Komunikaty PR

Santander Consumer Bank podwyższa oprocentowanie lokaty i RO

2022-07-19  |  13:30
Biuro prasowe
Kontakt
CCG
CCG

CCG
02-518 Warszawa
clearcom|clearcom.pl| |clearcom|clearcom.pl
512 643 009
CCG
  • Santander Consumer Bank kolejny raz podwyższa oprocentowanie lokaty Online Nowe Środki. Po zmianie wyniesie ono kolejno 6,20 proc. na 12 miesięcy i 6,00 proc. na pół roku. Bank wprowadza również nowe oprocentowanie w wysokości 5,50 proc. dla lokaty na 3 miesiące. Wszystko to bez zakładania konta i akceptacji zgód marketingowych, za to z gwarancją BFG.
  • Oprócz tego bank podwyższył oprocentowanie promocyjne rachunku oszczędnościowego na 6 proc. na nowe środki do 1 000 000 zł.

 

Wrocław, 19 lipca 2022 r. Podwyższenie oprocentowania Lokaty Online Nowe Środki i wprowadzenie nowej, 3-miesięcznej opcji z oprocentowaniem na poziomie 5,50, to efekty pracy banku nad rozwojem oferty produktowej, tak by dopasować ją do wymagań rynku i wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Produkt pozwala na wpłatę kapitału od 1000 aż do 400 000 zł. Wszystkie formalności można załatwić bez wychodzenia z domu.

 

- Według GUS inflacja w Polsce w czerwcu 2022 przekroczyła już 15 proc. w porównaniu z analogicznym miesiącem ubiegłego roku. To właściwy moment na to, żeby zadbać o swoje oszczędności z wykorzystaniem produktów finansowych - mówi Magdalena Drążkowska,  Menedżer ds. Depozytów Detalicznych z Departamentu Zarządzania Finansowego z Santander Consumer Banku. – Naszą lokatę Online Nowe Środki można założyć przez stronę banku, a następnie obsługiwać z poziomu bankowości elektronicznej. Klient dostaje duży wybór okresów lokacyjnych - od 1 aż do 36 miesięcy. Dodatkowym jej autem jest to, że ulega automatycznemu przedłużeniu. Co oznacza, że - jeśli nie zdecydujemy inaczej - środki i zgromadzone odsetki pozostaną na rachunku i będą stanowiły kapitał następnej lokaty. Z informacji zebranych po analizie rynku, mogę szczerze powiedzieć, że nasza oferta stawia Santander Consumer Bank w czołówce lokat terminowych bez dodatkowych warunków.

 

Jak założyć Lokatę Online Nowe Środki?

 

Wystarczy wejść na stronę internetową banku i wypełnić prosty wniosek, podczas którego klient wybierze kwotę lokaty, okres na który ma zostać zawarta oraz sposób jej odnowienia. Zostanie również poproszony o podanie i weryfikację swoich danych osobowych i kontaktowych oraz o dołączenie skanu lub zdjęcia dowodu osobistego. Następnie pozostaje mu tylko przelanie pieniędzy według widocznych na ekranie wskazówek. Należy pamiętać, że muszą to być nowe środki, czyli w przypadku obecnych klientów banku – kapitał ponad saldo z dnia 12.07 br. Po zakończonym procesie, do zakładającego przyjdą e-mail i sms z potwierdzeniem.

 

- Innym produktem, którym warto się zainteresować, jeśli chcemy chronić swój budżet, jest rachunek oszczędnościowy – dodaje Magdalena Drążkowska z Santander Consumer Banku. – Santander Consumer Bank właśnie podniósł oprocentowanie promocyjne RO na nowe środki na 6 proc. do 1 000 000 zł, wydłużając obecną promocję. To jedyna oferta na rynku z taką kwotą maksymalną bez konieczności zakładania ROR. Jakie są dodatkowe korzyści? Szybki, prosty i wygodny sposób założenia rachunku, bez minimalnej wpłaty, wpłaty i wypłaty w dowolnym momencie bez utraty odsetek, 0 zł za prowadzenie rachunku, dowolna ilość przelewów w miesiącu bez dodatkowych opłat i dostęp do środków 24/7 online.

 

Rachunek oszczędnościowy można założyć równie łatwo, co wspomnianą wyżej lokatę, wypełniając wniosek na stronie internetowej banku.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Bankowość BRAK ZDJĘCIA
2022-09-22 | 15:00

Getin Bank udostępnił w aplikacji mobilnej nową usługę – zakup biletów komunikac

Getin Bank we współpracy z mPay przygotował dla swoich klientów nową usługę - od dzisiaj mogą kupować bilety komunikacji miejskiej bezpośrednio w aplikacji mobilnej Getin Banku. To już kolejna usługa VAS (value added
Bankowość BRAK ZDJĘCIA
2022-09-19 | 10:00

ZEN.COM i Neosurf rozszerzają współpracę. Kupony Neosurf kolejną metodą doładow

Teraz również użytkownicy platformy płatniczej ZEN.COM będą mogli doładować swoje konto za pomocą kuponu Neosurf. Jest to kolejny krok poszerzający współpracę między fintechami. ZEN.COM rozwija swoją aplikację i
Bankowość BRAK ZDJĘCIA
2022-09-14 | 12:34

Getin Bank promuje depozyty w kampanii telewizyjnej oraz radiowej

– Czasem mamy konkretny powód, aby oszczędzać, a czasem nie. Jednak każdy dzień jest dobry, by zacząć. Na pewno to zaprocentuje w przyszłości. Naszym zadaniem jest maksymalnie to ułatwić. Skupiamy się na tym, by nasi

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

raca w Newserii

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Edukacja

Coraz większy popyt na pracowników z branży IT. Firmy technologiczne stawiają na kształcenie kadr

Fachowcy z branży IT znajdują się w czołówce rankingu najbardziej poszukiwanych pracowników na rynku. Z badania ManpowerGroup wynika, że 64 proc. firm z branży cierpi na niedobór talentów w tym obszarze. Dlatego branża wysokich technologii coraz mocniej sama angażuje się w kształcenie przyszłych kadr. Firma Huawei nawiązała właśnie współpracę z Akademią WSB w Dąbrowie Górniczej, w ramach której planowane są m.in. wspólne przedsięwzięcia naukowe i badawczo-rozwojowe, tworzenie programów studiów oraz szkoleń i praktyk przygotowujących do pracy w konkretnych zawodach.

Transport

Opracowywany przez Polaków kompozyt może zrewolucjonizować lotnictwo. Lekki, wytrzymały materiał będzie pracował w ekstremalnie wysokich temperaturach

Przemysł lotniczy potrzebuje materiału, który zastąpi drogi tytan i ciężki nikiel w produkcji części do silników. Kluczowe jest to, by mógł on być wykorzystywany w ekstremalnie wysokich temperaturach, przekraczających możliwości obecnie dostępnych na rynku materiałów. Nad takim kompozytem bazującym na specjalnej żywicy polimerowo-ceramicznej pracują eksperci General Electric Company Polska. Pozwoli on zredukować masę samolotów, co oznacza mniejsze zużycie paliwa, a więc także większe oszczędności, i umożliwi dostosowanie maszyn do napędzania paliwami nowej generacji.

Konsument

Kawa może odegrać ważną rolę w profilaktyce chorób cywilizacyjnych. Kilka filiżanek dziennie wpływa korzystnie na mikrobiom jelitowy

– Jednym z obiegowych mitów jest to, że kawa może nam szkodzić. Otóż nie. Kawa pita w rozsądnej ilości, czyli między trzema a czterema filiżankami dziennie, wpływa bardzo korzystnie na nasze zdrowie i zdrowie naszego mikrobiomu jelitowego – mówi prof. Ewa Stachowska z Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Jak wskazuje, dzięki zawartości błonnika i polifenoli kawa pomaga utrzymać równowagę we florze bakteryjnej jelit. Szereg prowadzonych ostatnimi laty badań wykazał, że napar kawy może odegrać ważną rolę w profilaktyce wielu chorób cywilizacyjnych.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.