Dekpol Deweloper wprowadził do oferty Osiedle Kociewskie
Nowoczesny kompleks trzech budynków zlokalizowany w pobliżu Tczewa dostarczy łącznie 121 mieszkań o powierzchni od 27 do 55 mkw. Ceny lokali zaczynają się już od 167,5 tys. zł brutto. Kameralna inwestycja o niskiej zabudowie zapewni mieszkańcom poczucie prywatności dzięki dużej odległości pomiędzy budynkami oraz prywatnym ogródkom mierzącym nawet 242 mkw. Przekazanie właścicielom gotowych mieszkań planowane jest na przełomie 2021 i 2022 r.
„Nasza nowa inwestycja odpowiada na zmieniające się potrzeby klientów. Poszukują oni kameralnych osiedli poza ścisłym centrum aglomeracji. Osiedle Kociewskie, dzięki dużym odległościom między budynkami, zapewni mieszkańcom swobodę i poczucie prywatności. Jednocześnie będą mogli korzystać z przestronnych balkonów oraz przydomowych ogródków. Olbrzymią zaletą inwestycji jest też jej lokalizacja, w pobliżu pięknych terenów zielonych, przy zapewnionej dobrej komunikacji w kierunku Trójmiasta” - powiedział Sebastian Barandziak, Prezes Dekpol Deweloper Sp. z o.o.
Osiedle Kociewskie składać się będzie z trzech trzypiętrowych budynków, w ramach których powstanie łącznie 121 lokali. W ofercie dostępne są kompaktowe mieszkania jedno, dwu i trzypokojowe liczące od 27 do 55 mkw. Do lokali położonych na parterze przynależeć będą prywatne ogródki liczące nawet 242 mkw., a na wyższych kondygnacjach będą przestronne balkony. W budynkach przewidziano również wiele udogodnień, m.in.: wózkarnie czy windy. Na terenie osiedla utworzone zostaną naziemne miejsca parkingowe dla mieszkańców.
Ceny oferowanych lokali zaczynają się od 167,5 tys. zł brutto. Oddanie gotowych mieszkań do użytkowania planowane jest na przełomie 2021/ 2022 roku. Projekt architektoniczny osiedla opracowała pracownia Diogenes Studio, a generalnym wykonawcą inwestycji jest Dekpol S.A.
Osiedle Kociewskie wyróżnia doskonała lokalizacja. Kompleks znajduje się w miejscowości Rokitki zaledwie 2 km od Tczewa. W pobliżu są piękne tereny zielone położone m.in. nad Kanałem Młyńskim w otoczeniu lasów, licznych stawów, jezior i łąk. Tuż przy inwestycji mieści się również przystanek autobusowy, zapewniający sprawny dojazd do Trójmiasta. Droga do Gdańska zajmuje jedynie 30 minut.
W bliskim sąsiedztwie funkcjonuje również szkoła podstawowa i położony na jej terenie duży plac zabaw, a także kompleks Rokitki Park oferujący vacu spa, masaże, fizykoterapię, strefę fitness, dwa pełnowymiarowe korty tenisowe oraz kort do gry w squasha.
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Ministerstwo Finansów chce objąć akcyzą wkłady do e-papierosów. Eksperci prognozują upadek polskich producentów i wzrost szarej strefy
Projekt nowelizacji ustawy o podatku akcyzowym przewiduje objęcie podatkiem akcyzowym nowych kategorii wyrobów, w tym wielorazowych papierosów elektronicznych czy podgrzewaczy tytoniu. W tym pierwszym przypadku ustawodawca chce opodatkować nie tylko samo urządzenie, ale także POD, czyli wkład do niego. Organizacje przedsiębiorców i plantatorów tytoniu ostrzegają, że to prowadziłoby do sytuacji, w której jeden produkt byłby opodatkowany dwu-, a nawet trzykrotnie, z negatywnymi skutkami dla obrotu gospodarczego w Polsce.
Polityka
Przyszłość relacji transatlantyckich wśród głównych tematów posiedzenia PE. Europa jest gotowa do współpracy
Na pierwszej w tym roku sesji Parlamentu Europejskiego europosłowie będą debatować nad przyszłością relacji na linii UE–USA. Przewodnicząca PE Roberta Metsola podczas otwarcia sesji podkreśliła, że obecne realia polityczne będą wymagały odnowionego sojuszu transatlantyckiego, a Europa jest gotowa do współpracy z administracją 47. prezydenta Stanów Zjednoczonych. Donald Trump w swoim przemówieniu po zaprzysiężeniu zapowiedział wysiłki na rzecz kończenia wojen i wprowadzania pokoju na świecie.
Handel
W tym roku import cementu z Ukrainy może przekroczyć milion ton. To oznacza problemy polskich producentów
Polscy producenci cementu obawiają się silnej konkurencji z Ukrainy. W ubiegłym roku import tego surowca zza wschodniej granicy wyniósł ok. 600–700 tys. t, prawie dwa razy więcej niż rok wcześniej. W kolejnych miesiącach dynamika może jeszcze przyspieszyć, dlatego sektor apeluje o kontyngenty ilościowe lub inny rodzaj wsparcia ze strony UE. Bez tego trudno będzie mu rywalizować z producentami z Ukrainy i innych państw, które nie muszą spełniać klimatycznych wymogów UE.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.