Komunikaty PR

Na opakowaniach wedlowskich słodkości ponownie pojawiły się Minionki

2023-05-11  |  01:00
Biuro prasowe

Minionki, na czele z Kevinem, Bobem i Stuartem, ponownie zagościły na opakowaniach słodyczy E.Wedel, które skrywają pyszny, czekoladowy środek!  Wszystko za sprawą współpracy podjętej przez Universal Brand Development i E.Wedel w 2022 roku, dzięki której kultowe postacie po raz kolejny zdobią opakowania wedlowskich słodkości. 

Minionki to bohaterowie jednej z najpopularniejszych, animowanych serii studia Illumination. Znane są na całym świecie. To radosne, ciekawskie i niesamowicie słodkie istoty, które najbardziej lubią się bawić i śmiać. Ich pozytywna energia zagości na kolejnych opakowaniach słodkich nowości od E.Wedel. Szukaj kultowych bohaterów na nowych wedlowskich produktach i sprawdź, co wymyśliły tym razem! 

Nowości w iście Minionkowym stylu

W wyniku współpracy z Universal Brand Development, do portfolio marki E.Wedel dołączyły nowe produkty, którym słodkości nadaje zarówno pyszny smak wedlowskiej czekolady, jak i wizerunek uroczych Minionków znajdujących się na opakowaniach. Wśród nowości znajdziemy m.in. pianki Ptasie Mleczko® o smaku Banana i Toffi, czyli delikatne pianki o smaku bananowym i toffi oblane wedlowską czekoladą mleczną. Oprócz dwóch pięterek pysznych pianek opakowanie zawiera grę w postaci łamigłówki. Kolejna nowość to unikatowe połączenie delikatnego nadzienia o smaku bananowym z orzeźwiającymi żelkami grejpfrutowymi, które znaleźć można w kosteczkach rozpływającej się w ustach czekolady Mocno Mlecznej. Propozycja zaskakuje niekonwencjonalnym połączeniem składników, które w efekcie tworzą pełnię multisensorycznej przyjemności. 

Bohaterów kultowej licencji zobaczyć można także na opakowaniu Zestawu Słodyczy, który składa się z: Czekolad Mocno Mlecznych Szyszka i Bombowa, Czekotubki truskawkowej oraz batonika Bajeczny Crunchy Kokos. Co więcej, każdy zestaw zawiera maskę w kształcie minionkowych oczu, która zapewni najmłodszym mnóstwo radości i zabawy. Wśród produktów z oferty objętnej licencją dostępne są również są Czekolajki – rozpływające się w ustach mleczne praliny z nadzieniem o smaku mleczno-karmelowym. Wewnątrz pudełka będzie można znaleźć aż 8 ciekawych gier i zabaw, stworzonych z myślą o młodych odbiorcach. Na sklepowych półkach dostępne są także czekoladowe Pralinki Bananowe z cukrem strzelającym oraz Czekotubka Bananowa.

Wyjątkowa propozycja na słoneczne dni

Minionki obecne będą także na opakowaniach nowych lodów na patyku od E.Wedel. Te kultowe postacie zainspirowały markę do przygotowania nowych smaków mrożonych przysmaków. Kremowa masa lodowa łączy w sobie smak bananowy, waniliowy i marshmallow, a całość składa się na wizerunek Minionka, w kształcie którego dostępne są lody. Ta propozycja będzie świetnym źródłem ochłodzenia w upalne dni. Aby przyjemnością smaku móc podzielić się z najbliższymi, ta propozycja będzie dostępna także w formie multipacku, składającego się z 6 sztuk minionkowych lodów na patyku.

Dzień Dziecka tuż, tuż 

W związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka marka E.Wedel ma dobrą wiadomość dla wszystkich wielbicieli czekoladowych pyszności w minionkowym wydaniu. W stałej ofercie dostępną będą: 

  • Czekolada Mocno Mleczna 80 g, która dzięki zbilansowanemu połączeniu oryginalnej wedlowskiej czekolady i mleka oraz gładkiej i delikatnej konsystencji idealnie rozpływa się w ustach,

  • Czekolada Mocno Mleczna 80 g z miodowymi płatkami corn flakes, która dodatkowo przyjemnie chrupie.

Co więcej, wciąż można jeszcze spróbować propozycji, które okazały się hitem w 2022 roku, tj.: czekolad w dużym formacie – Mleczna z nadzieniem truskawkowym oraz Mocno Mleczna, wafelka WW Kokos, batona Bajeczny Crunchy Kokos, Czekotubki Truskawkowej oraz Czekolady Mlecznej z nadzieniem mlecznym. Każda propozycja z minionkowego portfolio świetnie sprawdzi się w roli upominku na Dzień Dziecka. 

Wszystkie produkty E.Wedel, będące efektem współpracy licencyjnej z Minionkami studia Illumination, dostępne są w szerokiej dystrybucji.

 

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Żywienie Wzrasta rynek świeżej żywności online – w Markecie Świeżości DPD już ponad 70 partnerów Biuro prasowe
2025-04-09 | 10:45

Wzrasta rynek świeżej żywności online – w Markecie Świeżości DPD już ponad 70 partnerów

Jeszcze dekadę temu zakupy spożywcze online wydawały się rozwiązaniem dla nielicznych. Zmieniające się nawyki konsumentów i rosnące oczekiwania wobec jakości
Żywienie Międzynarodowy Dzień Szczęścia i tiramisu – przypadek czy przeznaczenie?
2025-03-19 | 23:00

Międzynarodowy Dzień Szczęścia i tiramisu – przypadek czy przeznaczenie?

Tiramisu, comfort food i szczęście na zamówienie. Jak jedzenie poprawia nastrój w Międzynarodowy Dzień Szczęścia. Szczęście ma wiele smaków, ale jeden
Żywienie Tylko 7% Polaków wie, co oznacza pierwotna czystość wody
2025-02-17 | 13:20

Tylko 7% Polaków wie, co oznacza pierwotna czystość wody

Pierwotna czystość oznacza brak jakichkolwiek zanieczyszczeń chemicznych i mikrobiologicznych już w źródle. To główna cecha naturalnych wód mineralnych

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Rząd zapowiada nową strategię wspierającą polski kapitał. Rodzimym firmom przyda się promocja ze strony instytucji państwowych

Premier Donald Tusk podczas otwarcia wiosennej odsłony Europejskiego Forum Nowych Idei zapowiedział nową politykę gospodarczą, opartą na odbudowie i repolonizacji krajowej gospodarki. Przy wyborze wykonawców w państwowych inwestycjach mają być promowane polskie firmy, a zadaniem administracji ma być dbanie o interes narodowy. – Wydaje mi się, że powinniśmy jednak przede wszystkim patrzeć na to, kto i jak skutecznie będzie wspierał polskie firmy, inwestycje, bo to jest to, czego potrzebujemy – ocenia dr Henryka Bochniarz, przewodnicząca Rady Głównej Konfederacji Lewiatan.

Finanse

Członek RPP spodziewa się obniżki stóp procentowych już w maju, może nawet o 50 pb. Potem dyskusja o kolejnej obniżce możliwa w lipcu

Nie najlepsze dane z gospodarki w I kwartale roku oraz inflacja o połowę niższa niż w chwili ostatniej obniżki stóp – to zdaniem Ludwika Koteckiego, członka RPP, wystarczająco mocne powody przemawiające za cięciem kosztu pieniądza już na majowym posiedzeniu. W grze może być nawet 50 punktów bazowych na początek, a do końca roku dwa razy tyle. Podwyższona niepewność w globalnej gospodarce spowodowana polityką administracji w Waszyngtonie to dodatkowy czynnik, który powinien wesprzeć decyzję o poluzowaniu polityki pieniężnej.

Prawo

Trwają prace nad nową ustawą o Rzeczniku MŚP. Urząd zyska nowe kompetencje

Zgodnie z procedowaną ustawą Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców stanie się Rzecznikiem Praw Przedsiębiorców i zyska nowe uprawnienia. Wśród nich najważniejsze to możliwość reprezentowania wszystkich przedsiębiorstw, niezależnie od ich wielkości, i rolników, a także inicjatywa ustawodawcza. Ustawą w kolejnych tygodniach ma się zająć rząd.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.