LeasingTeam Group z wyróżnieniem
Andrzej Bromski
Bromo
ul. Płowiecka 4/189
00-585 Warszawa
materialy.prasowedszkodowania|gmail.com| |materialy.prasowedszkodowania|gmail.com
510 139 576
www.bromo.pl
LeasingTeam Group z wyróżnieniem
„Top Employee Benefits Services Company in Europe and UK 2022”
Grupa Kapitałowa LeasingTeam otrzymała zaszczytne wyróżnienie „Top Employee Benefits Services Company in Europe and UK 2022” nadawane przez ManageHR Magazine. Polska firma doceniona została za profesjonalne podejście na każdym etapie realizacji usług i oferowaną klientom elastyczność w zakresie wprowadzania świadczeń pracowniczych.
– Wyróżnienie „Top Employee Benefits Services Company in Europe and UK 2022” to docenienie wieloletniej pracy całego naszego zespołu – mówi Andżelika Majewska, wiceprezes LeasingTeam Group. – Świadczenia pracownicze wspomagają biznes i podnoszą morale w pracy. Standardowo oferujemy dostęp do prywatnej opieki medycznej, pakietu Multisport oraz ubezpieczenie na życie. Dzięki rozbudowanej ofercie pakietów każdy pracownik w momencie rozpoczęcia współpracy ma możliwość wyboru dopasowanego do swoich potrzeb rozwiązania. Jesteśmy również otwarci na udostępnianie benefitów pracownikom zatrudnionym w oparciu o umowę zlecenie. Buduje to ich poczucie ważności i wpływa na większą identyfikację z pracodawcą i wartościami firmy – dodaje. – Z naszego doświadczenia wynika jednak, że najbardziej skutecznym rozwiązaniem jest indywidualne podejście do każdego pracownika – twierdzi.
– Mając na uwadze zasady, którymi się kierujemy i aktualne trendy, staramy się wprowadzać coraz to nowsze rozwiązania. Stale prowadzimy rozmowy z naszymi klientami w celu poprawienia sytuacji pracowniczej. Udało nam się wdrożyć kilka interesujących rozwiązań, które spotkały się z bardzo pozytywnym feedbackiem ze strony pracowników i kadry kierowniczej – mówi Andżelika Majewska. – Rozpoczynając od podstawowych rozwiązań jak karty lunchowe, bony finansowe czy dodatkowe dni do odbioru, otworzyliśmy się również na opcje bardziej spersonalizowane. Dla jednego z klientów działających prężnie w branży logistycznej wprowadziliśmy spersonalizowane szkolenia oraz kursy językowe, które pozwoliły na wszechstronny rozwój pracowników i ich późniejszy awans w strukturach firmy. Dla pracowników klienta z branży chemicznej zaś w sytuacji pandemicznej zorganizowaliśmy specjalne pakiety medyczne, które obejmowały diagnostykę, profilaktykę oraz ewentualne działania rekonwalescencyjne. Rozwiązanie okazało się kluczowe ze względu na główny obszar działania firmy i konieczność monitorowania stanu zdrowia kadry – tłumaczy.
– Najnowszym rozwiązaniem, które również traktujemy jako benefit, jest nasza autorska platforma – TalentPoint. Pozwoliła nam ona na automatyzację procesów i zwiększenie komfortu pracowników w zakresie podpisywania umów, składania wniosków oraz ewidencjonowania czasu pracy – opowiada wiceprezes Grupy Kapitałowej LeasingTeam. – Jest to o tyle dużą wartością, że umożliwia zaoszczędzenie czasu, który w dzisiejszych czasach jest jedną z kluczowych wartości. Mimo krótkiego funkcjonowania platformy, otrzymaliśmy już wiele pozytywnych ocen i komentarzy, które pozwalają nam na dalsze doskonalenie i wprowadzanie kolejnych rozwiązań – kończy.
Black Friday: polując na okazje, nie daj się złowić oszustom
Black Week: Polacy polują na produkty, które wcześniej odłożyli na półkę
VeloBank otworzył nową placówkę partnerską w Turku
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm
Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.
Farmacja
Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów
Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.
Ochrona środowiska
Europa przegrywa globalny wyścig gospodarczy. Nowa KE będzie musiała podjąć szybkie i zdecydowane działania
Udział Europy w światowej gospodarce się kurczy. Podczas gdy jeszcze w 2010 roku gospodarki UE i USA były mniej więcej tej samej wielkości, tak dekadę później, w 2020 roku Wspólnota znalazła się już znacznie poniżej poziomu amerykańskiego. – Niedługo jedynym, co Europa będzie mogła zaoferować światu, będą konsumenci – mówi europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik. Jak wskazuje, przywrócenie gospodarczej atrakcyjności UE powinno być priorytetem nowej Komisji Europejskiej, ale nie da się tego pogodzić z zaostrzeniem polityki klimatycznej.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.