Komunikaty PR

Develia rozpoczyna sprzedaż VIII etapu osiedla Centralna Park

2021-11-30  |  12:10

Develia kontynuuje rozbudowę jednego ze swoich flagowych osiedli w Krakowie. W ósmym etapie inwestycji Centralna Park powstanie w sumie 139 mieszkań. Zakończenie budowy zaplanowane jest na początek 2024 roku.

Centralna Park to jedna z naszych najpopularniejszych inwestycji w Krakowie. Mieszkania na tym osiedlu od lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród nabywców, którzy doceniają połączenie funkcjonalnej, wygodnej architektury i dostępu do rozbudowanej miejskiej infrastruktury. Z oferty blisko 500 lokali dostępnych w VI i VII etapie sprzedaliśmy już 90 proc. Dlatego uznaliśmy, że to dobry moment na wprowadzenie do sprzedaży kolejnego, VIII etapu – komentuje Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia S.A.

Do wszystkich mieszkań przypisane są przestronne balkony lub ogródki. W ramach inwestycji powstanie również podziemny garaż z komórkami lokatorskimi oraz naziemne miejsca parkingowe. Przestrzeń zewnętrzna zostanie wypełniona zielenią i elementami małej architektury.

Jedną z największych zalet osiedla jest znakomita lokalizacja - inwestycja powstaje przy ulicach Centralnej i Galicyjskiej, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny. Rynek Główny oddalony jest zaledwie o 6 km, w bezpośredniej bliskości znajduje się Centrum Handlowe M1. W 2023 roku w pobliżu zostanie otwarty Designer Outlet Kraków, w którego ofercie będzie 120 marek odzieżowych. Nieopodal znajdują się również centrum eventowo-wystawiennicze Expo Kraków oraz Tauron Arena, miejsce licznych koncertów i wydarzeń sportowych.

Rodziny z dziećmi i osoby prowadzące aktywny tryb życia z pewnością docenią niedalekie sąsiedztwo jednego z największych krakowskich parków, 60-hektarowego Parku Lotników Polskich z kilometrami alejek spacerowych, ścieżek rowerowych, placami zabaw dla najmłodszych, skate parkiem, pump trackiem oraz uwielbianym przez młodych krakowiaków Ogrodem Doświadczeń im. Stanisława Lema. Blisko inwestycji położone są także stadion lekkoatletyczny AWF, zespół pływalni, kryte korty tenisowe i ścianka wspinaczkowa. Nie brakuje tu również restauracji, punktów usługowych, szkół i przedszkoli.

Czyżyny dysponują rozbudowaną infrastrukturą komunikacyjną. Na Starówkę dojedziemy stąd w 15 minut, a połączenia z innymi częściami miasta zapewniają liczne linie autobusowe i tramwajowe. W przyszłości do dyspozycji mieszkańców będzie również nowa linia tramwajowa wzdłuż ulicy Nowohuckiej, łącząca Płaszów z Mistrzejowicami. Szybki dojazd do AWF i Politechniki Krakowskiej czyni osiedle Centralna Park atrakcyjnym pod kątem inwestycyjnego zakupu mieszkania na wynajem. Sprawny wyjazd z miasta na urlop czy weekendową wycieczkę zapewnia droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 79.

Ceny mieszkań w VIII etapie zaczynają się już od 8350 zł za m kw. Za projekt architektoniczny inwestycji odpowiada pracownia Saran Architekci.

Develia to jeden z największych deweloperów w Polsce. W ciągu 15 lat działalności firma zrealizowała 36 osiedli, składających się w sumie ze 102 etapów inwestycyjnych – to blisko 14 tys. mieszkań o powierzchni przeszło 750 tys. metrów kwadratowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu i kadrze wysokiej klasy specjalistów deweloper dostarcza swoim nabywcom nieruchomości mieszkaniowe o niezmiennie najwyższej jakości.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Lark Promotion
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Polityka

Unijne mechanizmy ułatwiają zwiększenie wydatków na obronność przez europejskie kraje NATO. Ważnym aspektem infrastruktura podwójnego zastosowania

Wydatki na obronność w krajach NATO mają wzrosnąć do 2035 roku do 5 proc. PKB. W dużej mierze będzie to możliwe dzięki Unii Europejskiej, która stworzyła ramy umożliwiające krajom członkowskim realizację celów NATO w zakresie obronności, nie tylko poprzez finansowanie i inwestycje, ale także poprzez elastyczność budżetową. – To pełna synergia, można powiedzieć, że Unia Europejska współfinansuje razem z państwami członkowskimi cele zdolnościowe NATO – ocenia Paweł Zalewski, sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej.

Ochrona środowiska

Rusza budowa lądowej infrastruktury dla projektów Bałtyk 2 i Bałtyk 3. Prąd z tych farm wiatrowych popłynie w 2027 roku

Ruszyła budowa lądowej infrastruktury dla morskich farm wiatrowych Bałtyk 2 i Bałtyk 3 rozwijanych przez Equinor i Grupę Polenergia. To przede wszystkim baza serwisowa w Łebie i dwie stacje elektroenergetyczne. Jednocześnie trwają przygotowania do rozpoczęcia prac na morzu. Pierwszy prąd z obu projektów popłynie w 2027 roku, a w kolejce czeka morska farma wiatrowa Bałtyk 1 – największy i najbardziej zaawansowany projekt II fazy rozwoju offshore.

Edukacja

Uczelnie zaczynają wspólnie walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji. Ruszają badania nad skalą problemu

Szkoły wyższe chcą aktywniej walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji zarówno wobec pracowników, jak i studentów. W ramach projektu Bezpieczna Uczelnia będą się wymieniać dobrymi praktykami w zakresie polityki antymobbingowej. Zostaną przeprowadzone także badania na temat obecnej sytuacji w środowisku akademickim. Dotychczasowe badania prowadzone przez Fundację Science Watch Polska wskazują, że mobbing to dość powszechne zjawisko na uczelniach, które przybiera charakterystyczne dla środowiska formy.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.