Giga lizaki oraz kreatywne warsztaty slime – Dzień Dziecka w Centrum Janki!
Valkea Media
Ficowskiego 15
01-747 Warszawa
jzelazinska|valkea.com| |jzelazinska|valkea.com
731 111 944
https://valkea.com/
Ogromne, kolorowe, uwielbiane przez dzieci! W tym roku Centrum Janki dla małych miłośników słodyczy przygotowało wieeeeeelką niespodziankę. Wszyscy, którzy odwiedzą Centrum w dniach 4-5 czerwca, będą mieli szansę zdobyć gigantycznego lizaka.
Aby wziąć udział w akcji „Giga Lizaki”, wystarczy zrobić zakupy w Centrum Janki w dniach 4-5 czerwca na kwotę min. 50 złotych* i wymienić paragon na wielkiego, bajecznie kolorowego lizaka. To wspaniały sposób na świętowanie nie tylko dla najmłodszych!
Nie mniej kolorowo będzie również w strefie SLIME. Zabawę z niesamowitą, plastyczną masą uwielbiają wszystkie dzieci! Podczas warsztatów będzie można do woli lepić wymarzone kształty, a także dowiedzieć się, w jaki sposób kolorowe slime przygotować samodzielnie w domu.
Stoisko akcji oraz warsztatów SLIME czynne będzie w 4 czerwca (piątek) w godz. 12.00-19.00, natomiast 5 czerwca (sobota) w godz. 10.00-19.00.
*z akcji wyłączone są paragony z hipermarketu Auchan

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Poparcie dla UE rekordowo wysokie, mimo wzrostu populizmu. Społeczeństwo oczekuje większego zaangażowania w kwestie bezpieczeństwa
Badanie Parlamentu Europejskiego wskazuje na rekordowe poparcie Europejczyków dla Unii Europejskiej. Ma to związek z rosnącymi zagrożeniami z zewnątrz, czyli np. bliskością wojny rosyjsko-ukraińskiej. Jednocześnie do głosu wewnątrz UE coraz częściej dochodzą ruchy populistyczne, za sprawą których więcej obywateli państw członkowskich przyjmuje eurosceptyczną postawę. Dużą rolę odgrywają więc dialog ze społeczeństwem i jego edukacja.
Problemy społeczne
60 proc. młodych ludzi chce posiadać mieszkanie na własność. Główna bariera to brak wkładu własnego

Posiadanie własnego mieszkania jest aspiracją większości młodych Polaków – wskazują dane badaczy z SGH. Jednak ze względów finansowych jest ono dostępne dla części z nich, a na dodatek wiąże się ze zobowiązaniem na kilkadziesiąt lat. W luce czynszowej, czyli w sytuacji, gdy kogoś nie stać na zakup własnego M, ale jest zbyt bogaty na mieszkanie komunalne, jest ok. 35 proc. społeczeństwa. I to dla tej grupy potrzebna jest oferta państwa. Budownictwo społeczne mogłoby być alternatywą, ale nie odpowiada na potrzebę posiadania nieruchomości na własność.
Infrastruktura
Trwają prace nad europejską strategią odporności wodnej. Projekt ma być gotowy przed latem

Komisja Europejska ma w najbliższych tygodniach przedstawić strategię na rzecz zwiększenia odporności na niedobory wody. PE na majowej sesji przyjął zalecenia w tym zakresie, w których opowiada się za ambitną odpowiedzią na te wyzwania. Jak podkreśla europoseł PO Andrzej Buła, chodzi przede wszystkim o oszczędzanie wody i dbanie o jej jakość, a także o zapewnienie odpowiedniego finansowania odporności wodnej.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.