Komunikaty PR

Santander Consumer Bank rozwija ofertę Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego

2021-09-29  |  14:40
Biuro prasowe
Kontakt
CCG
CCG

CCG
02-518 Warszawa
clearcom|clearcom.pl| |clearcom|clearcom.pl
512 643 009
CCG
Do pobrania DOCX ( 0.1 MB )

Wrocław, 29 września 2021 r. Mistrzowski Kredyt Gotówkowy to jeden z najpopularniejszych produktów w ofercie banku. Rozszerzając to rozwiązanie Santander Consumer Bank chciał odpowiedzieć na potrzeby najbardziej wymagających klientów, którzy dzięki kredytowi mogą łatwiej i szybciej podnieść standard swojego życia w różnych obszarach. Bank chce w ten sposób dotrzeć również do osób z wyższymi niż przeciętne aspiracjami i pomóc im w spełnieniu ich wyjątkowych potrzeb. Tacy klienci są naturalnymi odbiorcami wysokokwotowych kredytów, które pozwalają im w prowadzeniu stylu życia na oczekiwanym przez nich poziomie.

- Według badania przeprowadzonego przez nasz bank w ostatnich miesiącach, co siódmy Polak korzysta z kredytów gotówkowych w celu sfinansowania większych wydatków (14 proc.). Widać, więc że tego typu produkty są potrzebne, a wręcz i pożądane na rynku finansowym – mówi Ewa Cegielska, Kierownik Zespołu Produktów Gotówkowych z Santander Consumer Banku. –  Rozwijając naszą ofertę Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego chcieliśmy dotrzeć do nowego segmentu klientów o wysokich standardach życia, którzy mogliby przeznaczyć otrzymaną kwotę na realizację swoich pragnień – dodaje.

Dzięki rozwojowi oferty Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego, klienci banku otrzymali możliwość skredytowania nawet do 100 000 zł i rozłożenia jego spłaty na wygodne raty, aż do 96 miesięcy. Tym samym kwota możliwego do uzyskania kredytu wzrosła o 25 proc., a długość spłaty zobowiązania wydłużyła się o 14 proc.

- Jesteśmy dumni z tego, że w ciągu zaledwie kilku miesięcy udało nam się wypracować tak konkurencyjną rynkowo ofertę – komentuje Ewa Cegielska z Santander Consumer Banku. – To wynik ciężkiej pracy naszego doświadczonego zespołu ekspertów, który w najbliższym czasie z pewnością dużo czasu poświęci kwestii dalszych rozszerzeń naszej oferty kredytowej.

O kredyt można zawnioskować w oddziale, na stronie banku lub przy asyście konsultantów z infolinii. Po złożeniu ostatecznego podpisu w oddziale, klient otrzyma pieniądze już w ciągu 24h.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Bankowość BRAK ZDJĘCIA
2022-08-13 | 10:00

Getin Bank uatrakcyjnia ofertę depozytową

Getin Bank podwyższa oprocentowanie na Lokacie Mobilnej Na Start do 6,5% w skali roku i rozszerza ofertę Lokaty Rentierskiej na segment klientów detalicznych.   Lokata Rentierska   Na Lokacie Rentierskiej dla
Bankowość Santander Consumer Bank podwyższa oprocentowanie lokaty i RO
2022-07-19 | 13:30

Santander Consumer Bank podwyższa oprocentowanie lokaty i RO

Santander Consumer Bank kolejny raz podwyższa oprocentowanie lokaty Online Nowe Środki. Po zmianie wyniesie ono kolejno 6,20 proc. na 12 miesięcy i 6,00 proc. na pół roku. Bank
Bankowość Wypowiedzenie przez bank kredytu na mieszkanie będzie szybkie?
2022-07-12 | 14:00

Wypowiedzenie przez bank kredytu na mieszkanie będzie szybkie?

Dane BFG dotyczące spłacalności kredytów mieszkaniowych wskazują, że w kwietniu br. sytuacja pod tym względem nadal wyglądała dobrze. Kwietniowy wskaźnik jakości kredytów

Transmisje online

Więcej ważnych informacji

Złote Spinacze 2022

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Finanse

Transport

Transport wodny staje się coraz bardziej ekologiczny. To nie tylko kwestia napędów i zielonych paliw

Gdyńska Stocznia CRIST, która za swój pierwszy w Unii Europejskiej hybrydowy prom Elektra zdobyła w 2018 roku nagrodę Ship of the Year, niedawno zwodowała drugi tego typu statek. Spodziewa się więcej zamówień na niskoemisyjne jednostki, ponieważ regulacje związane z ograniczeniem emisyjności transportu morskiego zmuszają operatorów żeglugi do inwestowania w takie rozwiązania. Na rynku od lat sprawdza się gaz LNG, ale inną niskoemisyjną alternatywą jest też metanol. Rośnie także zainteresowanie wodorem. Ekologiczne rozwiązania na statkach dotyczą jednak nie tylko napędów.

Ochrona środowiska

Polisy obejmują nie tylko skutki ekstremalnych zjawisk pogodowych. Można się ubezpieczyć także m.in. od braku słońca czy wiatru

Coraz częstsze w ostatnich latach huragany, susze, upały czy gwałtowne burze destabilizują działalność biznesową i powodują dotkliwe straty finansowe. Firmy są zmuszone uwzględniać ryzyka klimatyczne w swoich strategiach, co sprawia, że częściej sięgają po ubezpieczania z tego obszaru. Wybór takich polis na rynku jest coraz większy. Pojawiają się wśród nich także nietypowe ubezpieczenia pogodowe, niekoniecznie związane z ekstremalnymi zjawiskami. Przykładem jest polisa od złej pogody dla biur podróży, od ciepłej zimy dla elektrociepłowni albo od zbyt małej liczby godzin słonecznych dla farm fotowoltaicznych.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.