Bieganie zimą? Marka Montis proponuje latarkę czołową

Maciej Gaździcki
2moro
Mazowiecka 125/1
30-023 Kraków
maciej|2moro.pl| |maciej|2moro.pl
+48 694501400
2moro.pl/
Montis poleca latarkę do biegania
Sposób na spalenie świątecznych kilogramów, zwiększenie odporności i wytrzymałości oraz poprawę krążenia, a także humoru. Bieganie zimą to naprawdę dobry pomysł, ale warto pamiętać o kilku rzeczach, związanych przede wszystkim z bezpieczeństwem. Należy zadbać o rozgrzewkę, ciepłe, komfortowe ubrania, wytrzymałe buty odporne na ślizganie się oraz widoczność. Pomocne będą tu zarówno odblaski - na ubraniu - jak i latarka nagłowna, która może przydać się do biegania po zmroku lub bliżej świtu. Nada się ona także na biegania po terenach, które są słabo oświetlone lub wcale.
Marka Montis od Lider Starachowice poleca bateryjną latarkę MT002 ze swojej oferty o mocy 100 lumenów i zasięgu do 500 metrów. Model wyposażono w 4 tryby oświetlenia białego oraz 2 rodzaje światła czerwonego. W zależności od wybranego trybu pracy, latarka może pracować od 4, nawet do 80 godzin. Do zmiany trybów służy tylko jeden przycisk, dzięki czemu latarka jest łatwa w obsłudze - pisze producent. - Dzięki swoim niewielkim gabarytom oraz niewielkiej wadze, idealnie sprawdza się w wielogodzinnych wędrówkach czy podczas pracy.
Montis poleca sprawdzenie latarki MT002 w swojej ofercie i zachęca do dbania o siebie zimą

Motorola zaprasza fanów piłki nożnej na ekskluzywny konkurs związany z FIFA Club World Cup 2025™. Do wygrania pięć wyjazdów na finał i półfinał

Świąteczna niespodzianka od siatkarek KSG Warszawa

Siatkarki KSG Warszawa wprowadziły sportową energię do warszawskich szkół
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.