Komunikaty PR

Bouygues Immobilier Polska z nową inwestycją na Pradze

2024-06-19  |  15:15
Biuro prasowe
Kontakt
Adriana Kondratowicz
PR Expert

Przestrzenna 48/3
50-533 Wrocław
akondratowicz|prexpert.com.pl| |akondratowicz|prexpert.com.pl
+48 502 332 358
www.prexpert.com.pl

Francuski deweloper Bouygues Immobilier Polska ogłosił nową inwestycję w warszawskiej dzielnicy Praga Południe. Osiedle Neo Praga powstanie przy ulicy Drwęckiej 12B, niedaleko planowanej stacji metra Mińska.

Atutem inwestycji Neo Praga jest lokalizacja: w nieodległej przyszłości w sąsiedztwie zlokalizowana będzie stacja metra Mińska, która stanie się elementem trzeciej linii kolei podziemnej. I bez tego dojazd do centrum Warszawy jest stąd szybki i łatwy, bo Praga Południe należy do najlepiej skomunikowanych dzielnic w Warszawie. – To dzielnica, która w ostatnich latach przeszła ogromną przemianę. Jest tam wiele perełek do odkrycia. Chcemy rozwijać naszą obecność w tej części miasta, bo uważamy, że ma wiele atutów – mówi Cezary Grabowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Bouygues Immobilier Polska.

 

Osiedle z myślą o potrzebach przyszłych mieszkańców

Osiedle Neo Praga powstaje z myślą o klientach, którzy szukają pierwszego mieszkania, jak i rodzinach, które z tą częścią miasta pragną związać się na wiele lat. W ramach inwestycji powstaną 104 mieszkania o powierzchni od 28 do 115 mkw., niektóre z nich będą dwupoziomowe. Wszystkie zostaną wyposażone w balkony lub tarasy, a mieszkańcy lokali na parterze będą mieli do dyspozycji ogródki. Ceny mieszkań zaczynają się od 520 tys. zł. Na najniższej kondygnacji powstaną również lokale usługowe.

– Zachęcamy do skorzystania z wykończenia „pod klucz” wraz z naszymi partnerami oferującymi taką opcję. Dzięki ich pomocy cały proces wprowadzania się pod nowy adres przebiegnie sprawnie i profesjonalnie – mówi Cezary Grabowski.

 

Osiedle wygodne do życia

Deweloper postawił na nowoczesne materiały budowlane, które gwarantują dobrą akustykę – do wnętrza nie będą trafiały dźwięki generowane przez sąsiadów, ani hałas z zewnątrz. Aby inwestycja była bardziej ekologiczna, budynek zwieńczy zielony dach.

Osoby poruszające się samochodem lub motocyklem będą mogły skorzystać z możliwości zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym. Dla miłośników rowerów zaplanowano specjalne stojaki i dedykowany serwis z niezbędnymi narzędziami.

Inwestycja przy Drwęckiej zaprojektowana została w stonowanej kolorystyce bieli, szarości i brązu
z wykorzystaniem elewacyjnych płytek klinkierowych. W częściach wspólnych wewnątrz budynku znajdą się detale w kolorze miedzi i dekoracyjne luksfery, a wszystko wykończone będzie w odcieniu ciepłego drewna.

 

System automatyki mieszkaniowej Appartme w standardzie

Appartme to nowoczesny system automatyki mieszkaniowej, który pozwoli oszczędzać energię – w czasach rosnących rachunków za prąd jest to nie do przecenienia. Dzięki systemowi inteligentnych urządzeń każdy lokator będzie mógł kontrolować oświetlenie, ogrzewanie oraz energię elektryczną za pomocą aplikacji mobilnej. System umożliwia odcięcie dopływu prądu do gniazdek jednym kliknięciem i wyłączenie podłączonych do nich urządzenia. Ten hybrydowy system smart home będzie dostępny dla wszystkich mieszkańców Neo Praga w standardzie.

 

Dobra lokalizacja

Praga Południe jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta. Ulica Drwęcka znajduje się w odległości
ok. 7 km od Pałacu Kultury i Nauki. Dojazd komunikacją miejską, już z dojściem do przystanku, zajmuje dziś 30 minut. W przyszłości codzienne dojazdy będą jeszcze łatwiejsze, bo osiedle znajduje się w sąsiedztwie planowanej III linii metra. Mieszkańcy mogą jednak korzystać z metra nawet dziś: wystarczy podjechać autobusem do stacji metra Stadion Narodowy (10 minut), skąd łatwo dostaną się do I linii metra.

Osiedle znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie stacji kolejowej Warszawa Grochów, z której co kilka minut odjeżdżają pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: PR Expert
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Biurowiec firmy WIŚNIOWSKI w II etapie konkursu “Obiekt roku w systemach Aluprof Biuro prasowe
2024-07-23 | 10:20

Biurowiec firmy WIŚNIOWSKI w II etapie konkursu “Obiekt roku w systemach Aluprof

Do 16 sierpnia internauci mogą oddawać głosy na najciekawsze budynki architektoniczne Polski i świata, w plebiscycie „Obiekt Roku w systemach Aluprof”. Nowa siedziba firmy
Nieruchomości Czerwcowe odreagowanie budownictwa mieszkaniowego
2024-07-23 | 08:10

Czerwcowe odreagowanie budownictwa mieszkaniowego

Najnowsza informacja Głównego Urzędu Statystycznego (GUS), prezentująca statystyki budownictwa mieszkaniowego w czerwcu oraz I poł. 2024 roku, zakomunikowała ich dość optymistyczne
Nieruchomości BRAK ZDJĘCIA
2024-07-23 | 08:00

Niski wkład własny - program BK 2% go przywrócił?

Polscy kredytobiorcy mogli już przywyknąć do tego, że bez wkładu własnego wynoszącego co najmniej 10% kosztów zakupu lokum lub budowy domu nie ma co wybierać się do banku. Taki wymóg dotyczący wkładu (10%)

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Polska wciąż bez strategii transformacji energetyczno-klimatycznej. Zaktualizowanie dokumentów mogłoby przyspieszyć i uporządkować ten proces

Prace nad nowym Krajowym planem w dziedzinie energii i klimatu powinny, zgodnie z unijnymi zobowiązaniami, zakończyć się w czerwcu br., ale do tej pory nie trafił on do konsultacji społecznych. Trzydzieści organizacji branżowych i społecznych zaapelowało do Ministerstwa Klimatu i Środowiska o przyspieszenie prac nad dokumentem i jego rzetelne konsultacje. Jak podkreśliły, nie powinien on być rozpatrywany tylko jako obowiązek do wypełnienia, lecz również jako szansa na przyspieszenie i uporządkowanie procesu transformacji energetyczno-klimatycznej w kraju. Polska pozostaje jedynym państwem w UE, który nie przedstawił długoterminowej strategii określającej nasz wkład w osiągnięcie neutralności klimatycznej UE do 2050 roku.

Bankowość

Firmy mogą się już ubiegać o fundusze z nowej perspektywy. Opcji finansowania jest wiele, ale nie wszystkie przedsiębiorstwa o tym wiedzą

Dla polskich firm środki UE są jedną z najchętniej wykorzystywanych form finansowania inwestycji i projektów rozwojowych. W bieżącej perspektywie finansowej na lata 2021–2027 Polska pozostanie jednym z największych beneficjentów funduszy z polityki spójności – otrzyma łącznie ok. 170 mld euro, z których duża część trafi właśnie do krajowych przedsiębiorstw. Na to nakładają się również środki z KPO i programów ramowych zarządzanych przez Komisję Europejską. Możliwości finansowania jest wiele, ale nie wszystkie firmy wiedzą, gdzie i jak ich szukać. Tutaj eksperci widzą zadanie dla banków.

Ochrona środowiska

Biznes chętnie inwestuje w OZE. Fotowoltaika na własnym gruncie najchętniej wybieranym rozwiązaniem

Możliwości związanych z inwestowaniem w zieloną energię jest bardzo dużo, jednak to fotowoltaika na własnych gruntach jest najchętniej wybieranym przez biznes rozwiązaniem OZE. Specjaliści zwracają uwagę, że wydłużył się okres zwrotu z takiej inwestycji, mimo tego nadal jest atrakcyjny, szczególnie w modelu PV-as-a-service. Dlatego też firm inwestujących w produkcję energii ze słońca może wciąż przybywać.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.