Komunikaty PR

Booksy rozpoczyna współpracę z ANG Spółdzielnią

2020-07-15  |  09:00
Biuro prasowe
Do pobrania docx ( 0.02 MB )

Do grona instytucji finansowych, obecnych w ofercie Booksy, dołącza ANG Spółdzielnia – organizacja pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego z oddziałami na terenie całej Polski. Współpracuje z nią ponad 900 ekspertów finansowych, a jej partnerami są wszystkie najważniejsze banki i towarzystwa ubezpieczeniowe w kraju.

Z Booksy korzysta już ponad milion użytkowników w Polsce. Od 14 lipca klienci mogą umawiać się poprzez aplikację z ekspertami ANG Spółdzielni. Zyskują dzięki temu komfort i bezpieczeństwo, co ma niezwykle istotne znaczenie w nowej rzeczywistości biznesowej.

ANG Spółdzielnia to wyjątkowy pośrednik finansowy na polskim rynku. Strategia firmy stawia na pierwszym miejscu satysfakcję i zaspokojenie potrzeb klientów, wynikające ze służebnego podejścia do świadczonych usług. Odzwierciedleniem tej strategii jest m.in. podpisana przez ANG Deklaracja Odpowiedzialnej Sprzedaży. Oznacza to, że ANG Spółdzielnia oferuje klientom produkty finansowe, których potrzebują, które rozumieją i na które ich stać. Eksperci ANG są częścią społeczności, dla której bardzo istotne są wartości takie jak odpowiedzialność i etyka. Jest to także jedyna firma z branży finansowej w Polsce z międzynarodowym certyfikatem B-Corp, przyznawanym przedsiębiorstwom, które równoważą misję i zysk ekonomiczny, pamiętając o swoim wpływie na otoczenie społeczne i środowiskowe.

„Na poziomie naszej misji zawsze szukaliśmy swojej szczególnej drogi, w której prowadząc biznes możemy pozytywnie wpływać na środowisko i otoczenie. Dlatego zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem B-Corp. Nasza filozofia działania ma również istotny wpływ na dobór partnerów biznesowych. Wierzymy, że Booksy podziela nasze wartości i dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę” – mówi Artur Nowak-Gocławski, prezes ANG Spółdzielni.

„Booksy jest idealnym uzupełnieniem unikalnej strategii ANG Spółdzielni” – komentuje Łukasz Szymak, Country Manager Booksy. „Nasza aplikacja pozwala klientom w bardzo prosty sposób wybrać optymalny termin spotkania z ekspertem finansowym. Jestem przekonany, że ta opcja wzmocni już i tak wysoką satysfakcję klientów z korzystania z usług ANG Spółdzielni”.

Spotkanie z ekspertem można umówić poprzez stroną ANG Spółdzielni, aplikację Booksy, z poziomu mediów społecznościowych pośrednika, a także osobiście w oddziałach ANG w całej Polsce, oczywiście z zachowaniem wszystkich środków ostrożności.

„Naszym priorytetem jest dostarczenie klientom produktów finansowych dopasowanych do ich potrzeb. Jednocześnie zależy nam, żeby proces obsługi był dla nich jak najwygodniejszy. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z Booksy. Wierzymy, że to idealne rozwiązanie dla osób, które naturalnie czują się w środowisku cyfrowym. W pierwszej fazie współpracy uruchamiamy rezerwacje spotkań w 30 oddziałach, a docelowo chcemy wprowadzić je dla wszystkich placówek” – dodaje Grzegorz Pacuk, który koordynuje wdrożenie Booksy po stronie ANG.

O ANG Spółdzielni

ANG Spółdzielnia to profesjonalna organizacja pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego, która posiada oddziały na terenie całej Polski. Z organizacją współpracuje ponad 900 ekspertów finansowych. Jej partnerami biznesowymi są wszystkie najważniejsze banki i towarzystwa ubezpieczeniowe w kraju. Spółdzielnia powstała w roku 2010, jako alternatywne dla korporacji miejsce pracy dla doświadczonych ekspertów kredytowych i ubezpieczeniowych. Formuła spółdzielni gwarantuje członkom współwłasność i współdecydowanie o kierunkach działania Spółdzielni. ANG Spółdzielnia jest organizacją, która przywiązuje dużą wagę do tego, aby być firmą odpowiedzialną społecznie i rozwijającą się zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Jest sygnatariuszem Deklaracji Odpowiedzialnej Sprzedaży oraz posiada międzynarodowy certyfikat B Corp dla firm spełniających najwyższe standardy społeczne i środowiskowe, czyli najlepszych dla świata.

O Booksy

Naszą misją w Booksy jest sprawianie, żeby rezerwacje równały się świętemu spokojowi, żeby w odzyskanym w ten sposób czasie można było się cieszyć w pełni życiem.

 

Booksy to polski startup, który szturmem zdobył rynek amerykański, by następnie zaoferować swoje usługi w ponad 25 krajach świata w tym m.in. Wielkiej Brytanii, Brazylii, RPA i Polsce. Dzięki aplikacji Booksy już ponad 6,5 milionów użytkowników rezerwuje wizyty online u swoich ulubionych fryzjerów, barberów i kosmetyczek, a ponad 300 000 usługodawców korzysta z nowoczesnego systemu do rozwijania biznesu i zarządzania salonem.

Firma założona w 2013, z siedzibą w San Francisco zebrała dotychczas $48.7 milionów dolarów od szerokiego grona funduszy kapitałowych i inwestorów indywidualnych, takich jak Piton Capital, Enern, Industry Ventures, XG Ventures, czy Zach Coelius. Po więcej informacji wejdź na www.Booksy.com.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Finanse Najbardziej zadłużone firmy w Polsce Biuro prasowe
2024-05-17 | 08:00

Najbardziej zadłużone firmy w Polsce

Długi dwóch spółek większe od zadłużenia całej branży handlowej. Firma MGBI przygotowała aktualną listę najbardziej zadłużonych polskich przedsiębiorstw. Pierwsze
Finanse Za nami Samorządowy Kongres Finansowy w Sopocie
2024-05-16 | 12:00

Za nami Samorządowy Kongres Finansowy w Sopocie

Za nami Samorządowy Kongres Finansowy w Sopocie W połowie maja w Sopocie odbył się Local Trends – Samorządowy Kongres Finansowy. Wydarzenie było okazją do rozmów o
Finanse Majowe umocnienie złotego! Skąd te zyski?
2024-05-16 | 10:00

Majowe umocnienie złotego! Skąd te zyski?

Jeszcze w styczniu część analityków wskazywała, że to będzie zły rok dla polskiej waluty. Techniczne na wykresach głównych walut do PLN zbliżyliśmy się do 13-letnich linii

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Regionalne

Start-upy mogą się starać o wsparcie. Trwa nabór do programu rozwoju innowacyjnych pomysłów na biznes

Trwa nabór do „Platform startowych dla nowych pomysłów” finansowany z Funduszy Europejskich dla Polski Wschodniej 2021–2027. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wybrała sześć partnerskich ośrodków innowacji, które będą oferować start-upom bezpłatne programy inkubacji. Platformy pomogą rozwinąć technologicznie produkt i zapewnić mu przewagę konkurencyjną, umożliwią dostęp do najlepszych menedżerów i rynkowych praktyków, ale też finansowanie innowacyjnych przedsięwzięć. Każdy z partnerów przyjmuje zgłoszenia ze wszystkich branż, ale także specjalizuje się w konkretnej dziedzinie. Jest więc oferta m.in. dla sektora motoryzacyjnego, rolno-spożywczego, metalowo-maszynowego czy sporttech.

Transport

Kolej pozostaje piętą achillesową polskich portów. Zarządy liczą na przyspieszenie inwestycji w tym obszarze

Nazywane polskim oknem na Skandynawię oraz będące ważnym węzłem logistycznym między południem i północą Europy Porty Szczecin–Świnoujście dynamicznie się rozwijają. W kwietniu 2024 roku wydano decyzję lokalizacyjną dotycząca terminalu kontenerowego w Świnoujściu, który ma szansę powstać do końca 2028 roku. Zdaniem ekspertów szczególnie ważnym elementem rozwoju portów, podobnie jak w przypadku innych portów w Polsce, jest transport kolejowy i w tym zakresie inwestycje są szczególnie potrzebne. – To nasza pięta achillesowa – przyznaje Rafał Zahorski, pełnomocnik zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście ds. rozwoju.

Polityka

Projekt UE zyskuje wymiar militarny. Wojna w Ukrainie na nowo rozbudziła dyskusję o wspólnej europejskiej armii

Wspólna europejska armia na razie nie istnieje, a w praktyce obronność to wyłączna odpowiedzialność państw członkowskich UE. Jednak wybuch wojny w Ukrainie, tuż za wschodnią granicą, na nowo rozbudził europejską dyskusję o potrzebie posiadania własnego potencjału militarnego. Jak niedawno wskazał wicepremier i minister obrony narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz, Europa powinna mieć własne siły szybkiego reagowania i powołać komisarza ds. obronności, ponieważ stoi obecnie w obliczu największych wyzwań od czasu zakończenia II wojny światowej. – Musimy zdobyć własną siłę odstraszania i zwiększać wydatki na obronność – podkreśla europoseł Janusz Lewandowski.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.