Bezpłatna analiza odszkodowania OC/AC
Take Care Polska sp. z o.o.
Warszawska 6
25-306 Kielce
kontakt|take-care.com.pl| |kontakt|take-care.com.pl
605965855
https://www.take-care.com.pl/
Chcąc uzyskać jak najlepszy wynik finansowy zakłady ubezpieczeń stosują wiele zabiegów mających na celu obniżenie kosztów poprzez wypłatę jak najniższych mozliwych odszkodowań.
Ubezpieczyciele zaniżają kosztorysy naprawy pojazdu uwzględniając częsci nieoryginalne, niskie stawki robocizny i rabaty na częsci zamienne.
Jeżeli podejrzewasz, że zaproponowane Ci odszkodowanie nie jest adekwatne do rzeczywistych kosztów przywrócenia pojazdu do stanu sprzed szkody - zgłoś się do nas.
Sprawdź czy Twoje odszkodowanie było niedoszacowane !
Firma Take Care Polska dopłaca dodatkową gotówkę poszkodowanym którzy w przeciągu 3 ostatnich latach mieli kolizję lub wypadek, niezależnie od tego z jakiej polisy odszkodowanie zostało wypłacone (OC czy AC).
Bezpłatna i profesjonalna analiza sprawy gwarantuje Ci uzyskanie najwyższej kwoty dopłaty do odszkodowania z polisy OC oraz AC!
Przekonaj się czy ubezpieczyciel zaniżył Twoje odszkodowanie.
Wyślij nam kosztorys swojej szkody i przekonaj się, czy oszacowane przez zakład ubezpieczeń odszkodowanie jest w odpowiedniej wysokości.
Szczegóły na stronie Take Care Polska

88% rolników sięga po dodatkowe ubezpieczenia

Cyberpolisa nie uchroni przed hakerem, ale złagodzi skutki ataku

Cyberzagrożenia wobec portów morskich w Europie
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Europa zapowiada walkę o bezpieczeństwo lekowe. Wsparcie dla tych inwestycji ma się znaleźć w przyszłym budżecie UE
Zaledwie 23 proc. światowej produkcji farmaceutycznej pokrywa Europa. Bardzo dynamicznie rośnie potencjał wytwórczy Azji i może się ona wysunąć na pozycję lidera. Ministrowie zdrowia krajów Unii Europejskiej są zgodni co do tego, że Europa powinna się stać atrakcyjnym rynkiem inwestycyjnym dla przemysłu farmaceutycznego i dążyć do samowystarczalności w produkcji leków i substancji czynnych niezbędnych do ich wytwarzania. Wciąż jednak przedsiębiorcy napotykają bariery biurokratyczne, a wsparcie krajowe i unijne dla inwestorów jest nadal niewystarczająco atrakcyjne.
Ochrona środowiska
Ponad 2 mld ludzi nie ma dostępu do czystej wody. To pogłębia ubóstwo i nierówności społeczne

Brak dostępu do wody pitnej to dziś codzienność m.in. w niektórych krajach Afryki Wschodniej. Idzie za tym nie tylko zwiększone ryzyko chorób, ale też pogłębiające się ubóstwo i nierówności społeczne. Mieszkańcy najbardziej dotkniętych suszą rejonów muszą się bowiem skupiać na poszukiwaniu wody zamiast na pracy czy nauce. ONZ szacuje, że realizacja do 2030 roku Celu 6. Zrównoważonego Rozwoju wymaga znacznego przyspieszenia.
Przemysł
Europejczycy popierają większe zaangażowanie UE w obronność. Prawie 90 proc. oczekuje ściślejszej współpracy państw członkowskich

90 proc. obywateli UE wskazuje, że państwa członkowskie powinny się bardziej zjednoczyć w obliczu obecnych wyzwań. Co istotne, dwie trzecie badanych oczekuje, że UE bardziej zaangażuje się w ich ochronę przed globalnymi zagrożeniami – wskazuje „Eurobarometr 2025”. Takie podejście jest dziś dominujące w większości krajów członkowskich. Sprzyjają temu także narzędzia proponowane przez KE na rzecz zwiększania inwestycji w rozwój zdolności obronnych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.