Cashless Congress zaprasza na dziesiątą edycję!
Cashless Congress to wydarzenie cykliczne, które odbędzie się już 10-ty raz. Z początku lokalnie już po dwóch latach stał się kongresem międzynarodowym. Spotkanie najważniejszych osób z branży płatności, które przedstawią najnowsze informacje, praktyki i technologię. Panele, prelekcje, stoiska czołowych dostawców - to wszystko, a nawet więcej, już wkrótce na Cashless Congress X.
KRÓTKA HISTORIA CASHLESS CONGRESS
W 2013 roku Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego oraz Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego połączyli siły i zrealizowali postawiony sobie cel. Celem było zorganizowanie kongresu dotyczącego sfery płatności na polskim rynku. Udało się to, a wydarzenie szybko zdobyło międzynarodową renomę. Już dwa lata później, prócz polskich przedstawicieli branży płatności, na wydarzeniu pojawiła się cała masa gości zza granicy. Tym samym Cashless Congress zyskał nie tylko czołówkę polskiego rynku finansowego, ale gości światowych reprezentantów, którzy z roku na rok coraz tłumnie zjeżdżają do kraju nad Wisłą.
CZYM WŁAŚCIWIE JEST CASHLESS CONGRESS?
Cashless Congress to cykliczne wydarzenie poświęcone nowościom ze świata płatności. Specjaliści z polski i zza granicy, którzy reprezentują szerokorozumianą branżę Fintech, spotykają się, aby skupić się na konkretnym jej wycinku - na płatnościach. Podczas Cashless Congress można spotkać światowej sławy specjalistów rynku płatności, a także dowiedzieć się nowinek technologicznych, poznać zmiany w prawie oraz wsłuchiwać się w setki prelekcji i paneli na dwóch scenach kongresowych. Do tego dochodzą liczne stoiska z polski i ze świata, gdzie można uzyskać informację i poznać najnowsze trendy w świecie finansów i płatności. Każdy, komu bliski sektor płatności, nie tylko bezgotówkowych, znajdzie coś dla siebie na dziesiątym już z rzędu Cashless Congress.
CASHLESS CONGRESS - CO, GDZIE, KIEDY?
Portal Loando ma ogromną przyjemność zaprosić na jubileuszowy dziesiąty już Cashless Congres, którego jest patronem medialnym. Cykliczny kongres, który w tym roku obchodzi swoje dziesiąte urodziny, zaprasza do hotelu Intercontinental w Warszawie w dniach 31 maja - 1 czerwca. Prelekcje, panele dyskusyjne i niezliczone stoiska, oraz światowej sławy autorytety, to atrakcje, pośród których każdy fascynat rynku płatności znajdzie coś dla siebie. Zarezerwuj czas na 31 maja i 1 czerwca i przyjedź do Warszawy na Cashless Congress. Nie czekaj, tylko już dziś zgłoś chęć udziału.

Pożyczki online dla Polaków mieszkających za granicą – kto może je dostać i na jakich warunkach?

Nie tylko dla gigantów. Jak zarządzanie emisjami pomaga MŚP sięgać po zielone finansowanie

Jak zapewnić bezpieczne transakcje w swoim sklepie online?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.