Branża e-commerce wkracza na Beesfund!
Firma CStore S.A. tworzy oprogramowanie dla sklepów internetowych i platform B2B. Rozwiązanie jest ukierunkowane na automatyzację procesów sprzedażowych poprzez integrację z ERP, WMS oraz wieloma kanałami sprzedaży. Oprogramowanie powoduje znaczną oszczędność czasu zespołu sprzedażowego (nawet do 75%) poprzez zautomatyzowane wykonywanie powtarzalnych zadań.
Firma odpowiada na potrzeby rynku e-commerce, który przeżywa szczególny rozkwit w dobie pandemii.
W przeciwieństwie do innych branż, sektor sklepów internetowych rozwinął się na niespotykaną wcześniej skalę. Klienci chętnie korzystają z e-zakupów, które obecnie są postrzegane jako bezpieczniejsze. Co więcej, wysoka jakość obsługi sprawia, że odbiorcy nie czują już potrzeby odwiedzania punktów. stacjonarnych. Przykładowo, w kwietniu sprzedaż u wielu naszych klientów wzrosła o ponad 100%! - mówi Dawid Paszek, CEO CStore.
Cele zbiórki
Dzięki pozyskanym środkom, firma będzie mogła kontynuować umacnianie swojej pozycji na rynku, przyspieszyć rozwój systemu i dodawanie do niego kolejnych funkcji. CStore chce także powiększyć zespół specjalistów, szczególnie tych odpowiedzialnych za sprzedaż i obsługę klienta. Istotnym celem jest również dotarcie do jak największej grupy odbiorców poprzez rozbudowane działania marketingowe.
Kilka słów o CStore
CStore tworzą specjaliści z ogromnym doświadczeniem w branży e-commerce. Przez 16 lat zrealizowali ponad 700 projektów dla klientów z różnych sektorów. Ze względu na specyfikę branży oraz pandemię, autorskie oprogramowanie firmy znajduje zastosowanie na coraz szerszą skalę. Inwestycja w markę z jednej strony umożliwi kontynuację dotychczas obranej ścieżki, a z drugiej pozwoli akcjonariuszom zyskać wiele bonusów. Oferowane pakiety akcji zawierają m.in. możliwość uczestniczenia w webinarach czy zniżki na abonament oprogramowania.
CStore S.A. do dnia 30.06.2023 planuje debiut na rynku NewConnect. W przypadku braku debiutu spółka zobowiązuje się do odkupienia akcji od zainteresowanych inwestorów z uwzględnieniem 20% rocznego oprocentowania.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
NEWSERIA POLECA
Bezpieczeństwo najważniejsze dla pacjentów decydujących się na zabiegi korekty wad wzroku
Wady refrakcji, takie jak krótkowzroczność, astygmatyzm czy starczowzroczność, można skutecznie i trwale usunąć. Kwestii bezpieczeństwa zabiegów korekcji wad wzroku dotyczy najwięcej obaw pacjentów, którzy myślą o takim kroku. Tutaj z pomocą przychodzą certyfikaty spełnianych norm jakości, akredytacje poszczególnych placówek oraz potwierdzenie kwalifikacji lekarzy chirurgów.
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Ochrona środowiska
Zamrożenie cen prądu do końca września br. Takie mechanizmy nie rozwiązują przyczyn problemu wysokich cen
Zgodnie z decyzją rządu zamrożenie cen energii dla gospodarstw domowych na poziomie 500 zł netto za 1 MWh zostało wydłużone do 30 września 2025 roku. Dzięki temu odbiorcy jeszcze przez co najmniej dziewięć miesięcy nie odczują wzrostu rachunków za energię elektryczną. – Dopłaty jako sposób walki z wysokimi cenami energii nie są dobrym rozwiązaniem, bo one nie zlikwidują problemu. Znacznie prostszym rozwiązaniem byłby powrót do tańszych źródeł energii, w przypadku Polski takim tanim źródłem jest węgiel i elektrownia atomowa – ocenia europoseł z Konfederacji Marcin Sypniewski.
Prawo
Pracodawcy apelują o usprawnienie wydawania zezwoleń na pracę cudzoziemcom. Nowe regulacje tylko w części w tym pomogą
Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium Polski został przyjęty w grudniu przez rząd i trafił już do Sejmu. Nowe przepisy zakładają pełną elektronizację wnioskowania i wydawania zezwoleń na pracę i rezygnację z testu rynku pracy. Niekoniecznie jednak oznacza to większą otwartość na pracowników z zagranicy. – To nie zmiana jakościowa, ale co najwyżej próba sanacji przeciążonego systemu – ocenia dr Michał Szypniewski z kancelarii BKB Baran Książek Bigaj.
IT i technologie
Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji ma wystartować w tym roku. Polskie wojsko coraz szerzej korzysta z tej technologii
– Opracowujemy koncepcję funkcjonowania Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji. Szkolimy też odpowiednio naszych inżynierów, współpracujemy z uczelniami wyższymi w tym aspekcie, aby mieć gotowy odpowiedni potencjał intelektualny – mówi gen. dyw. Karol Molenda, dowódca Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni. Nowa formacja będzie odpowiadać za opracowywanie i wdrażanie rozwiązań AI na potrzeby działań militarnych. Podobne instytucje są już powoływane przez inne kraje NATO.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.