Komunikaty PR

Chłodzenie Zalman CNPS20X - patent na zwycięstwo

2020-11-02  |  11:00
Biuro prasowe

Zalman CNPS20X to jedno z najczęściej nagradzanych chłodzeń producenta. Dzięki pakietowi autorskich technologii jest ono w stanie stawać w szranki z zestawami AiO. Jednocześnie całość efektownie się prezentuje, a prostota konstrukcji sprawia, że jest to cooler praktycznie bezobsługowy.

Zalman CNPS20X to flagowe chłodzenie powietrzne w portfolio firmy. Zastosowano w nim szereg autorskich technologii, które miały zapewnić ponadprzeciętne osiągi, zdolne do rozproszenia do 300 W energii cieplnej. Producent chwali się m.in. stereoskopowymi żebrami 4D, śmigłami Dual Blade, specjalną konstrukcją ciepłowodów (IHD) oraz stopki (RDTH i DTH). I, jak pokazują recenzje wielu serwisów, takie połączenie zdaje egzamin.

 

Chłodzenie Zalman CNPS20X sprawdziło się dotychczas w wielu redakcjach, gdzie zdobyło szereg odznaczeń i rekomendacji. Serwisy TweakTown i KitGuru przyznały mu wyróżnienie “Must Have” (musisz mieć!), HardwareInfo uhonorowało znaczkiem “Ultimate”, a TechPowerUp doceniło innowacyjność. W palecie odznaczeń nie zabrakło również “Best Cooler” dla najlepszego chłodzenia spośród testowanych przez redakcję KitGuru.

 

Co najbardziej spodobało się recenzentom? Wspólnym mianownikiem są każdorazowo wydajność i kultura pracy. Ta pierwsza stawia cooler Zalman CNPS20X w czołówce spośród dostępnych chłodzeń. Jednocześnie generowany przez niego hałas należy do najniższych w klasie chłodzeń premium. Testujący zwracają także uwagę na podświetlenie RGB, dzięki któremu konstrukcja przykuwa uwagę, pozwala się wyróżniać i budować unikalny klimat.

                   

Całość waży 1,3 kg i ma wysokość 165 mm przez co zajmuje sporo miejsca w obudowie. W zamian jednak odwdzięcza się osiągami, które, jak pokazują wyniki testów, potrafią zawstydzić niejedno chłodzenie typu AiO. Osoby, które rozważają modernizację chłodzenia lub budują swój zestaw od podstaw, znajdą cooler Zalman CNPS20X w polskich sklepach. Jego cena wynosi około 400 zł.

 

Dane techniczne:

 

  • model: CNPS20X
  • wymiary (W x S x G): 165 x 170 x 140 mm
  • materiał: aluminium, miedź
  • waga: 1300 g
  • kompatybilne podstawki:
    • Intel LGA2066/2011-V3/115X
    • AMD: AM4/AM3+/AM3
  • wymiary wentylatora: 140 x 140 x 26 mm
  • liczba wentylatorów: 2
  • prędkość obrotowa wentylatora: 800 - 1500 obr./min. (+/- 10%)
  • maks. przepływ powietrza: ok. 104 m3/h (+/-10%)
  • maks. natężenie hałasu: 29 dB(A) +/-10%
  • łożyskowanie wentylatora: FDB
  • żywotność: 100000 godzin
  • pobór energii: 
    • wentylator (1 szt.): 3,36 W
    • podświetlenie LED: 1,5 W
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Najnowsze technologie w niepowtarzalnym klimacie latem i zimą – Karcma Bania Biuro prasowe
2024-07-31 | 13:00

Najnowsze technologie w niepowtarzalnym klimacie latem i zimą – Karcma Bania

W Polsce, we wsi Białka Tatrzańska u stóp największego ośrodka narciarskiego w kraju leży Hotel Bania Thermal & Ski. Wizytówką tego obiektu jest Karcma Bania. Budynek
IT i technologie Komentarz ekspercki na temat Krajowego Systemu Cyberbezpieczeństwa (KSC)
2024-07-31 | 12:04

Komentarz ekspercki na temat Krajowego Systemu Cyberbezpieczeństwa (KSC)

Ustawa o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa w pierwotnym kształcie obowiązuje w Polsce od 2018 r. Jej nowelizacja, której celem jest dostosowanie zarówno do przepisów
IT i technologie Badanie Sony - czy firmy są gotowe zapłacić więcej za zrównoważone rozwiązania?
2024-07-31 | 12:00

Badanie Sony - czy firmy są gotowe zapłacić więcej za zrównoważone rozwiązania?

Badania przeprowadzone przez Sony Professional Displays and Solutions Europe dają cenny wgląd w to, jak profesjonaliści z branży audiowizualnej (AV) w całej Europie podchodzą do

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Zbiory czereśni zakończyły się o miesiąc wcześniej niż zazwyczaj. Z powodu szybszej wegetacji owoce przypominają te z południa Europy

Zmiany klimatyczne wpływają na uprawy i zbiory owoców. Drzewa czereśni zakwitły w tym roku o kilka tygodni wcześniej niż zazwyczaj. Ciepła i słoneczna pogoda już w marcu przyspieszyła kwitnienie. W efekcie, o ile w poprzednich latach czereśnie można było kupić jeszcze w sierpniu, w tym roku już w lipcu zbierano późne odmiany. – Sezon wegetacyjny był o wiele dłuższy, a temperatura była wysoka w trakcie dojrzewania owoców. To warunki porównywalne z włoskim klimatem, a owoce, które udało nam się wyprodukować, są doskonałej jakości – mówi Krzysztof Czarnecki, wiceprezes Związku Sadowników RP. Część upraw zniszczyły jednak kwietniowe przymrozki.

Prawo

Osoby z niepełnosprawnością i ich opiekunowie czekają na ustawę o asystencji osobistej. Dzięki niej może wzrosnąć zainteresowanie pracą w tym zawodzie

Polska jest jednym z ostatnich europejskich krajów bez ustawy o asystencji osobistej. Tymczasem wspieranie osób z niepełnosprawnościami w różnych aspektach życia może mieć kluczowe znaczenie dla rynku pracy. Zatrudnienie będzie mogła znaleźć część osób z niepełnosprawnościami i ich opiekunowie. Stworzy to też duże zapotrzebowanie na pracę asystentów. Dziś część z nich nie chce podejmować niepewnego zatrudnienia, nieuregulowanego w przepisach. – Jest przestrzeń dla tego nowego, bardzo prestiżowego w Europie zawodu asystenta osobistego osoby z niepełnosprawnością, który wesprze system ochrony zdrowia – przekonuje Małgorzata Szumowska, prezeska Fundacji Centrum Edukacji Niewidzialna.

Bankowość

Małe i średnie firmy czeka szereg wyzwań związanych ze zrównoważonym rozwojem. Banki chcą im w tym pomagać

Hasła takie jak zrównoważony rozwój, ESG, taksonomia czy dekarbonizacja będą w nadchodzącym czasie dotyczyć nie tylko korporacji, ale też małych i średnich firm. Chcąc pozostać konkurencyjnymi uczestnikami łańcucha dostaw, także mniejsze podmioty  będą musiały wypełnić unijne wymogi i realizować proekologiczne projekty. To jednak oznacza dla nich szereg wyzwań, związanych chociażby z poznaniem wymogów unijnych, terminów ich realizacji i całym aspektem ich wdrożenia. Wydany właśnie przez Bank Ochrony Środowiska przewodnik, podsumowujący najważniejsze wyzwania legislacyjne, ma pomóc przedsiębiorcom się odnaleźć w gąszczu regulacji.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.