Debon, producent przyczep do transportu koni, usprawnia działalność dzięki IFS
IFS Poland
ul. M. Flisa 6
02-247 Warszawa
anna.machol|ifs.com| |anna.machol|ifs.com
+48 512 134 493
https://www.ifs.com/pl/
Warszawa, 27 lipca 2020 – IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Debon, producent przyczep do transportu koni, wybrała IFS Applications™ 10 w celu wsparcia swojego rozwoju. Rozwiązanie usprawni produkcję realizowaną w modelu na zamówienie i zapewni terminową obsługę zamówień klientów z całej Europy. Wdrożenie obejmie również powiązaną właścicielsko firmę Ekus specjalizującą się w produkcji modułowych stajni.
Oprogramowanie ERP (enterprise resource planning) zapewni zaawansowane funkcje konfigurowania produktów przy wykorzystaniu standardowych, modułowych komponentów. Ułatwi również rozwój techniczny i ciągłe doskonalenie wyrobów. Opracowany projekt rozwiązania uwzględnia autorskie podejście firmy Debon do planowania produkcji i określania mocy produkcyjnej zakładu.
IFS Applications 10 usprawni i ujednolici procesy we wszystkich obszarach działalności firmy Debon, w tym produkcję na zamówienie wraz z konfiguratorem wyrobu gotowego. Rozwiązanie zapewni obsługę dwóch podmiotów gospodarczych – firmy produkcyjnej Debon oraz firmy konstrukcyjnej Ekus. Obejmie również dział handlowy we Francji. Zakończenie pierwszej fazy uruchomienia rozwiązania planowane jest na styczeń 2021 roku.
Po przeprowadzeniu szczegółowej analizy ofert dostawców systemów ERP firma Debon zdecydowała się na rozwiązanie IFS ze względu na jego kompleksowość i zaawansowane funkcje dostosowane do potrzeb przedsiębiorstw realizujących produkcję na indywidualne zamówienie. Istotnym czynnikiem wyboru była również elastyczność rozwiązania pozwalająca na zwiększanie funkcjonalności w miarę rosnących potrzeb firmy.
Debon z siedzibą w Pępowie k. Leszna prowadzi działalność produkcyjną od roku 1997, dostarczając klientom z całej Europy przyczepy do transportu koni pod renomowaną francuską marką Cheval Liberte. Firma jest ponadto producentem bagażowych przyczep samochodowych.
„Naszym wyróżnikiem na rynku jest zapewnienie klientom wyjątkowej obsługi. Elastyczność naszej oferty daje każdemu klientowi możliwość dostosowania produktu do swoich potrzeb. Liczymy na to, że rozwiązanie firmy IFS usprawni nasze działania i zapewni terminową realizację dostaw produktów wykonanych na indywidualne zamówienia naszych klientów” – powiedział Bogdan Małecki, prezes firmy Debon.
„Nasze rozwiązanie jest dostosowane do potrzeb firm produkujących na zamówienie i pozwala na wzmocnienie przewagi konkurencyjnej na rynku. W efekcie zdalnie przeprowadzonych spotkań z zespołem Debon nasi konsultanci szybko zaproponowali optymalny projekt rozwiązania” – powiedział Piotr Maleńczyk, prezes IFS Poland.
Więcej informacji o firmie IFS można znaleźć na stronie IFS.com lub obserwując nas na Twitterze: @IFSPoland.
Kontakt
Anna Machol
PR for IFS in Poland
Email: anna.machol@ifs.com
Phone: +48 512 134 493
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
NEWSERIA POLECA
Bezpieczeństwo najważniejsze dla pacjentów decydujących się na zabiegi korekty wad wzroku
Wady refrakcji, takie jak krótkowzroczność, astygmatyzm czy starczowzroczność, można skutecznie i trwale usunąć. Kwestii bezpieczeństwa zabiegów korekcji wad wzroku dotyczy najwięcej obaw pacjentów, którzy myślą o takim kroku. Tutaj z pomocą przychodzą certyfikaty spełnianych norm jakości, akredytacje poszczególnych placówek oraz potwierdzenie kwalifikacji lekarzy chirurgów.
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Ochrona środowiska
Zamrożenie cen prądu do końca września br. Takie mechanizmy nie rozwiązują przyczyn problemu wysokich cen
Zgodnie z decyzją rządu zamrożenie cen energii dla gospodarstw domowych na poziomie 500 zł netto za 1 MWh zostało wydłużone do 30 września 2025 roku. Dzięki temu odbiorcy jeszcze przez co najmniej dziewięć miesięcy nie odczują wzrostu rachunków za energię elektryczną. – Dopłaty jako sposób walki z wysokimi cenami energii nie są dobrym rozwiązaniem, bo one nie zlikwidują problemu. Znacznie prostszym rozwiązaniem byłby powrót do tańszych źródeł energii, w przypadku Polski takim tanim źródłem jest węgiel i elektrownia atomowa – ocenia europoseł z Konfederacji Marcin Sypniewski.
Prawo
Pracodawcy apelują o usprawnienie wydawania zezwoleń na pracę cudzoziemcom. Nowe regulacje tylko w części w tym pomogą
Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium Polski został przyjęty w grudniu przez rząd i trafił już do Sejmu. Nowe przepisy zakładają pełną elektronizację wnioskowania i wydawania zezwoleń na pracę i rezygnację z testu rynku pracy. Niekoniecznie jednak oznacza to większą otwartość na pracowników z zagranicy. – To nie zmiana jakościowa, ale co najwyżej próba sanacji przeciążonego systemu – ocenia dr Michał Szypniewski z kancelarii BKB Baran Książek Bigaj.
IT i technologie
Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji ma wystartować w tym roku. Polskie wojsko coraz szerzej korzysta z tej technologii
– Opracowujemy koncepcję funkcjonowania Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji. Szkolimy też odpowiednio naszych inżynierów, współpracujemy z uczelniami wyższymi w tym aspekcie, aby mieć gotowy odpowiedni potencjał intelektualny – mówi gen. dyw. Karol Molenda, dowódca Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni. Nowa formacja będzie odpowiadać za opracowywanie i wdrażanie rozwiązań AI na potrzeby działań militarnych. Podobne instytucje są już powoływane przez inne kraje NATO.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.