Komunikaty PR

Deepcool Castle 280EX - potężne chłodzenie dla komputerowych entuzjastów

2020-07-08  |  11:00
Biuro prasowe
Do pobrania jpg ( 0.15 MB )

Deepcool Castle 280EX to chłodzenie AiO, które ma sprostać oczekiwaniom wymagających użytkowników. W parze z wyśrubowanymi osiągami mają iść wysoka kultura pracy i szerokie możliwości personalizacji.

Deepcool Castle 280EX to kompletny zestaw chłodzenia cieczą. Producent postawił na trójfazowy silnik i zwiększył o 25% liczbę żeberek, które odprowadzają ciepło z miedzianej podstawy. W połączeniu z dwukomorową chłodnicą o długości 280 mm i dwoma wentylatorami o średnicy 140 mm, chłodzenie powinno skutecznie ostudzić najmocniejsze procesory Intela i AMD, z układami Intel Core i9 i Threadripperami włącznie.

Jednocześnie Deepcool Castle 280EX ma urzekać kulturą pracy. W tym celu zastosowano pokaźne wentylatory TF140 S z łożyskami HDB i dwuwarstwowymi łopatkami, które mają generować większy przepływ powietrza. Pod lupę wzięto także kształt ramek okalających śmigła. Ich zoptymalizowany kształt ma minimalizować generowany przez powietrze szum. Całości dopełniają gumowe podkładki absorbujące wibracje.

Producent nie zapomniał również o bezpieczeństwie użytkowania i możliwościach personalizacji. To pierwsze ma zagwarantować autorska technologia Anti-Leak, która balansuje ciśnienie cieczy wewnątrz układu chłodzenia. Z kolei stworzenie unikalnego klimatu mają umożliwić podświetlenie ARGB oraz wymienne logo. Użytkownik może dokupić inne lub przygotować własne, nadając swojej maszynie bardziej osobisty charakter. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość jego obrócenia. Dzięki temu w trakcie montażu można skupić się na optymalnym ułożeniu przewodów, a orientację logo dopasować na sam koniec. Ustawienia iluminacji można dostosować do własnych upodobań z poziomu oprogramowania płyty głównej lub poprzez dołączony do zestawu kontroler. Chłodzenie Deepcool Castle 280EX trafi do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Jego sugerowana cena detaliczna to ok. 530 zł.

Dane techniczne:
● rodzaj chłodzenia: wodne
● kompatybilne podstawki:

  •  Intel LGA20XX/1200/1155/1151/1150/LGA1366
  •  AMD TRX40/TR4/AM4/AM3+/AM3/AM2+/AM2/FM2+/FM2/FM1

● wymiary radiatora: 322 x 138 x 27 mm

● waga netto chłodzenia: 1600 g
● materiał radiatora: aluminium
● wymiary pompy: 86 x 75 x 71 mm
● prędkość pompy: 2550 obr./min. (+/- 10%)
● głośność pompy: 17,8 dB
● wymiary wentylatorów: 140 x 140 x 25 mm
● liczba wentylatorów: 2 szt.
● prędkość obrotowa wentylatorów: 400 - 1600 obr./min. (+/- 10%)
● przepływ powietrza (1 wentylator): ok. 165 m 3 /h
● głośność wentylatorów: do 39,8 dB
● pobór energii:

  •  podświetlenie LED (pompa): 2,25 W
  •  wentylator (1 szt.): 3,6 W
  •  pompa: 2,4 W
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Jak nowe technologie i AI kształtują przyszłość biznesu Biuro prasowe
2024-09-27 | 10:00

Jak nowe technologie i AI kształtują przyszłość biznesu

W erze dynamicznych zmian technologicznych, sztuczna inteligencja (AI) i nowe technologie zmieniają oblicze finansów. W ubiegłym tygodniu, podczas wydarzenia "Future of Finance
IT i technologie 2024 rokiem integracji sztucznej inteligencji według raportu UiPath
2024-09-26 | 16:00

2024 rokiem integracji sztucznej inteligencji według raportu UiPath

Coroczne badanie UiPath wykazało, że specjaliści ds. automatyzacji aktywnie integrują sztuczną inteligencję w swojej pracy, ponieważ branża automatyzacji oprogramowania nadal się
IT i technologie Nowe badania Salesforce: jest 5 typów osobowości z różnym podejściem do AI
2024-09-26 | 10:42

Nowe badania Salesforce: jest 5 typów osobowości z różnym podejściem do AI

Nowe badanie Slack Workforce Lab sprawdziło, co motywuje pracowników do korzystania ze sztucznej inteligencji i co sądzą oni o używaniu jej w pracy. Dzięki pogłębionym wywiadom i

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Do 2050 roku lotnictwo ma być zeroemisyjne. Do osiągnięcia tego celu konieczna jest wymiana floty i przejście na ekologiczne paliwa

Lotnictwo odpowiada za ok. 4 proc. całkowitej emisji gazów cieplarnianych w UE. Międzynarodowa Organizacja Lotnictwa Cywilnego (ICAO) prognozowała, że wraz z dynamicznym wzrostem ruchu lotniczego do 2050 roku emisje z lotnictwa mogą się potroić w porównaniu z 2015 rokiem. Dlatego dwa lata temu wszystkie państwa członkowskie tej organizacji przyjęły zobowiązanie, by w ciągu kolejnych 25 lat dążyć do zeroemisyjności. Eksperci oceniają, że do tego konieczne są co najmniej dwa warunki – przejście na ekologiczne paliwa lotnicze i modernizacja floty.

Prawo

Rośnie liczba wynalazków wykorzystujących sztuczną inteligencję. Za rozwojem technologii nie nadążają przepisy

W ciągu ostatnich 10 lat liczba patentów związanych z generatywną sztuczną inteligencją wzrosła z 733 w 2014 roku do ponad 14 tys. w 2023 roku – wynika z raportu Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO). Łącznie w ciągu dekady przyznano niemal 54,5 tys. patentów dla tego typu wynalazków. Nie wszystkie kwestie związane z prawem własności intelektualnej, prawem autorskim, wykorzystaniem gen AI są uregulowane. – Potrzeba jeszcze trochę czasu, żeby znalazły się odpowiednie rozwiązania prawne, które pozwolą na ochronę rozwiązań wykorzystujących sztuczną inteligencję – ocenia Dorota Rzążewska, prezeska Polskiej Izby Rzeczników Patentowych.

DlaWas.info

Edukacja

MNiSW wspiera programy badawcze dotyczące żywienia. W planach jest też popularyzacja zdrowej diety

Resort nauki współfinansuje programy, które mają odpowiedzieć na wyzwania związane ze zdrowiem uczniów. Ruszyła właśnie kolejna edycja programu JEŻ – Junior-Edu-Żywienie, w którym rodzice i dzieci będą uczestniczyć w badaniu dotyczącym marnowania żywności. – Innym ważnym i nowatorskim komponentem jest program telewizyjny, który będzie popularyzował zdrowe żywienie – zapowiada Maciej Gdula, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego. Jak podkreśla, to przykład na to, jak wykorzystywać w praktyce wyniki badań naukowych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.