Komunikaty PR

Volkswagen Bank wprowadził kredyt online

2021-11-30  |  14:08

 Kredyt online jest od teraz dostępny dla klientów w ramach nowej, szybkiej i w pełni zdigitalizowanej procedury, którą wyróżnia prostota i transparentność. Jednocześnie Volkswagen Bank wprowadził ofertę promocyjną – biorąc kredyt można otrzymać atrakcyjne oprocentowanie i nie opłacać prowizji od udzielenia kredytu.

Volkswagen Bank, jako jedna z pierwszych instytucji finansowych w Polsce wdrożył bankowość internetową już w 2001 roku. Dwie dekady później digitalizacja sektora bankowego staje się oczywistością. ‒ Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przygotowaliśmy i wdrożyliśmy nowe cyfrowe rozwiązania. Kredyt online to jedno z nich. Naszym celem jest pełna digitalizacja banku. Chcemy stworzyć jak najbardziej przyjazne dla klientów środowisko, ułatwiające zdalne zarządzanie finansami. – wyjaśnia Daria Pawęda, Dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu i Obsługi Klienta w Volkswagen Bank.

Szybszy i bezpieczniejszy proces online

Dzięki nowemu procesowi czas przyznawania kredytu został skrócony do jednego (a maksymalnie trzech) dni roboczych. Identyfikacja tożsamości klienta odbywa się zdalnie, poprzez załączenie skanu dowodu osobistego oraz dwóch nagrań wideo. Technologię Biometric Onboarding Platform (BOP) dostarczyła firma Softax.

BOP to narzędzie służące do obsługi procesu e-weryfikacji tożsamości, które wykorzystuje mechanizmy oparte na najnowszych technologiach, w tym sieci neuronowe. Są one użyte do weryfikacji materiałów pobieranych od klientów (nagrań, zdjęć i obrazów dokumentów). Platforma gwarantuje pełne bezpieczeństwo – przesłane dokumenty są weryfikowane pod kątem autentyczności i znaków zabezpieczających, a następnie jest przeprowadzana kontrola na żywo, czyli liveness check. Podczas tego procesu użytkownik wchodzi z aplikacją w interakcję, która polega na wykonaniu poleceń takich jak poruszenie głową czy uśmiechnięcie się.

Platforma dostarczona przez Softax jest zgodna z dyrektywą Anti-Money laundering (AML 5) oraz rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego.

Dzięki procesowi online przyznawanie kredytu to także większe bezpieczeństwo transakcji. Przelew dokonywany jest za pośrednictwem Blue Media. Wystarczy potwierdzić swoją tożsamość szybkim e-przelewem, jak podczas zakupów w Internecie i w krótkim czasie otrzymać na konto kwotę kredytu.

Kredyt online – to proste

Proces wzięcia kredytu online Volkswagen Bank sprowadza się do kilku czynności. Wystarczy mieć komputer lub telefon z dostępem do sieci, kamerkę do nagrania wideo oraz dowód osobisty. Następnie należy wejść na stronę www.vwfs.pl/kredyt-gotowkowy.pl i postępować zgodnie ze wskazówkami.

Kredyt online Volkswagen Bank to nie tylko nowoczesne rozwiązanie, ale także atrakcyjna oferta promocyjna: zerowa prowizja za udzielenie kredytu i brak prowizji za wcześniejszą spłatę. Kredyt gotówkowy można wziąć na sumę od 3 do 50 tys. zł na okres od 3 do 84 miesięcy. Oprocentowanie kredytu zaczyna się od 6,80%. Kredyt można przeznaczyć na dowolny cel: urlop, remont mieszkania czy po prostu zakupy.

Oferta promocyjna trwa do 31.12.2021 r.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Bankowość BRAK ZDJĘCIA
2022-08-13 | 10:00

Getin Bank uatrakcyjnia ofertę depozytową

Getin Bank podwyższa oprocentowanie na Lokacie Mobilnej Na Start do 6,5% w skali roku i rozszerza ofertę Lokaty Rentierskiej na segment klientów detalicznych.   Lokata Rentierska   Na Lokacie Rentierskiej dla
Bankowość Santander Consumer Bank podwyższa oprocentowanie lokaty i RO
2022-07-19 | 13:30

Santander Consumer Bank podwyższa oprocentowanie lokaty i RO

Santander Consumer Bank kolejny raz podwyższa oprocentowanie lokaty Online Nowe Środki. Po zmianie wyniesie ono kolejno 6,20 proc. na 12 miesięcy i 6,00 proc. na pół roku. Bank
Bankowość Wypowiedzenie przez bank kredytu na mieszkanie będzie szybkie?
2022-07-12 | 14:00

Wypowiedzenie przez bank kredytu na mieszkanie będzie szybkie?

Dane BFG dotyczące spłacalności kredytów mieszkaniowych wskazują, że w kwietniu br. sytuacja pod tym względem nadal wyglądała dobrze. Kwietniowy wskaźnik jakości kredytów

Transmisje online

Więcej ważnych informacji

Złote Spinacze 2022

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Finanse

Transport

Transport wodny staje się coraz bardziej ekologiczny. To nie tylko kwestia napędów i zielonych paliw

Gdyńska Stocznia CRIST, która za swój pierwszy w Unii Europejskiej hybrydowy prom Elektra zdobyła w 2018 roku nagrodę Ship of the Year, niedawno zwodowała drugi tego typu statek. Spodziewa się więcej zamówień na niskoemisyjne jednostki, ponieważ regulacje związane z ograniczeniem emisyjności transportu morskiego zmuszają operatorów żeglugi do inwestowania w takie rozwiązania. Na rynku od lat sprawdza się gaz LNG, ale inną niskoemisyjną alternatywą jest też metanol. Rośnie także zainteresowanie wodorem. Ekologiczne rozwiązania na statkach dotyczą jednak nie tylko napędów.

Ochrona środowiska

Polisy obejmują nie tylko skutki ekstremalnych zjawisk pogodowych. Można się ubezpieczyć także m.in. od braku słońca czy wiatru

Coraz częstsze w ostatnich latach huragany, susze, upały czy gwałtowne burze destabilizują działalność biznesową i powodują dotkliwe straty finansowe. Firmy są zmuszone uwzględniać ryzyka klimatyczne w swoich strategiach, co sprawia, że częściej sięgają po ubezpieczania z tego obszaru. Wybór takich polis na rynku jest coraz większy. Pojawiają się wśród nich także nietypowe ubezpieczenia pogodowe, niekoniecznie związane z ekstremalnymi zjawiskami. Przykładem jest polisa od złej pogody dla biur podróży, od ciepłej zimy dla elektrociepłowni albo od zbyt małej liczby godzin słonecznych dla farm fotowoltaicznych.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.