Biura sprzedaży Murapolu z nowoczesnymi rozwiązaniami ochronnymi

Ogólnopolski deweloper mieszkaniowy we wszystkich biurach sprzedaży na terenie całej Polski zastosował dodatkowe środki ostrożności, mające zwiększyć bezpieczeństwo swoich pracowników oraz odwiedzających je klientów. Pomieszczenia, w których odbywają się spotkania z kupującymi zostały wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne zwiększające ochronę przed koronawirusem, m.in. certyfikowane oczyszczacze jonizujące powietrze.
Grupa Murapol od początku pandemii podejmuje szereg działań, mających na względzie bezpieczeństwo zarówno klientów, jak i pracowników. W tym czasie zdalne formy kontaktu, takie jak wideo-rozmowy z doradcami czy możliwość zdalnego podpisywania umów rezerwacyjnych stały się standardowymi praktykami w biurach sprzedaży dewelopera. Choć z tych rozwiązań nadal można swobodnie korzystać, wielu klientów decydujących się na zakup mieszkania preferuje osobisty kontakt z doradcami w biurach sprzedaży. Dlatego Grupa Murapol pozostawia je otwarte, przy zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa.
Teraz biura sprzedaży dewelopera w całej Polsce zyskały dodatkowe rozwiązania podnoszące poziom bezpieczeństwa wszystkich, którzy w nich przebywają. W każdym pomieszczeniu, w którym odbywają się spotkania z klientami zainstalowane zostały nowoczesne oczyszczacze powietrza generujące jony, które w kontakcie z bakteriami, wirusami czy grzybami, skutecznie je unieszkodliwiają i usuwają. Ostatnie badania japońskich naukowców udowodniły, że zastosowana w nich technologia Plasmacluster jest w stanie zredukować liczbę cząsteczek koronawirusa SARS-CoV-2 w powietrzu o ponad 90%.
Urządzenia wykorzystują także filtry HEPA, eliminujące z powietrza drobiny kurzu i innych zanieczyszczeń. Posiadają one szereg międzynarodowych certyfikatów potwierdzających ich skuteczność w walce nie tylko z wirusami, ale też groźnymi patogenami. Dodatkowo nawilżają powietrze, dzięki czemu w biurach panują bardziej komfortowe warunki spotkań.
Każdy klient odwiedzający biura Grupy Murapol proszony jest ponadto o skorzystanie z bezdotykowego dozownika dezynfekującego dłonie. Urządzenie jest również wyposażane w termometr, który sygnalizuje podwyższoną temperaturę ciała. Doradcy Grupy Murapol pozostają do dyspozycji klientów w 21 biurach sprzedaży w 14 miastach Polski, tj. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Bydgoszczy, Łodzi, Gdyni, Katowicach, Toruniu, Gliwicach, Wieliczce, Mikołowie, Tychach oraz w Siewierzu

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.