Komunikaty PR

Dzięki motoroli razr 5G żyj chwilą obecną, zachowując kontakt z tym, co ważne

2020-10-23  |  15:00
Biuro prasowe

Motorola wprowadziła przełomowe rozwiązania konstrukcyjne w pierwszym na świecie składanym telefonie, a ewolucja modelu razr obejmująca między innymi łączność 5G była też okazją do dalszych udoskonaleń wzornictwa i mechaniki urządzenia. Główną rolę w procesie projektowania wprowadzonego niedawno na rynek modelu razr 5G odegrały opinie użytkowników poprzedniej generacji. Dzięki temu powstało niezrównane połączenie kultowego wzornictwa oraz funkcjonalności kompaktowego telefonu.

Na smartfonach polegamy w większym stopniu niż kiedykolwiek przedtem — szczególnie w obecnych, niepewnych czasach, gdy przechodzimy do „nowej normalności”. Użytkownicy czują się przywiązani do swoich urządzeń i chcą zachować łączność, a jednocześnie wciąż żyć chwilą obecną. Doskonałym rozwiązaniem jest razr 5G o nowej, składanej konstrukcji z zaawansowanym i przyciągającym uwagę ekranem zewnętrznym Quick View.

Wyświetlacz Quick View w razr 5G umożliwia między innymi przeglądanie powiadomień, nawiązywanie połączeń, robienie selfie czy odtwarzanie muzyki. Wszystko to można robić bez otwierania telefonu, a zatem i bez odwracania uwagi od ważnych rzeczy dziejących się w danej chwili.

Intuicyjny ekran główny umożliwia szybkie przewijanie powiadomień oraz decydowanie o tym, czym trzeba się zająć natychmiast, a co może poczekać. Na wyświetlaczu Quick View można od razu nawiązać połączenie lub odpowiedzieć na wiadomość, a jeśli chcesz poświęcić na to więcej czasu, możesz skorzystać z wewnętrznego ekranu FlexView. Funkcja ta ma ułatwiać obsługę smartfonu, ale też usprawnić korzystanie z niego — kiedy razr 5G jest zamknięty utrzymujemy koncentrację na tym, co ważne i nie jesteśmy rozpraszani przez inne aplikacje.

Aparat o rozdzielczości 48 MP1 z technologią Quad Pixel zapewni piękne zdjęcia pełne szczegółów o nasyconych kolorach niezależnie od warunków oświetleniowych. W sytuacji, gdy mamy nieco gorsze światło z pomocą przyjdzie nam technologia Quad Pixel łącząca 4 piksele w jeden oraz tryb nocnych zdjęć, który za sprawą dedykowanego oprogramowania pozowli wydobyć obrazy z mroku. Kiedy telefon jest zamknięty może też pełnić funkcje najbardziej zaawansowanego aparatu do selfie na rynku2, a to właśnie dzięki wyświetlaczowi Quick View, który zapewni nam podgląd wykonywanego autoportretu.

Dwa  ekrany w razr 5G to nie tylko jedyne takie rozwiązanie na rynku z perspektywy designu, ale także wiele atrakcyjnych funkcji aparatu, które są po prostu niemożliwe na innych urządzeniach:

  • Animacja aparatu pomaga utrzymać uwagę modela, pokazując mu zabawną animację na ekranie Quick View, gdy aplikacja aparatu jest otwarta na głównym wyświetlaczu Flex View. Funkacja ta jest szczególnie przydatna dla rodziców, którym trudno jest uchwycić dziecko patrzące w obiektyw kamery.
  • Funkcja Natychmiastowy podgląd wyświetla podgląd zrobionego zdjęcia na ekranie Quick View, a także możliwość przejścia do jego dalszej edycji.
  • Podgląd zewnętrzny odzwierciedla obraz z wizjera na ekranie Quick View, dzięki czemu fotografowane osoby mogą zobaczyć zdjęcie, zanim zostanie zrobione.

Razr 5G zapewnia użytkownikom pełną kontrolę nad swoim działaniem poprzez dostosowanie funkcji wyświetlacza Quick View. Przy użyciu panelu aplikacji można bezpośrednio z wyświetlacza Quick View otwierać dowolne pobrane aplikacje bez konieczności otwierania telefonu. MyUX, czyli oprogramowanie własne marki Motorola pozwala dodatkowo na stworzenie osobistych motywów przy użyciu unikatowych fontów, kolorów i ikon, dzięki czemu telefon będzie naprawdę niepowtarzalny.

Nawet gdy razr 5G jest zamknięty, za pomocą wyświetlacza Quick View swobodnie odtworzymy muzykę, uzyskamy wskazówki dojazdu, zapłacimy jednym dotknięciem i skorzystamy z Asystenta Google.

Razr 5G to kultowy telefon z klapką w nowoczesnym wydaniu, który dowodzi, że największe możliwości mogą się kryć w najmniejszych urządzeniach. Jest kieszonkowy, ale jednocześnie w pełni funkcjonalny. Minimalistyczny, ale potężny w swoich możliwościach. Dzięki wszystkim tym i wielu innym funkcjom nie odrywa Cię od chwili obecnej. Razr 5G to zupełnie nowy sposób interakcji z telefonem, który zmienia dotychczasowe przyzwyczajenia i kreuje nowe.

Dostępność

Motorola razr 5G jest dostępna w sprzedaży w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 6499 zł w ofertach RTV Euro AGD, Media Expert, x-kom, Media Markt; oraz operatorów Plus i T-Mobile, a także na stronie www.motorola.com/pl. Obecnie dostępny jest jeden wariant kolorystyczny – Polished Graphite (czarny); w przyszłości pojawią się również wersje Blush Gold (różowe złoto) i Liquid Mercury (srebrny).

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia Biuro prasowe
2025-06-25 | 03:00

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Wyciek danych, ataki przeciążające stronę (DDoS), złośliwe oprogramowanie, phishing. Dziś wojna w cyberprzestrzeni dotyczy nie tylko infrastruktury krytycznej czy wielkich
IT i technologie Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska
2025-06-04 | 15:30

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Współczesne przedsiębiorstwa nie mogą pozwolić sobie na brak ochrony w świecie cyfrowym. Codziennie pojawiają się nowe zagrożenia: wycieki danych, ataki phishingowe,
IT i technologie Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
2025-05-13 | 14:45

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Emitel ponownie został Partnerem Technologicznym konferencji Impact’25 – jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych nowoczesnym technologiom, gospodarce

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Polityka

W tym tygodniu Komisja Europejska przedstawi projekt budżetu na lata 2028–2034. To będzie pierwsza długoletnia perspektywa czasu wojny

16 lipca Komisja Europejska przedstawi swój pomysł na budżet w kolejnej siedmioletniej perspektywie. Projekt ma przewidywać mniej programów, większy udział kwot niezaplanowanych, a także mechanizmy i rezerwy, które umożliwią szybszą i bardziej elastyczną reakcję na zmieniające się potrzeby. Więcej w nim będzie również środków przewidzianych na wzmocnienie bezpieczeństwa. W maju Parlament Europejski odrzucił w głosowaniu propozycję KE, by budżety przewidziane na okres po roku 2027 konstruować tak jak KPO.

Polityka

P. Müller: Wnioski z ludobójstwa w Srebrenicy szczególnie aktualne w kontekście ukraińskim. Społeczność międzynarodowa nie może przymykać oczu

W ubiegłym tygodniu obchodzono 30. rocznicę ludobójstwa w Srebrenicy, gdzie z rąk Serbów w lipcu 1995 roku zginęło ponad 8 tys. bośniackich mężczyzn i chłopców. To jeden z najciemniejszych rozdziałów najnowszej historii Europy – podkreślali szefowie instytucji UE. – ​To także lekcja dla społeczności międzynarodowej, która nabiera szczególnego znaczenia w kontekście agresji Rosji na Ukrainę – mówi Piotr Müller, europoseł z PiS.

Media i PR

Parlament Europejski wzywa do większej ochrony wolności dziennikarzy. Wiceprzewodnicząca: media mają pełnić funkcję kontrolną, a niektórym rządom to się nie podoba

8 sierpnia br. w państwach członkowskich UE zacznie obowiązywać europejski akt o wolności mediów. Przepisy rozporządzenia mają chronić pluralizm i niezależność mediów. Jak wynika z nowego raportu KE dotyczącego praworządności, wciąż jest to obszar, w którym jest dużo zagrożeń. Również Parlament Europejski wzywa kraje członkowskie do intensywnych wysiłków na rzecz wolności mediów i ochrony dziennikarzy.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.