DOOGEE Y9 PLUS już w Polsce. Wkrótce dostępny będzie również model S68 Pro
DOOGEE poszerza swoją ofertę dostępną na polskim rynku. W grudniu w sklepach stacjonarnych pojawił się elegancki model Y9 PLUS, niebawem wprowadzony ma zostać odporny na trudne warunki S68Pro.
Y9 PLUS dostępny jest w cenie 619,99 PLN. Posiada on ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P23 z układem graficznym Mali-G71. Podstawowa wersja jest wyposażona w 4 GB RAM i 64 GB pamięci, którą przy pomocy karty SD można rozszerzyć do 128 GB. Dużym atutem jest bateria o pojemności 4350 mAh. W telefonie znajdziemy też trzy obiektywy 16 Mpix + 8 Mpix + 8 Mpix. Pozwala to na robienie zdjęć obejmujących szeroki kąt widzenia – nawet do 130 stopni. Istotne jest niespotykane w tym segmencie wykorzystanie optycznej stabilizacji obrazu. Sensor głębi umieszczony w drugim obiektywie pozwala na uzyskanie efektu bokeh.
Producent wciąż nie zdradza ceny kolejnego modelu, który będzie wkrótce dostępny na polskim rynku – S68Pro. Aktualna cena na oficjalnej stronie DOOGEE wynosi $199,99. Podstawowa wersja zawiera 6 GB RAM oraz 128 GB ROM, system operacyjny Android 9.0 Pie oraz procesor Helio P70. Bateria o pojemności 6300 mAh w stanie spoczynku może wytrzymać aż 756 godzin w trybie standby. Telefon DOOGEE S68Pro dobrze radzi sobie w ekstremalnych warunkach pogodowych: od -40 stopni C do 60 stopni C, ale też pod wodą – nawet do 30 min i 1,5 metra głębokości. Dwie warstwy Gorilla glass 4 oraz aluminiowa warstwa pod wyświetlaczem High Definition IPS zapewniają maksymalną wytrzymałość na upadek – nawet do 1.5 m wysokości.
Smartfon jest wyposażony w wiele udogodnień, jak 4 systemy nawigowania zapewniające bardzo dobrą geolokalizację na całym świecie. Telefon ma również funkcję bezprzewodowego ładowania zwrotnego. Posiada wbudowany moduł NFC, który umożliwia płatności Google, a także funkcję skanowania twarzy i czytnik linii papilarnych reagujący w 0.2 sekundy. DOOGEE S68Pro ma 3 obiektywy z tyłu o: 21Mpix + 8Mpix + 8Mpix, które pozwalają na fotografowanie w trybie podstawowym, szerokokątnym oraz za pomocą teleobiektywu.
Specyfikacja Y9 PLUS:
Model procesora: Helio P23
Procesor graficzny: ARM Mali-G71-MP2 700MHz
RAM: 4GB
Pamięć: 64 GB
Wymiary ekranu: 6.3’’
Rozdzielczość: 1080 x 2280
Wymiary: 158.96 x 77.1 x 8.4 mm
Tylna kamera: 16MP + 8MP + 8MP
Przednia kamera: 16 MP
OS: Android™ 9.0 Pie
Bateria: 4350 mAh
Specyfikacja S68 Pro:
Model procesora: Helio P70
Procesor graficzny: ARM Mali-G72-MP2 700MHz
RAM: 6GB
Pamięć: 128GB
Wymiary ekranu: 5.9’’
Rozdzielczość: 1080x2280
Wymiary: 163.50x80.00x16.45mm
Tylna kamera: 21MP + 8MP + 8MP
Przednia kamera: 16 MP
OS: Android™ 9.0
Bateria: 6300 mAh

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Negocjacje między UE i USA w sprawie ceł trwają. Przełom możliwy podczas czerwcowej wizyty Trumpa w Europie
Czas, jaki Donald Trump zostawił krajom obłożonym cłami na negocjacje, zbliża się do półmetka. Umowę podpisała Wielka Brytania, ogłoszono również porozumienie z Chinami. Unia Europejska, która jest czwartym partnerem handlowym USA, do niedawna zdawała się nie czynić żadnych postępów w rozmowach. Jednak negocjacje trwają. Zdaniem europosła Michała Szczerby z PO stanowisko Unii powinno być twarde, a przede wszystkim jednomyślne. Okazją do rozmów może być wizyta Trumpa na czerwcowym szczycie NATO w Hadze.
Przemysł
Unijne programy szansą dla polskiego przemysłu zbrojeniowego. Wkrótce uruchomione będzie 150 mld euro na niskooprocentowane pożyczki

Prace nad uruchomieniem instrumentu pożyczkowego SAFE są na ostatniej prostej. Jak poinformował MON, po wielu tygodniach negocjacji został on przyjęty przez stałych przedstawicieli państw członkowskich przy UE. Wdrożenie SAFE oznacza uruchomienie 150 mld euro niskooprocentowanych pożyczek na finansowanie inwestycji państw członkowskich w obronność. Wysiłki krajowe i unijne koncentrują się teraz na zwiększaniu potencjału europejskiego przemysłu obronnego i budowaniu zdolności obrony i odstraszania.
Konsument
Roboty w służbie środowisku. Ograniczanie ilości odpadów możliwe dzięki automatyzacji

Sztuczna inteligencja i robotyka już dziś pomagają firmom ograniczać swój wpływ na środowisko. Korzyści z inwestycji w zaawansowaną automatyzację odczuwają także konsumenci. Przykładem może być automatyczny system pakowania wdrażany przez Amazon. Robot dostosowujący każdorazowo rozmiar papierowego opakowania do danego produktu pozwolił już zaoszczędzić 3 mln t materiału opakowaniowego, co oznacza dla kupujących mniej materiałów do utylizacji i prostszy recykling.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.