Komunikaty PR

Chcesz zamieszkać na Kępie Mieszczańskiej? Przyjdź na Dzień Otwarty Atmo

2022-12-08  |  16:00
Biuro prasowe
Kontakt
Adriana Kondratowicz
PR Expert

Przestrzenna 48/3
50-533 Wrocław
akondratowicz|prexpert.com.pl| |akondratowicz|prexpert.com.pl
+48 502 332 358
www.prexpert.com.pl

Budują nowoczesną inwestycję na Kępie Mieszczańskiej, a w najbliższą sobotę zapraszają zainteresowanych kupnem nowych apartamentów na Dzień Otwarty. Z tej okazji, 10 grudnia, Eiffage Immobilier Polska, deweloper inwestycji Atmo, przygotował zwiedzanie dostępnych lokali i specjalne promocje na kilkanaście apartamentów.

To będzie wyjątkowy projekt w centrum Wrocławia. Powstające na Kępie Mieszczańskiej Atmo łączy niebanalną architekturę, zieleń i zrewitalizowany budynek zabytkowej stajni. Obecnie przy ul. Dmowskiego trwają intensywne prace.

W najbliższą sobotę, 10 grudnia, wszyscy, którzy poszukują klimatycznego miejsca w topowej lokalizacji we Wrocławiu, mogą zobaczyć (po wcześniejszym umówieniu się) wybrane, dostępne w ofercie Atmo apartamenty i poznać szczegóły promocyjnej oferty.

- Atmo to dla nas wyjątkowy projekt we Wrocławiu. Zależało nam, by zachować ducha tego miejsca, a jednocześnie nadać mu nowoczesnego i stylowego charakteru, tworząc przestrzeń, w której chcieliby mieszkać wrocławianie. Zapraszamy zainteresowanych do biura sprzedaży przy ul. Dmowskiego 3 na Dzień Otwarty. Będzie to okazja, by zobaczyć naszą inwestycję i poznać specjalne promocje, dzięki którym można oszczędzić nawet do 400 tys. zł – mówi Justyna Hamrol-Wasielewska, dyrektor sprzedaży i marketingu Eiffage Immobilier Polska.

Apartamenty w centrum Wrocławia

W ramach Atmo na Kępie Mieszczańskiej powstaną dwa budynki, w których znajdzie się 113 apartamentów o metrażach 26-145 mkw. Dostępne są zarówno funkcjonalne studia, jak i komfortowe 5-pokojowe apartamenty. Całość zostanie wykończona w wysokim standardzie, a w oknach apartamentów na parterze zainstalowane zostaną zewnętrzne rolety. Budynki dodatkowo ozdobi elegancka iluminacja. Atmo będzie miało 7 kondygnacji naziemnych. W inwestycji znajdzie się też 6 lokali usługowych na parterze. Do dyspozycji mieszkańców będzie również parking podziemny z 136 miejscami i stojakami na rowery. Bezpieczeństwo na osiedlu zapewni całodobowy monitoring.

Głównym wyróżnikiem Atmo jest przede wszystkim prestiżowa lokalizacja. Z jednej strony osiedle znajduje się blisko wrocławskiego Rynku oraz lubianych miejsc nad Odrą. Z drugiej strony zaledwie kilka minut spaceru dzieli Atmo od klimatycznych lokali i ośrodków kultury na Nadodrzu. Atmo to również przestrzeń idealna do wypoczynku – powstanie tam zielone patio, a nieopodal budynków, na zielonych terenach, planowany jest Park Mieszczański.

- W Eiifage Immobilier stawiamy na unikatowe projekty, które przyciągają nie tylko swoim niezwykłym stylem, ale przede wszystkim lokalizacją. To wybór dla osób, które cenią sobie uroki życia w centrum wielkiego miasta, a jednocześnie chcą mieszkać blisko terenów zielonych. Atmo uosabia naszą wizję myślenia o miejscu do życia we Wrocławiu – stylową, dynamiczną  i jednocześnie odnoszącą się z szacunkiem do historii miejsca – mówi Sebastian Bieńkowski, dyrektor ds. projektów Eiffage Immobilier Polska.

 

 

Grupa, która wybudowała OVO

Atmo będzie drugą inwestycją mieszkaniową Eiffage Immobilier Polska w stolicy Dolnego Śląska. Jesienią tego roku przekazano właścicielom apartamenty w HB1820 na Przedmieściu Oławskim. Budynek wyróżnia się niezwykłym stylem, tarasowymi ogródkami i prestiżowymi wnętrzami z lustrami Oskara Zięty. Jego ścianę frontową pokrywa roślinność, a całość podkreśla iluminacja świetlna. W inwestycji są dostępne poszukiwane na rynku dwustronne lub narożne apartamenty powyżej 80 mkw. z panoramicznymi oknami. Lokale posiadają balkony lub ogródki tarasowe, które są oryginalnym i niespotykanym dotąd rozwiązaniem architektonicznym w centrum Wrocławia.

Grupa Eiffage znana jest we Wrocławiu również jako generalny wykonawca (Eiffage Polska Budownictwo) takich obiektów jak projektów jak OVO, Thespian czy Rezydencja na Dyrekcyjnej. Eiffage Immobilier Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grupy Eiffage należącej do dziesiątki największych grup budowlanych w Europie. Eiffage odpowiadał m.in. za wybudowanie szklanej piramidy Luwru, najwyższego w Europie wiadukt drogowy w Millau czy budynku Opery w Sydney.

Eiffage Immobilier Polska

Eiffage Immobilier Polska to deweloper odpowiedzialny za realizację inwestycji mieszkaniowych, inwestycji na wynajem, nieruchomości komercyjnych i handlowych. W portfolio spółki są apartamenty Villa Sadyba w Warszawie, Dom przy Źródle w Starym Podgórzu w Krakowie, Stalowa 27 – nowoczesna kamienica w sercu stołecznej Nowej Pragi oraz apartamentowiec HB1820 w sąsiedztwie ASP we Wrocławiu. Deweloper planuje także dalszy rozwój działalności w innych większych aglomeracjach w Polsce.

Eiffage Immobilier Polska to część międzynarodowej grupy Eiffage – jednej z 10 największych grup budowlanych w Europie. Do najbardziej uznanych, światowych realizacji Eiffage należą: szklana piramida Luwru, najwyższy w Europie wiadukt drogowy w Millau i charakterystyczne żagle Opery w Sydney. Eiffage Immobilier Polska łączy najlepsze praktyki międzynarodowej Grupy oraz ponad 30-letnie doświadczenie zdobyte na polskim rynku przez Generalnego Wykonawcę – Eiffage Polska Budownictwo. Cechą łączącą inwestycje Eiffage jest poszanowanie lokalnej historii i miejsca oraz połączenie dbałości o detal i piękno w kreowaniu przestrzeni do życia.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: PR Expert
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia? Biuro prasowe
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie
Nieruchomości Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?
2025-02-21 | 11:50

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?

Inwestowanie w nieruchomości to budowanie majątku na pokolenia, dlatego od zawsze jest ono postrzegane jako pewna i dochodowa forma lokowania kapitału. Nie od dziś wiadomo, że

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Państwowa Agencja Atomistyki przygotowuje się do nadzoru nad pierwszą polską elektrownią jądrową. Kluczową kwestią jest bezpieczeństwo

Trwają przygotowania do budowy pierwszej w Polsce elektrowni jądrowej na Pomorzu. Zgodnie z harmonogramem przedstawianym przez rząd fizyczna budowa ma ruszyć w 2028 roku, a początek eksploatacji pierwszego bloku planuje się na 2036 rok. Również Państwowa Agencja Atomistyki przygotowuje się do realizacji zadań związanych z dozorem nad budową, rozruchem i eksploatacją nowej jednostki. Kluczowe są kwestie związane z bezpieczeństwem jądrowym i ochroną radiologiczną obiektu.

Ochrona środowiska

K. Wyszkowski: Porozumienie paryskie to duże osiągnięcie. Odwrót USA tego nie zmieni

Z danych Climate Action Tracker wynika, że do końca lutego br. tylko 18 państw sygnatariuszy porozumienia paryskiego zaktualizowało swoje plany realizacji celów klimatycznych do 2035 roku. Chociaż walka z rosnącymi emisjami CO2 nie postępuje w takim tempie, jakie jest wymagane, to samo porozumienie klimatyczne z Paryża należy uznać za osiągnięcie, które przyniesie efekty. Zdaniem Kamila Wyszkowskiego z UN GCNP nie powinno tego zmienić nawet wycofanie się z niego Stanów Zjednoczonych.

Ochrona środowiska

Konkurs NCBR i Orlenu ma wesprzeć najciekawsze rozwiązania dla przemysłu rafineryjno-petrochemicznego. Na ich rozwój trafi blisko 200 mln zł

Niemal 200 mln zł trafi na realizację innowacyjnych projektów dla przemysłu rafineryjno-petrochemicznego. NCBR i Orlen w ramach konkursu NEON III chcą znaleźć partnerów wśród instytucji naukowych i technologicznych do działania w trzech obszarach: dekarbonizacji, cyfryzacji i gospodarki obiegu zamkniętego. Nabór wniosków potrwa do 30 czerwca br.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.