CUK Ubezpieczenia multiagencją roku 2020 według Gazety Ubezpieczeniowej
Gazeta Ubezpieczeniowa cyklicznie co roku w ramach rankingu „Wydarzenia” przyznaje swoje nagrody za rok ubiegły. Tytuł Multiagencji Roku 2020 zdobył CUK Ubezpieczenia, wyróżniający się ponad rynkowymi wynikami sprzedażowymi oraz ogromnym rozwojem.
Miniony rok był dla wszystkich branż testem trwałości. Multiagencja CUK Ubezpieczenia zdała go bardzo dobrze, czego dowodem może być przyznane przez Gazetę Ubezpieczeniową wyróżnienie. Wcześniej wdrożone rozwiązania i technologie oraz umiejętność szybkiej adaptacji do zmieniających się warunków, pozwoliły nie tylko przetrwać ten trudny czas, ale też przyczyniły się do rozwoju agencji.
Gazeta Ubezpieczeniowa przyznając wyróżnienie Multiagnecji Roku 2020, podkreśliła wysokie wyniki sprzedażowe, sukcesy oraz innowacyjność sieci CUK Ubezpieczenia. Kampania z SuperCUK, nieustanny rozwój narzędzi online oraz zaangażowany i oddany zespół również wpłynęły na sukces.
– Jestem dumny z przyznanego nam tytułu. To przede wszystkim zasługa pracowników oraz agentów w sieciach sprzedaży, którym bardzo dziękuję za zaangażowanie. To głównie dzięki nim zachowaliśmy nieprzerwaną obsługę naszych klientów zarówno w procesach zdalnych jak i tradycyjnych – mówi Jacek Byliński, Prezes Zarządu CUK Ubezpieczenia – Mimo pandemii w 2020 roku rozwinęliśmy sieć sprzedaży – powołaliśmy 32 placówki franczyzowe i aż 152 kolejne Punkty Partnerskie CUK. Poza sprzedażą aktywnie prowadziliśmy działalność marketingową. Dzięki temu zwiększyliśmy zarówno świadomość marki CUK Ubezpieczenia, jak także dostępnych w naszej sieci produktów. Synergia tych działań przełożyła się na pozyskanie rekordowej liczby leadów sprzedażowych. Tytuł Mulitiagencji Roku mobilizuje nas do dalszego działania. Pragniemy nadal rozwijać wielokanałowość naszej sieci – stacjonarne biura obsługi oraz kanały zdalne, czyli Internet i telefon. Dziś jako jedyni działamy w ten sposób na rynku, a nasze sieci sprzedaży tworzą spójny ekosystem dla klienta. Chcemy być dostępni dla każdego, w sposób zgodny z jego oczekiwaniami – dodaje.
– Ogromnie się cieszę, że należę do zespołu CUK Ubezpieczenia. Rozpoczęcie kariery w multiagencji było jedną z lepszych decyzji w moim życiu. Wprowadzenie do świata ubezpieczeń, nieustanne wsparcie merytoryczne oraz nowoczesne narzędzia online pomogły mi zbudować stabilne miejsce pracy. Dostrzegam, jak sieć się rozwija, dlatego nie dziwi mnie przyznanie tak ważnego wyróżnienia. Pandemia przyspieszyła zmiany w schematach zakupowych klientów – teraz wszystko co mogą, robią zdalnie. W CUK Ubezpieczenia od dawna korzystaliśmy z narzędzi online, co pomogło nam w początkowej fazie chaosu wiosną 2020 roku. My, doradcy klientów, nie baliśmy się i wiedzieliśmy jak zapewnić nieprzerwaną opiekę naszym klientom w tych dziwnych czasach. Cieszę się, że mogę pracować pod skrzydłami profesjonalistów – mówi Paweł Dołowy, właściciel 2 placówek CUK Ubezpieczenia w Warszawie.
Przyznanie wyróżnienia nie zwalnia CUK Ubezpieczenia z dalszej pracy. W tym roku będzie skupiać się na: nieustającej poprawie usług dostarczanych klientom, zwiększaniu rozpoznawalności marki CUK, dalszej rozbudowie sieci sprzedaży oraz rozwoju kompetencji kompleksowego doradztwa i jak najlepszego zabezpieczenie życia, zdrowia i majątku klientów.

88% rolników sięga po dodatkowe ubezpieczenia

Cyberpolisa nie uchroni przed hakerem, ale złagodzi skutki ataku

Cyberzagrożenia wobec portów morskich w Europie
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Sukces gospodarczy Polski może zachęcić do powrotów Polaków mieszkających za granicą. Nowa rządowa strategia ma w tym pomóc
Polska coraz mocniej stawia na powroty swoich obywateli z zagranicy. Rządowa strategia współpracy z Polonią na najbliższe lata zakłada system zachęt dla osób powracających, ale też ułatwienia w uznawaniu wykształcenia i kwalifikacji, podejmowaniu studiów czy staży zawodowych. To w obliczu rosnących wyzwań demograficznych i zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowaną kadrę szansa na wzmocnienie rynku pracy. Napływ wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem zdobytym za granicą może pomóc w modernizacji krajowej gospodarki.
Prawo
ZPP: Działania administracji narażają na szwank wysiłek deregulacyjny. Niektóre niosą znamiona dyskryminacji i nękania przedsiębiorców

Choć rząd zgodnie z zapowiedziami realizuje szeroko zakrojone zmiany deregulacyjne, przedsiębiorcy alarmują, że brakuje w nich spójności, przewidywalności i realnej poprawy, zwłaszcza w kontaktach z administracją. Jako przykład ZPP podaje przypadek firmy British American Tobacco (BAT) i jej zatrzymanego przez izbę celno-skarbową zamówienia 200 tys. kartridży do e-papierosów. Dotknięte tą decyzją spółki liczą straty.
Konsument
Branża piwowarska dodaje do polskiej gospodarki ponad 20,5 mld zł rocznie. Spadki sprzedaży i produkcji piwa uderzają również w inne sektory

Branża piwowarska pozostaje ważnym ogniwem polskiej gospodarki. Nowy raport CASE wskazuje, że generuje ona 3 proc. dochodów budżetowych i 85 tys. miejsc pracy w samych browarach i innych powiązanych sektorach. Dlatego kurczący się rynek piwa może mieć poważne reperkusje – już dziś nadwyżka mocy produkcyjnych przekracza 10 mln hl. Spadki są spowodowane m.in. znaczącym wzrostem kosztów działalności, spadkiem konsumpcji, a także uderzającymi w browarników zmianami regulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.