#zostanwdomu i rozbudź kreatywność – trwa konkurs dla dzieci Klientów Getin Bank
– Z uwagi na procedury bezpieczeństwa wielu z nas pozostaje w domach, mając pod opieką dzieci - często znudzone i zmęczone brakiem kontaktu z rówieśnikami. Dlatego postanowiliśmy, w ramach aktywizacji najmłodszych, zaproponować konkurs, w którym pociechy będą mogły rozbudzić swoją kreatywność i pokazać, jak z ich perspektywy wygląda spędzanie czasu w tych specyficznych okolicznościach. Forma i technika pracy jest dowolna, liczy się inwencja twórcza – mówi Marta Dałkiewicz, Dyrektor Departamentu Usług Cyfrowych i Aplikacji Mobilnych w Getin Noble Banku.
Warunkiem udziału w konkursie jest rejestracja i wypełnienie formularza konkursowego, który można znaleźć na stronie Banku oraz przesłanie skanu lub zdjęcia zgłaszanej pracy poprzez formularz wiadomości w zakładce Kontakt na stronie Bankowości Internetowej Getin Banku. Aż 1000 nadesłanych w pierwszej kolejności prac zostanie nagrodzonych
e-kartą podarunkową o wartości 20 zł. Dodatkowo, dla autorów 40 najlepszych prac, przewidziane zostały karty o wartości 100 zł. Bony można będzie wykorzystać w sklepie internetowym Decathlon. Kryteria oceny prac to zgodność pracy z tematem konkursu, estetyka wykonania, ciekawy i inspirujący pomysł oraz kreatywne sposoby spędzania czasu w domu. Konkurs trwa do 30 kwietnia 2020 roku.
Regulamin konkursu dostępny na stronie: www.getinbank.pl/konkurs-zostanwdomu.
Black Friday: polując na okazje, nie daj się złowić oszustom
Black Week: Polacy polują na produkty, które wcześniej odłożyli na półkę
VeloBank otworzył nową placówkę partnerską w Turku
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Polityka
Konkurencyjność UE priorytetem nowej Komisji Europejskiej. Wśród barier do eliminacji nadmierna biurokracja
Komisja Europejska w nowym składzie, pod wodzą Ursuli von der Leyen, właśnie rozpoczyna swoją kadencję. Zgodnie z zapowiedziami ma się skupić na ożywieniu stojącej w miejscu gospodarki UE, zwiększeniu konkurencyjności, odblokowaniu inwestycji i zniwelowaniu luki innowacyjnej dzielącej ją od Stanów Zjednoczonych i Chin. Dużym wyzwaniem będzie także zmniejszenie uciążliwej biurokracji, również w dostępie do europejskich funduszy.
Infrastruktura
Stan budynków w Polsce poprawia się zbyt wolno. Ma to negatywny wpływ na klimat i zdrowie mieszkańców
W ciągu ostatnich ośmiu lat kluczowe statystyki dotyczące stanu budownictwa i zdrowia publicznego na poziomie UE się nie poprawiły. Budynki nadal zużywają zbyt dużo energii, emitują coraz więcej gazów cieplarnianych, a liczba inwestycji w poprawę efektywności energetycznej wręcz maleje, co skutkuje coraz niższym rocznym wskaźnikiem renowacji. Tym samym budynki w Europie nadal nie zapewniają ich użytkownikom zdrowych i komfortowych warunków, co przekłada się na gorsze samopoczucie i problemy zdrowotne – pokazuje najnowsza, ósma edycja raportu „Barometr zdrowych budynków”.
Problemy społeczne
40 proc. Polaków nie czuje się zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby. Obawiają się problemów z dostępem do leczenia i jego finansowaniem
Większość Polaków obawia się chorób cywilizacyjnych, takich jak nowotwory i choroby sercowo-naczyniowe. Niemal 40 proc. nie czuje się w pełni zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby – wynika z badania zleconego przez Nationale-Nederlanden. Badani obawiają się nie tylko braku zabezpieczenia finansowego, lecz także problemów z uzyskaniem pomocy lekarskiej i dostępem do badań. W odpowiedzi na te potrzeby Nationale-Nederlanden i Grupa LUX MED stworzyły we współpracy ofertę ubezpieczeniową łączącą pomoc finansową i usługi medyczne.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.