VeloBank jednym z najlepszych pracodawców w Polsce
VeloBank dołączył do grona najlepszych pracodawców w Polsce. Został wyróżniony przez Kapitułę Certyfikacji Krajowej godłem Best Quality Employer 2023. Tytuł przyznawany jest firmom, które przestrzegają dobrych praktyk w polityce zatrudniania, efektywnie zarządzają zasobami ludzkimi oraz pielęgnują kulturę organizacyjną i dobrą atmosferę w pracy.
– W naszych relacjach z pracownikami postawiliśmy mocny akcent na motywowanie i wspieranie ich w zdobywaniu nowych umiejętności oraz wymianę doświadczeń między działami. Za każdym sukcesem stoją bowiem konkretni ludzie – ich wysiłek i ambicje, współpraca. Dlatego przywiązujemy ogromną wagę do komfortu pracy i dbamy, aby nasz zespół czuł się spełniony i doceniony. Wyróżnienia, które otrzymujemy, to dla nas potwierdzenie, że idziemy w dobrym kierunku. Konsekwentnie budujemy silną markę pracodawcy, a tym samym przyciągamy najlepszych specjalistów, którzy wspierają nas w tworzeniu nowej jakości na rynku bankowym – mówi Katarzyna Mikulska, dyrektorka zarządzająca Obszarem Human Resources w VeloBanku.
Wyróżnienie Best Quality Employer 2023 to certyfikat przyznawany firmom, które pozytywnie wyróżniają się jako pracodawca na polskim rynku. Kryteria oceny to m.in.: stosowanie najlepszych praktyk w polityce zatrudnienia, efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi oraz zapewnianie stabilności pracy. Kapituła Certyfikacji Krajowej zwraca także uwagę na to, czy dana instytucja wspiera rozwój, wymianę wiedzy i zdobywanie nowych kompetencji przez pracowników. Dużą wartość w jej oczach stanowi też umożliwianie zatrudnionym samorealizacji poprzez udział w ciekawych i unikalnych projektach. W procesie certyfikacji oceniana jest także dbałość o równowagę pomiędzy pracą a życiem osobistym oraz kultura organizacyjna i atmosfera w firmie.
Przyznając nagrodę Kapituła Certyfikacji Krajowej doceniła konsekwentne zaangażowanie VeloBanku w rozwój i edukację swoich pracowników oraz zapewnianie im różnorodnych programów szkoleniowych, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Uznanie w jej oczach zyskało także to, że bank inwestuje w podnoszenie kompetencji zawodowych i umiejętności przywódczych zespołu. Dba przy tym o work-life balance i przyjazną atmosferę, która sprzyja współpracy i utrzymaniu wysokiej motywacji. Na szczególne wyróżnienie zasłużyły autorskie programy banku: SMART, Menedżer na START, Ścieżki Sukcesów, platforma wiedzy "ROZWOJOWNIA" czy też współpraca z platformą Mindgram, która wspiera odporność psychologiczną i samorozwój.
Dynamiczny rozwój banku widać także po zatrudnieniu, które obejmuje łącznie 2,8 tys. osób. VeloBank sukcesywnie rozwija też swoją sieć placówek, obecnie posiada 76 oddziałów własnych, w tym 9 oddziałów bezgotówkowych i 8 oddziałów bankowości prywatnej oraz 82 punkty partnerskie.
Best Quality Employer 2023 to już drugi certyfikat, którym bank został wyróżniony jako atrakcyjny pracodawca na polskim rynku. W lipcu br. VeloBank uzyskał prestiżowy tytuł "Friendly Workplace 2023”, przyznawany przez redakcję MarkaPracodawcy.pl, za stworzenie wyjątkowego miejsca pracy, z nowoczesnym modelem kultury organizacyjnej i wysokimi standardami komunikacji.
Grudziądz z placówką VeloBanku. Na mieszkańców czeka atrakcyjny kredyt gotówkowy
Już połowa Polaków pomaga potrzebującym w święta
Klienci VeloBanku z garścią prezentów w bankowości mobilnej i internetowej
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Przemysł spożywczy
Rośnie konkurencja ze strony ukraińskich producentów żywności na unijnym rynku. To wyzwanie dla polskiego rolnictwa
Zawieszenie ceł przez UE na towary z Ukrainy od czerwca 2022 roku oznacza de facto proces integracji tego kraju z jednolitym rynkiem europejskim, z wyjątkami dotyczącymi kilku produktów rolnych. Oznacza to poważne wyzwania dla polskiego rolnictwa, zwłaszcza że 73 proc. eksportu naszej żywności trafia na rynek unijny. Zdaniem ekspertów w odpowiedzi na tę konkurencję polskie rolnictwo musi postawić bardziej na jakość i innowacje, a nie na niską cenę produktów.
Ochrona środowiska
Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania
Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.