Komunikaty PR

Najpierw fundusze - potem samochód, czyli nowa oferta kredytu od VeloBanku

2024-02-27  |  10:30
Biuro prasowe

VeloBank przygotował ofertę Wymarzone Auto dla wszystkich osób, które chcą kupić samochód, ale dopiero stoją przed wyborem marki. W zaledwie kilku krokach, można dostać finansowanie i w ciągu maksymalnie 60 dni zdecydować się na zakup wybranego modelu. Propozycja VeloBanku skierowana jest do osób fizycznych, a kwota kredytu może wynieść nawet 150 tys. zł. Bez znaczenia jest czy kupujemy nowe, czy używane auto.

Zwykle najpierw wybieramy samochód, a dopiero potem szukamy środków na jego zakup. W portfolio VeloBanku od dawna znajdował się kredyt na sfinansowanie już wybranego pojazdu. To jednak nie wyczerpywało wszystkich potrzeb klientów. Wymarzone Auto to produkt dla osób, które jeszcze nie zdecydowały, jakim samochodem chcą jeździć. Bo najpierw potrzebują wiedzieć na co ich stać, a najlepiej już mieć pieniądze na koncie. Takie sposób zakupu samochodu potwierdzają też właściciele komisów samochodowych współpracujących z VeloBankiem. Zainteresowani, mając zapewnione finansowanie, spokojnie zapoznają się z konkurencyjnymi ofertami, zebranymi z różnych miejsc. Sprawdzają modele kilku marek i wybierają najlepszą konfigurację, która pasuje do kwoty, którą dysponują.

Zalety nowej oferty kredytu samochodowego VeloBanku to wygoda sfinansowania zakupu własnego auta, bez zbędnych formalności i adnotacji w dowodzie rejestracyjnym. Mocną stroną jest również to, że bank akceptuje różne źródła dochodu, a klient ma 60 dni od wypłaty kredytu na wybór auta oraz potwierdzenie w banku jego zakupu. Jeśli z różnych powodów ten czas zostanie przekroczony lub zabezpieczenie kredytu nie spełni wcześniej określonych kryteriów, VeloBank podwyższy oprocentowanie o 2 pkt proc. Klient otrzyma nowy harmonogram spłaty, a umowa kredytowa będzie kontynuowana.

W naszej nowej ofercie zmieniliśmy klasyczną ścieżkę, dając tym samym klientom wygodne rozwiązanie. Mogą ze spokojem szukać samochodu, wiedząc, że mają już zapewnione środki finansowe na jego zakup. A auta nadal świetnie się sprzedają. W 2023 roku poprawiła się dostępność na rynku, co stanowiło problem w poprzednich latach. Z danych Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego wynika, że w sumie odnotowano 13 proc. wzrost sprzedaży wszystkich samochodów, w tym również elektryków. Wydaje się, że ta tendencja powinna się utrzymać również w tym roku podkreśla Joanna Jaworska, Dyrektor Departamentu Kredytów Detalicznych w VeloBanku.  

RRSO dla oferty Wymarzone Auto wynosi 16,35 proc. Udzielenie i wysokość kredytu zależą od wyniku badania i oceny indywidualnej zdolności kredytowej. Dodatkowo bank oferuje możliwość sfinansowania prowizji. Z kredytem VeloBanku, auto można nabyć bez adnotacji w dowodzie rejestracyjnym - przy zastosowaniu zabezpieczenia w postaci przewłaszczenia z warunkiem zawieszającym.

Szczegóły oferty: https://www.velobank.pl/klienci-indywidualni/kredyty/kredyt-samochodowy-wymarzone-auto.html

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Bankowość VeloPodróże: na wyjazd spakuj krem z filtrem, okulary i aplikację VeloBanku Biuro prasowe
2024-07-16 | 14:00

VeloPodróże: na wyjazd spakuj krem z filtrem, okulary i aplikację VeloBanku

Korzystasz z lata, pakując walizkę i ruszając w podróż? Niezależnie od tego, czy wybierasz zagraniczne wojaże, czy planujesz odkrywać uroki polskiego wybrzeża lub gór, ważne
Bankowość Magic Mouse w gratisie dla firm w VeloBanku dzięki bolttech
2024-07-11 | 09:45

Magic Mouse w gratisie dla firm w VeloBanku dzięki bolttech

Doświadczeni przedsiębiorcy wiedzą, że ten, kto używa nowych technologii zyskuje przewagę. Skuteczne prowadzenie firmy to także umiejętność korzystania z okazji, a taką w obszarze
Bankowość Raport VeloBanku: 10,5 proc. PKB – tyle warta jest cyfrowa gospodarka Polski
2024-07-10 | 14:20

Raport VeloBanku: 10,5 proc. PKB – tyle warta jest cyfrowa gospodarka Polski

W 2023 r. łączna wielkość gospodarki cyfrowej w Polsce wyniosła blisko 360 mld PLN i gdyby była oddzielnym sektorem odpowiadałaby 10,5 proc. wartości polskiego PKB. To ciągle mniej niż

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Przedsiębiorcy czekają na doprecyzowanie przepisów dotyczących Małego ZUS-u Plus. W sądach toczy się ponad 600 spraw z ZUS-em

Oddziały Biura Rzecznika MŚP prowadzą już ponad 600 spraw dotyczących Małego ZUS-u Plus. Przedmiotem sporu z ZUS-em jest interpretacja, jak długo – dwa czy trzy lata – powinna trwać przerwa, po upływie której przedsiębiorca może ponownie skorzystać z niższych składek. Pod koniec czerwca Sąd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim wydał pierwszy wyrok, w którym podzielił korzystną dla przedsiębiorców argumentację Rzecznika MŚP. – Nie stanowi on jeszcze o linii interpretacyjnej. Czekamy na wejście w życie ustawy deregulacyjnej, która ułatwi od stycznia przedsiębiorcom przechodzenie na Mały ZUS Plus – mówi Agnieszka Majewska, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Problemy społeczne

Awaria CrowdStrike’a miała podobne skutki jak potencjalny cyberatak. Uzależnienie od technologii to ryzyko wyłączenia całych gałęzi gospodarki

Ogromna awaria systemu Windows, wywołanego błędem w aktualizacji oprogramowania CrowdStrike, doprowadziła do globalnego paraliżu. Przestały działać systemy istotne z perspektywy codziennego życia milionów ludzi. Tylko w piątek odwołano kilka tysięcy lotów na całym świecie,  a w części regionów w USA nie działał numer alarmowy. – To pokazuje, że im bardziej jesteśmy uzależnieni od technologii, tym łatwiej wykluczyć wręcz całe gałęzie gospodarki, a podobne skutki mógłby mieć cyberatak – ocenia Krzysztof Izdebski z Fundacji im. Stefana Batorego. Jego zdaniem tego typu incydenty są nie do uniknięcia i trzeba się na nie lepiej przygotować.

Ochrona środowiska

Nowelizacja przepisów ma przyspieszyć rozwój farm wiatrowych. Do 2040 roku Polska może mieć zainstalowane w nich ponad 40 GW mocy

Jeszcze w tym kwartale ma zostać przyjęty przez rząd projekt zmian w ustawie o inwestycjach w zakresie elektrowni wiatrowych. Nowelizacja zmniejsza minimalną odległość turbin wiatrowych od zabudowań do 500 m. Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej ocenia, że zmiana odległości zwiększy potencjał energetyki wiatrowej do 2040 roku nawet dwukrotnie, do poziomu 41,1 GW. – Branża czeka też na przyspieszenie procedur, przede wszystkim procedury środowiskowej i całego procesu zmiany przeznaczenia gruntów – mówi Anna Kosińska, członkini zarządu Res Global Investment.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.