Brother wprowadza na rynek nowe drukarki InkBenefit Plus
Brother zaktualizował swoje portfolio o nowe atramentowe urządzenia wielofunkcyjne, które oferują duże możliwości i wysoką wydajność. Drukarki z serii InkBenefit Plus z systemem uzupełniania zbiorników z atramentem pozwalają na wydruk nawet 15 000 stron w kolorze czarnym.
Nowa linia drukarek InkBenefit Plus składa się z siedmiu nowych urządzeń, które charakteryzują się wysoką prędkością druku zbliżoną do domowych kolorowych urządzeń laserowych. Kompaktowe modele DCP-T220, DCP-T420W i DCP-T425W drukują 16 obrazów na minutę w czerni i 9 obrazów na minutę w kolorze. Posiadające wyświetlacz DCP-T520W, DCP-T525W, wydrukują w minutę 17 obrazów w czerni oraz 9,5 obraza w kolorze. W najwyższych modelach z serii DCP-T720DW i MFC-T920DW prędkość w czerni i bieli będzie taka sama, natomiast zmniejszy się znacznie czas oczekiwania na kolorowe wydruki, urządzenia pozwalają na wygenerowanie prawie 16,5 obrazów na minutę.
Każde urządzenie z tej serii wyposażono w łatwy w obsłudze system zbiorników z atramentem o wysokiej wydajności. Wszystkie urządzenia są wyposażone w cztery butelki z atramentem o dużej pojemności, przy czym urządzenia MFC-T920DW, DCP-T720DW, DCP-T525W i DCP-T520W zostały wyposażone w dodatkowe opakowanie czarnego atramentu pozwalające na wydrukowanie do 15 000 stron. Wszystkie modele z serii posiadają zamkniętą kasetę na papier mieszczącą do 150 arkuszy oraz dodatkowy podajnik na papier innego formatu lub typu. W MFC-T920DW jest to podajnik wielofunkcyjny na 80 arkuszy, pozostałe modele są wyposażone w podajnik ręczny na 1 arkusz.
„W odpowiedzi na potrzeby konsumentów wprowadziliśmy do portfolio Brother nową linię kompaktowych urządzeń InkBenefit Plus, które sprawdzą się w każdym domowym biurze. Drukarki zostały wyposażone w przydatne funkcje ułatwiające obsługę, a dzięki dużym pojemnikom z atramentem, pozwalają na zmniejszenie kosztów wydruków” – komentuje Katarzyna Idzkiewicz, Senior Marketing Coordinator w firmie Brother Polska.
Nowe urządzenia atramentowe oferują szereg funkcji i rozwiązań, między innymi, szybkie i bezpieczne drukowanie bez konieczności podłączania kablem z laptopem. Łączność bezprzewodowa w najnowszej serii InkBenefit Plus ułatwia dostęp do urządzenia innym użytkownikom, pozwala także na bezpośredni druk z telefonu komórkowego lub tabletu – dzięki temu drukowanie jest o wiele prostsze. Wszystkie bezprzewodowe atramentowe urządzenia wielofunkcyjne z nowej serii InkBenefit Plus umożliwiają druk za pomocą rozwiązania Email Print, dzięki któremu użytkownik może wysyłać wydruki do urządzenia, nie będąc w tej samej sieci bezprzewodowej. Wybrane modele są kompatybilne z technologią Apple AirPrint (DCP-T520W, DC-T525W, DCP-T720DW, MFC-T920DW) lub autorskim rozwiązaniem Brother Web Connect (MFC-T920DW), które umożliwia skanowanie plików bezpośrednio do Dropbox, Google Drive, Evernote, Box, OneNote czy OneDrive.
„Modele DCP-T720DW i MFC-T920DW posiadają funkcję automatycznego drukowania dwustronnego, dzięki czemu użytkownik może nie tylko oszczędzać czas, ale również zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko. Dodatkowo są one wyposażone w automatyczny podajnik dokumentów na 20 arkuszy, co zwiększą wygodę i przyspiesza procesy skanowania oraz kopiowania” – komentuje Katarzyna Idzkiewicz, Senior Marketing Coordinator w firmie Brother Polska.
Urządzenia Brother z serii InkBenefit Plus są objęte 3-letnią gwarancją (po rejestracji na stronie www.brother.pl). Więcej szczegółów na www.brother.pl.

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce

Motorola na MWC 2025: kolejna generacja ekosystemu Smart Connect ze wsparciem moto ai

Praca w IT bez doświadczenia. Liderzy EY GDS o tym, jak odnaleźć swoją ścieżkę do sukcesu na rynku IT
Transmisje online
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Enea zapowiada kolejne zielone inwestycje. Do 2035 roku chce mieć prawie 5 GW mocy zainstalowanej w OZE
Sześć farm wiatrowych o mocy 83,5 MW znalazło się w portfolio Grupy Enea. Spółka Enea Nowa Energia kupiła je od European Energy Polska i zapowiada, że to nie koniec tego typu transakcji. Ten rok ma być intensywny dla spółki pod względem rozwoju OZE. Celem strategicznym jest osiągnięcie 2,1 GW mocy zainstalowanej w zielonych źródłach w 2030 roku i 4,9 GW pięć lat później.
Przemysł
Brak krajowej polityki kosmicznej blokuje możliwości współpracy międzynarodowej. Wspólne projekty mogłyby być katalizatorem rozwoju sektora

Sektor kosmiczny jest jednym z najbardziej innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie obszarów w gospodarce. Zapotrzebowanie na kosmiczne technologie napędzają niestabilność gospodarczo-polityczna oraz kryzys klimatyczny. Rozwój polskiego sektora kosmicznego mocno przyspieszył po przystąpieniu Polski do ESA, jednak brak przyjętej polityki kosmicznej sprawia, że nie wykorzystujemy do końca związanego z tym potencjału. Brak jasnych przepisów utrudnia też współpracę bilateralną z innymi krajami.
Problemy społeczne
Wrocław najczęściej wskazywanym miejscem na ewentualną przeprowadzkę. To przekłada się na potencjał gospodarczy

40 proc. Polaków planujących w najbliższych latach przeprowadzkę wybrałoby Wrocław – wynika z badania przeprowadzonego przez Instytut Badań Internetu i Mediów Społecznościowych. Stolica Dolnego Śląska jest postrzegana jako miejsce, w którym można znaleźć dobrą pracę i mieszkanie, a komunikacja miejska działa w satysfakcjonujący sposób. Miasto jest również doceniane za walory turystyczne i chętnie odwiedzane przez podróżujących. Postrzeganie miasta przez mieszkańców i pracowników przekłada się również na potencjał inwestycyjny i zainteresowanie biznesu.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.