Komunikaty PR

Vouchery o wartości 200 zł w zimowej promocji Mastercard Bezcenne Chwile w Getin

2021-12-20  |  10:30

W nowej promocji programu Mastercard Bezcenne Chwile w Getin Banku klienci, którzy zarejestrują w programie swoją kartę kredytową lub debetową Mastercard oraz spełnią warunki promocji, mogą otrzymać w sumie nawet 13 600 punktów. Można je następnie wymienić na vouchery o łącznej wartości do 200 zł i wykorzystać u partnerów programu, np. w Circle K, RTV EURO AGD, Cinema City oraz w wielu innych miejscach.

 

W przypadku karty debetowej, aby otrzymać nagrodę klient musi posiadać aktywną i ważną kartę debetową Mastercard wydaną do umowy zawartej po 31.03.2021 r., ale nie później niż do 31.03.2022 r. Do programu można przystąpić najpóźniej do 15.04.2022 r. Kolejnym niezbędnym krokiem jest udzielenie zgód marketingowych podczas rejestracji w programie. W ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu przystąpienia do programu lub od momentu rejestracji karty do istniejącego rachunku programu jako kolejnej karty, klient musi wykonać co najmniej pięć transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 300 zł.

 

Z kolei w przypadku karty kredytowej, klient musi posiadać aktywną i ważną kartę Mastercard wydaną do umowy karty kredytowej zawartej po 30.06.2021 r., ale nie później niż do 31.03.2022 r. Do programu można przystąpić za pośrednictwem strony programu, najpóźniej 15.04.2022 r. Konieczne jest również wyrażenie zgód marketingowych podczas rejestracji.

 

Aby dostać nagrodę podstawową należy w ciągu 30 dni kalendarzowych – licząc od momentu przystąpienia do programu lub od momentu rejestracji karty kredytowej do istniejącego rachunku programu jako kolejnej karty – wykonać co najmniej pięć transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 100 złotych. Aby otrzymać nagrodę dodatkową należy  - w ciągu kolejnych 30 dni kalendarzowych po zakończeniu okresu, w którym możliwe było wykonanie transakcji uprawniających do uzyskania nagrody podstawowej - wykonać co najmniej pięć transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 100 złotych.

 

Punkty zostaną naliczone w terminie do 20 dni roboczych od spełniania wszystkich warunków, odpowiednio dla każdej z kart i będą ważne trzy miesiące od dnia ich przyznania.

 

Promocja „Zimowe punkty na start z Getin Noble Bank S.A.” będzie trwać do 31 marca 2022 r. Więcej informacji na temat akcji można znaleźć na stronie Programu Mastercard Bezcenne Chwile - Getin Bank.

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Bankowość BRAK ZDJĘCIA
2022-05-20 | 08:30

101 powodów by sprawdzić, że DA SIĘ w Smartney

101 powodów by sprawdzić, że DA SIĘ Smartney w swojej nowej promocji udostępnia klientom możliwość bezkosztowego testowania pożyczki nawet przez 101 dni. To najdłuższy na rynku okres, w którym bezpłatnie testować
Bankowość Santander Consumer Bank: Polacy coraz chętniej korzystają z produktów bankowych
2022-05-17 | 13:15

Santander Consumer Bank: Polacy coraz chętniej korzystają z produktów bankowych

W związku z rosnącym zainteresowaniem Równoratką – kredytem gotówkowym z równą ratą i stałym, bezpiecznym oprocentowaniem – Santander Consumer Bank
Bankowość BRAK ZDJĘCIA
2022-05-09 | 11:00

Getin Bank uatrakcyjnia ofertę depozytową. Nawet 5,5% na rocznej lokacie!

Getin Bank ponownie uatrakcyjnia warunki „Lokaty na Nowe Środki” oraz oferty „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”. Na lokacie bank proponuje promocyjne oprocentowanie nawet do 5,5 % w skali roku. Z

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

IX Kongres Polska Chemia

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Super woda Alcalia

Firma

Warszawa dołącza do prestiżowego grona. Miasto wyrasta na jednego ze start-upowych liderów

Stolica Polski z każdym rokiem umacnia swoją pozycję jako ważny i prężnie rozwijający się hub dla start-upów. Na potencjał tutejszego rynku wpływają m.in. wykształcona kadra techniczna, coraz większe zainteresowanie ze strony międzynarodowych funduszy i rozwinięty ekosystem wspierania innowacji. Warszawa dołączyła właśnie do prestiżowego grona miast, które mają własną edycję przewodnika „Startup Guide”. Ma on ułatwić początkującym przedsiębiorcom, również z zagranicy, start na tutejszym rynku. – To niesamowite, że ktoś w Bostonie będzie mógł wziąć go do ręki i pomyśleć: „może warto byłoby zacząć robić coś ciekawego w Europie, właśnie w Warszawie” – mówi Aureliusz Górski, dyrektor wykonawczy Fundacji Venture Café Warsaw, współinicjator przewodnika

Prawo

Dzieci z Ukrainy są łatwym łupem dla handlarzy ludźmi. W ewakuowaniu ich do bezpiecznych miejsc pomagają amerykańskie fundacje

Wojna w Ukrainie stanowi bezpośrednie zagrożenie dla życia i zdrowia 7,5 mln dzieci. Według oficjalnych danych z początku maja od początku eskalacji konfliktu zginęło ich ponad 230, a kilkaset zostało rannych, ale UNICEF podkreśla, że w rzeczywistości te liczby mogą być dużo wyższe. W tej chwili tylko w samej Ukrainie 3 mln dzieci potrzebuje pilnej pomocy humanitarnej. Szacuje się też, że ok. 60 proc. z nich musiało opuścić swoje domy, a chaos związany z przemieszczaniem się ludności na dużą skalę wykorzystują handlarze ludźmi. – Wkraczają do sierocińców, korzystając na chaosie i braku nadzoru. Kiedy uda im się zdobyć paszporty dla tych dzieci, tracimy je na zawsze – mówi James Zumwalt z grupy Aerial Recovery.

Konsument

TikTok ogłasza współpracę z partnerami pozarządowymi. Chce promować różnorodność i bezpieczeństwo cyfrowe twórców

Użytkownicy platform cyfrowych są coraz bardziej świadomi i coraz większą wagę przywiązuje się w nich do budowania kultury różnorodności i inkluzywności. Chodzi o różnego typu inicjatywy, które z jednej strony będą właściwie i szeroko eksponować grupy społeczne dotychczas słabo reprezentowane, z drugiej – o zwalczanie mowy nienawiści i edukowanie.  – Takie działania to od lat priorytet TikToka – podkreślają przedstawiciele serwisu, którego liczba użytkowników dynamicznie rośnie z miesiąca na miesiąc. Platforma tylko w IV kwartale ubiegłego roku usunęła ponad 85 mln filmów z obraźliwymi treściami, w tym 90 proc., zanim jeszcze ktokolwiek zdążył je wyświetlić. 

 

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Partner serwisu

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.