Drukarka do etykiet kolorowych w przedsiębiorstwie – w jaki sposób może wesprzeć
Produkty limitowane, spersonalizowane, czy po prostu unikalne są coraz popularniejsze na rynku, niezależnie od branży. W efekcie nawet firmy produkcyjne poszukują rozwiązań elastycznych i takich, które będą w stanie samodzielnie wdrożyć w procesie produkcji. Jednym z przykładów mogą być przedsiębiorstwa produkujące i dystrybuujące śruby, wkręty i inne elementy złączne. Rosnąca liczba odbiorców hurtowych, zwiększające się wymagania i oczekiwania odbiorców pociągnęły za sobą konieczność zmiany sposobu zarządzania etykietami produktowymi. Drukarka do etykiet kolorowych umożliwiła druk kolorowych etykiet na żądanie. A w jaki inny sposób może jeszcze wesprzeć produkcję i dystrybucję? O tym poniżej.
Drukarka do etykiet sposobem na zmniejszenie stanów magazynowych
Rozwiązaniem skutecznym, które jednocześnie zoptymalizuje zarządzanie stanami magazynowymi, jest zakup urządzenia do druku i samodzielny druk kolorowych etykiet. Drukarka do etykiet kolorowych pozwoli wyprodukować etykiety z dowolnym wzorem, czy w dowolnych ilościach. Etykiety kolorowe na żądanie pozwolą zminimalizować stany magazynowe etykiet zadrukowanych oraz pozytywnie wpłyną na ilość wytwarzanych odpadów.
Kolorowe etykiety na śrubki i wkręty: drukarka do etykiet zapewni widoczność i konkurencyjność
Dzięki dokładnej analizie kosztu wydruku etykiet użytkownik może z pewnością podjąć decyzję o zmianie grafiki. Utrzymuje tym samym pełną efektywność kosztową. Drukarka do etykiet kolorowych wiodących na rynku producentów jak TrojanLabel, QuickLabel czy EPSON obsługują szeroki wachlarz nośników. Etykiety papierowe bądź foliowe w wersji matowej lub błyszczącej sprawią, że produkt stanie się znacznie bardziej rozpoznawalny.
Drukarka do etykiet kolorowych – na co zwrócić uwagę?
Przy podejmowaniu decyzji o zakupie urządzenia do druku na żądanie należy wziąć pod uwagę docelowy format etykiety, a także dzienny wolumen wydruków – mówi Marek Gaweł z firmy Etisoft, dostawcy drukarek do etykiet. Dzięki temu znalezienie właściwego urządzenia, dostosowanego do potrzeb firmy będzie o wiele sprawniejsze i pozwoli uniknąć kupna sprzętu niedostosowanego do specyfiki przedsiębiorstwa – dodaje ekspert z Etisoft.
Drukarka do etykiet - jakie modele rekomendują eksperci Etisoft?
Przykładem urządzenia drukującego etykiety kolorowe jest drukarka EPSON C3500. To doskonałe rozwiązanie dla użytkowników początkujących i wrażliwych na cenę zakupu. Świetnie sprawdzi się również jako rozwiązanie zastępcze.
Drukarka do etykiet kolorowych
Ta niewielka drukarka pozwoli uzyskać satysfakcjonujące wydruki zarówno na nośnikach matowych, jak i błyszczących. To łatwa obsługa i ekran LCD na bieżąco informujący użytkownika o stanie atramentów i drukarki.
Jeśli zależy nam bardziej zaawansowanych rozwiązaniach, doskonałej jakości druku oraz możliwości integracji urządzenia z systemami produkcyjnymi – dobrym rozwiązaniem będzie drukarka QL-120X.
Drukarka do etykiet kolorowych
Głowica drukująca o rozdzielczości 1200dpi dostarcza żywe kolory i z pewnością najwyższą w swojej klasie jakość druku. To przede wszystkim jedno z niewielu na rynku urządzeń tego typu oferujące 2-letnią gwarancję producenta, która zapewnia pewność i bezpieczeństwo produkcji. Wysoce wydajny proces aplikacji atramentu zapewnia oszczędności jego zużycia nawet na poziomie 35% w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań.
Oczekując wysokonakładowej, profesjonalnej drukarki kolorowych etykiet z pewnością można rozważyć zakup modelu TROJAN T2-C.
Drukarka do etykiet kolorowych
Pierwsza na rynku prasa stołowa o dużej wydajności, zapewniająca druk długich serii, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Maksymalna szerokość druku 223mm, rozdzielczość aż 1600dpi gwarantuje najwyższej jakości druk kolorowych etykiet produktowych.
To tylko kilka z przykładów urządzeń, które doskonale sprawdzą się na produkcji i w dystrybucji. Drukarka do etykiet kolorowych ma wiele zalet i warto przekonać się o tym we własnej firmie.

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Państwowa Agencja Atomistyki przygotowuje się do nadzoru nad pierwszą polską elektrownią jądrową. Kluczową kwestią jest bezpieczeństwo
Trwają przygotowania do budowy pierwszej w Polsce elektrowni jądrowej na Pomorzu. Zgodnie z harmonogramem przedstawianym przez rząd fizyczna budowa ma ruszyć w 2028 roku, a początek eksploatacji pierwszego bloku planuje się na 2036 rok. Również Państwowa Agencja Atomistyki przygotowuje się do realizacji zadań związanych z dozorem nad budową, rozruchem i eksploatacją nowej jednostki. Kluczowe są kwestie związane z bezpieczeństwem jądrowym i ochroną radiologiczną obiektu.
Ochrona środowiska
K. Wyszkowski: Porozumienie paryskie to duże osiągnięcie. Odwrót USA tego nie zmieni

Z danych Climate Action Tracker wynika, że do końca lutego br. tylko 18 państw sygnatariuszy porozumienia paryskiego zaktualizowało swoje plany realizacji celów klimatycznych do 2035 roku. Chociaż walka z rosnącymi emisjami CO2 nie postępuje w takim tempie, jakie jest wymagane, to samo porozumienie klimatyczne z Paryża należy uznać za osiągnięcie, które przyniesie efekty. Zdaniem Kamila Wyszkowskiego z UN GCNP nie powinno tego zmienić nawet wycofanie się z niego Stanów Zjednoczonych.
Ochrona środowiska
Konkurs NCBR i Orlenu ma wesprzeć najciekawsze rozwiązania dla przemysłu rafineryjno-petrochemicznego. Na ich rozwój trafi blisko 200 mln zł

Niemal 200 mln zł trafi na realizację innowacyjnych projektów dla przemysłu rafineryjno-petrochemicznego. NCBR i Orlen w ramach konkursu NEON III chcą znaleźć partnerów wśród instytucji naukowych i technologicznych do działania w trzech obszarach: dekarbonizacji, cyfryzacji i gospodarki obiegu zamkniętego. Nabór wniosków potrwa do 30 czerwca br.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.