem Grupy ANG” – powiedział Grzegorz Pacuk z zespołu wsparcia – produkty gotówkowe w Grupie ANG S.A. „Bank także rozpatruje wnioski kredytowe klientów, którzy uzyskują dochody z tytuły działalności gospodarczej z tzw. branż zagrożonych, ale ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu pozostaje w gestii banku.” – dodaje Grzegorz Pacuk.

Ocena wiarygodności kredytowej jest w pełni zautomatyzowana, formalności ograniczone do minimum. Uzyskane środki mogą być przeznaczone na dowolny cel. Na co może liczyć klient? Jakie są kluczowe parametry oferty?

  • Od 1 000 zł do 100 000 zł
  • Stałe oprocentowanie: 6,99%
  • Prowizja za udzielenie kredytu: 9,99%
  • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu: 12,68%
  • Okres kredytowania od 12 do 120 miesięcy
  • Brak dodatkowych warunków jak np. obowiązkowe ubezpieczenie
  • Dokładne koszty dla kredytu można sprawdzić w kalkulatorze na stronie Ikano Banku

 

Aby pozytywnie przejść ocenę kredytową klient powinien posiadać PESEL, pełną zdolność do czynności prawnych, posiadać wiarygodność i zdolność kredytową. Do tego w czasie obowiązywania umowy wykazać się dochodami ze źródeł akceptowanych przez Ikano Bank.

„W trakcie przygotowywania założeń kredytu gotówkowego kierowaliśmy się chęcią stworzenia produktu, który będzie zrozumiały i czytelny dla kredytobiorcy, bez ukrytych kosztów, opłat itp. Chcieliśmy by wartości, jakimi kieruje się Ikano Bank na co dzień były widoczne także i w tym produkcie.” – mówi Bartosz Jamróz z Ikano Banku, odpowiedzialny za rozwój współpracy z Grupą ANG S.A.

Nowy kredyt gotówkowy w Ikano Banku jest elementem długoterminowej współpracy firm, której głównym celem jest wdrażanie najlepszych praktyk w branży pośrednictwa finansowego. Obie firmy kierują się zasadami odpowiedzialnej sprzedaży. Polega ona przede wszystkim na proponowaniu klientom tylko tych produktów, które rozumieją i które są dopasowane do ich rzeczywistych potrzeb oraz możliwości.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Grupa ANG
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Bankowość VeloPodróże: na wyjazd spakuj krem z filtrem, okulary i aplikację VeloBanku Biuro prasowe
2024-07-16 | 14:00

VeloPodróże: na wyjazd spakuj krem z filtrem, okulary i aplikację VeloBanku

Korzystasz z lata, pakując walizkę i ruszając w podróż? Niezależnie od tego, czy wybierasz zagraniczne wojaże, czy planujesz odkrywać uroki polskiego wybrzeża lub gór, ważne
Bankowość Magic Mouse w gratisie dla firm w VeloBanku dzięki bolttech
2024-07-11 | 09:45

Magic Mouse w gratisie dla firm w VeloBanku dzięki bolttech

Doświadczeni przedsiębiorcy wiedzą, że ten, kto używa nowych technologii zyskuje przewagę. Skuteczne prowadzenie firmy to także umiejętność korzystania z okazji, a taką w obszarze
Bankowość Raport VeloBanku: 10,5 proc. PKB – tyle warta jest cyfrowa gospodarka Polski
2024-07-10 | 14:20

Raport VeloBanku: 10,5 proc. PKB – tyle warta jest cyfrowa gospodarka Polski

W 2023 r. łączna wielkość gospodarki cyfrowej w Polsce wyniosła blisko 360 mld PLN i gdyby była oddzielnym sektorem odpowiadałaby 10,5 proc. wartości polskiego PKB. To ciągle mniej niż

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Polska wciąż bez strategii transformacji energetyczno-klimatycznej. Zaktualizowanie dokumentów mogłoby przyspieszyć i uporządkować ten proces

Prace nad nowym Krajowym planem w dziedzinie energii i klimatu powinny, zgodnie z unijnymi zobowiązaniami, zakończyć się w czerwcu br., ale do tej pory nie trafił on do konsultacji społecznych. Trzydzieści organizacji branżowych i społecznych zaapelowało do Ministerstwa Klimatu i Środowiska o przyspieszenie prac nad dokumentem i jego rzetelne konsultacje. Jak podkreśliły, nie powinien on być rozpatrywany tylko jako obowiązek do wypełnienia, lecz również jako szansa na przyspieszenie i uporządkowanie procesu transformacji energetyczno-klimatycznej w kraju. Polska pozostaje jedynym państwem w UE, który nie przedstawił długoterminowej strategii określającej nasz wkład w osiągnięcie neutralności klimatycznej UE do 2050 roku.

Problemy społeczne

Awaria CrowdStrike’a miała podobne skutki jak potencjalny cyberatak. Uzależnienie od technologii to ryzyko wyłączenia całych gałęzi gospodarki

Ogromna awaria systemu Windows, wywołanego błędem w aktualizacji oprogramowania CrowdStrike, doprowadziła do globalnego paraliżu. Przestały działać systemy istotne z perspektywy codziennego życia milionów ludzi. Tylko w piątek odwołano kilka tysięcy lotów na całym świecie,  a w części regionów w USA nie działał numer alarmowy. – To pokazuje, że im bardziej jesteśmy uzależnieni od technologii, tym łatwiej wykluczyć wręcz całe gałęzie gospodarki, a podobne skutki mógłby mieć cyberatak – ocenia Krzysztof Izdebski z Fundacji im. Stefana Batorego. Jego zdaniem tego typu incydenty są nie do uniknięcia i trzeba się na nie lepiej przygotować.

Ochrona środowiska

Nowelizacja przepisów ma przyspieszyć rozwój farm wiatrowych. Do 2040 roku Polska może mieć zainstalowane w nich ponad 40 GW mocy

Jeszcze w tym kwartale ma zostać przyjęty przez rząd projekt zmian w ustawie o inwestycjach w zakresie elektrowni wiatrowych. Nowelizacja zmniejsza minimalną odległość turbin wiatrowych od zabudowań do 500 m. Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej ocenia, że zmiana odległości zwiększy potencjał energetyki wiatrowej do 2040 roku nawet dwukrotnie, do poziomu 41,1 GW. – Branża czeka też na przyspieszenie procedur, przede wszystkim procedury środowiskowej i całego procesu zmiany przeznaczenia gruntów – mówi Anna Kosińska, członkini zarządu Res Global Investment.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.