Komunikaty PR

Brother wprowadza na rynek nowe drukarki InkBenefit Plus

2021-05-06  |  10:30

Brother zaktualizował swoje portfolio o nowe atramentowe urządzenia wielofunkcyjne, które oferują duże możliwości i wysoką wydajność. Drukarki z serii InkBenefit Plus z systemem uzupełniania zbiorników z atramentem pozwalają na wydruk nawet 15 000 stron w kolorze czarnym.

Nowa linia drukarek InkBenefit Plus składa się z siedmiu nowych urządzeń, które charakteryzują się wysoką prędkością druku zbliżoną do domowych kolorowych urządzeń laserowych. Kompaktowe modele DCP-T220, DCP-T420W i DCP-T425W drukują 16 obrazów na minutę w czerni i 9 obrazów na minutę w kolorze. Posiadające wyświetlacz DCP-T520W, DCP-T525W, wydrukują w minutę 17 obrazów w czerni oraz 9,5 obraza w kolorze. W najwyższych modelach z serii DCP-T720DW i MFC-T920DW prędkość w czerni i bieli będzie taka sama, natomiast zmniejszy się znacznie czas oczekiwania na kolorowe wydruki, urządzenia pozwalają na wygenerowanie prawie 16,5 obrazów na minutę.

Każde urządzenie z tej serii wyposażono w łatwy w obsłudze system zbiorników z atramentem o wysokiej wydajności. Wszystkie urządzenia są wyposażone w cztery butelki z atramentem o dużej pojemności, przy czym urządzenia MFC-T920DW, DCP-T720DW, DCP-T525W i DCP-T520W zostały wyposażone w dodatkowe opakowanie czarnego atramentu pozwalające na wydrukowanie do 15 000 stron. Wszystkie modele z serii posiadają zamkniętą kasetę na papier mieszczącą do 150 arkuszy oraz dodatkowy podajnik na papier innego formatu lub typu. W MFC-T920DW jest to podajnik wielofunkcyjny na 80 arkuszy, pozostałe modele są wyposażone w podajnik ręczny na 1 arkusz.

„W odpowiedzi na potrzeby konsumentów wprowadziliśmy do portfolio Brother nową linię kompaktowych urządzeń InkBenefit Plus, które sprawdzą się w każdym domowym biurze. Drukarki zostały wyposażone w przydatne funkcje ułatwiające obsługę, a dzięki dużym pojemnikom z atramentem, pozwalają na zmniejszenie kosztów wydruków” – komentuje Katarzyna Idzkiewicz, Senior Marketing Coordinator w firmie Brother Polska.

Nowe urządzenia atramentowe oferują szereg funkcji i rozwiązań, między innymi, szybkie i bezpieczne drukowanie bez konieczności podłączania kablem z laptopem. Łączność bezprzewodowa w najnowszej serii InkBenefit Plus ułatwia dostęp do urządzenia innym użytkownikom, pozwala także na bezpośredni druk z telefonu komórkowego lub tabletu – dzięki temu drukowanie jest o wiele prostsze. Wszystkie bezprzewodowe atramentowe urządzenia wielofunkcyjne z nowej serii InkBenefit Plus umożliwiają druk za pomocą rozwiązania Email Print, dzięki któremu użytkownik może wysyłać wydruki do urządzenia, nie będąc w tej samej sieci bezprzewodowej. Wybrane modele są kompatybilne z technologią Apple AirPrint (DCP-T520W, DC-T525W, DCP-T720DW, MFC-T920DW) lub autorskim rozwiązaniem Brother Web Connect (MFC-T920DW), które umożliwia skanowanie plików bezpośrednio do Dropbox, Google Drive, Evernote, Box, OneNote czy OneDrive.

„Modele DCP-T720DW i MFC-T920DW posiadają funkcję automatycznego drukowania dwustronnego, dzięki czemu użytkownik może nie tylko oszczędzać czas, ale również zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko. Dodatkowo są one wyposażone w automatyczny podajnik dokumentów na 20 arkuszy, co zwiększą wygodę i przyspiesza procesy skanowania oraz kopiowania” – komentuje Katarzyna Idzkiewicz, Senior Marketing Coordinator w firmie Brother Polska.

Urządzenia Brother z serii InkBenefit Plus są objęte 3-letnią gwarancją (po rejestracji na stronie www.brother.pl). Więcej szczegółów na www.brother.pl.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia Biuro prasowe
2025-06-25 | 03:00

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Wyciek danych, ataki przeciążające stronę (DDoS), złośliwe oprogramowanie, phishing. Dziś wojna w cyberprzestrzeni dotyczy nie tylko infrastruktury krytycznej czy wielkich
IT i technologie Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska
2025-06-04 | 15:30

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Współczesne przedsiębiorstwa nie mogą pozwolić sobie na brak ochrony w świecie cyfrowym. Codziennie pojawiają się nowe zagrożenia: wycieki danych, ataki phishingowe,
IT i technologie Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
2025-05-13 | 14:45

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Emitel ponownie został Partnerem Technologicznym konferencji Impact’25 – jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych nowoczesnym technologiom, gospodarce

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Problemy społeczne

Sukces gospodarczy Polski może zachęcić do powrotów Polaków mieszkających za granicą. Nowa rządowa strategia ma w tym pomóc

Polska coraz mocniej stawia na powroty swoich obywateli z zagranicy. Rządowa strategia współpracy z Polonią na najbliższe lata zakłada system zachęt dla osób powracających, ale też ułatwienia w uznawaniu wykształcenia i kwalifikacji, podejmowaniu studiów czy staży zawodowych. To w obliczu rosnących wyzwań demograficznych i zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowaną kadrę szansa na wzmocnienie rynku pracy. Napływ wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem zdobytym za granicą może pomóc w modernizacji krajowej gospodarki.

Prawo

ZPP: Działania administracji narażają na szwank wysiłek deregulacyjny. Niektóre niosą znamiona dyskryminacji i nękania przedsiębiorców

Choć rząd zgodnie z zapowiedziami realizuje szeroko zakrojone zmiany deregulacyjne, przedsiębiorcy alarmują, że brakuje w nich spójności, przewidywalności i realnej poprawy, zwłaszcza w kontaktach z administracją. Jako przykład ZPP podaje przypadek firmy British American Tobacco (BAT) i jej zatrzymanego przez izbę celno-skarbową zamówienia 200 tys. kartridży do e-papierosów. Dotknięte tą decyzją spółki liczą straty.

Konsument

Branża piwowarska dodaje do polskiej gospodarki ponad 20,5 mld zł rocznie. Spadki sprzedaży i produkcji piwa uderzają również w inne sektory

Branża piwowarska pozostaje ważnym ogniwem polskiej gospodarki. Nowy raport CASE wskazuje, że generuje ona 3 proc. dochodów budżetowych i 85 tys. miejsc pracy w samych browarach i innych powiązanych sektorach. Dlatego kurczący się rynek piwa może mieć poważne reperkusje – już dziś nadwyżka mocy produkcyjnych przekracza 10 mln hl. Spadki są spowodowane m.in. znaczącym wzrostem kosztów działalności, spadkiem konsumpcji, a także uderzającymi w browarników zmianami regulacyjnymi.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.